PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno Když je vyrovnávací paměti odstraněn / optimalizaci své adresáři / tmp výplní a MySQL havaruje



tavenger5
09-09-11, 18:16
Jak název říká. Musím restartovat MySQL, která vymaže tmp adresáře a prázdný stůl, který havaroval. K tomu dochází pouze na tabulky, které jsou velmi velké, jako je vbenterprisetranslator_cache_short_ru, což je přes 3,3 milionů záznamů a 500 MB.

My vyrovnávací TTL je 15 dnů. Měl bych dělat to kratší?

r.dziadusz
12-09-11, 11:14
Prosím, podívejte se na tohle vlákno: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/408-vbet-performance.html

tavenger5
12-09-11, 18:56
Vpravo - Mám všechny návrhy na zlepšení výkonu prováděna. Otázkou je, co mám dělat, aby se zabránilo / tmp spuštění z místa, pokud jsou tyto tabulky jsou optimalizované ("oprava podle druhu)?

r.dziadusz
13-09-11, 11:32
Ok, měli byste změnit Cache zúčtování strategii, prosím, zjistit, který z nich je pro vás nejlepší, stručný popis najdete zde:

admincp-> vBet Cache -> Cache zúčtování strategie
To se nedoporučuje pro smazání všech cache data po intervalu TTL, zkuste použít jiné strategie. Samozřejmě, můžete se pokusit, aby TTL kratší, ale navrhuji, abyste na první pokus se další zúčtování strategii. To by mělo pomoci, pokud ne, dejte nám vědět

vBET
16-09-11, 17:31
Vpravo - Mám všechny návrhy na zlepšení výkonu prováděna. Otázkou je, co mám dělat, aby se zabránilo / tmp spuštění z místa, pokud jsou tyto tabulky jsou optimalizované ("oprava podle druhu)?

Stejně jako Radek psal vás - můžete použít i jiné strategie zúčtování. Tvorba TTL kratší bude kazit svůj výkon, protože častěji fórum bude žádat u překladu.
O / tmp - Můžete také požádat MySQL support / fórum o této problematice. Je jasné, že naše vBET z rozsahu. Jsme připraveni na velké fóra a umožňuje používat různé strategie pro rychlejší čištění čištění na velkých desek. Stále Pokud váš MySQL havaruje to je MySQL problém. Nebo je to váš problém OS - zkuste prosím, aby pro větší dočasné soubory.

tavenger5
18-09-11, 15:19
Já jsem se snažil různými zúčtování strategie. Překážkou je, když je velmi velký stůl optimalizované po odstranění.

tavenger5
18-09-11, 19:02
Myslím, že jsem na to přišel. Můj adresář tmp byl jen 500 mb. Když byla optimalizována stůl blízko 1 gb potřeba více místa a pak to udělat všechny optimalizace. Takže namísto zvýšení velikosti v adresáři tmp vytvořil jsem novou, který používá paměť RAM namísto disku podle těchto pokynů: themattreid.com/ wordpress/2011/04/04/mysql-and-ramdisk-or-how-to-make-tmpdir-usage-queries-faster/

Vzhledem k tomu, hodně větší dotazů aby tmp soubory k provedení tohoto urychlí tento proces stejně.

r.dziadusz
19-09-11, 12:04
K objasnění, je tento problém vyřešen, pro jakékoli jiné problémy, prosím, otevřít nová témata

r.dziadusz
28-09-11, 07:41
Žádná odpověď, považujeme tento problém vyřešit, pokud budete mít jakýkoliv dotaz k této otázce budeme znovu otevřít, v případě dalších dotazů, prosím otevřít nové vlákno

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1