PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno Překládal Fórum Odkazy Zobrazeno 404 chyb



texans
18-07-11, 18:02
Mám v tomto procesu instalace už několikrát a já nedokážu opravit tyto chyby 404.

Problém: Překládal Fórum Odkazy vytváření chyb 404 (index a nití URL Zdá se, že práce)

URL: phoneforum.com / Fórum /

Friendly URL: Jsem pomocí režimu přepsání Friendly URL - Canonical URL Strict

Hlavní vBet: Forum Directorys / fórum

My Forum htaccess je následující

# Autor: Matty Asie
# Verze 1.6

RewriteEngine On
Možnosti + FollowSymLinks
RewriteBase / forum /


# # # To je trochu vyšší bezpečnost a mohou být odstraněny

RewriteRule ^ index.php zahrnuje /(.*)
RewriteRule ^ vb /(.*) index.php
RewriteRule ^ index.php balíčky /(.*)

# # # Toto je skutečný REWRITE

RewriteRule Archiv / index.php? / $ 2 & language = $ 1 [L, QSA]
RewriteRule index.php? language = $ 1 [L, QSA]
RewriteRule 2 dolary? Language = $ 1 [QSA]

RewriteRule ^ vláken / ([0-9 ]+)(?:/?$|(?:-[^/]+))(?:/?$|(?:/ stránky ([0-9] +) ?)) showthread.php? t = $ 1 & page = $ 2 &% {QUERY_STRING}
RewriteRule ^ Členové / ([0-9] +) member.php? U = $ 1 &% {QUERY_STRING}
RewriteRule ^ fóra / ([0-9 ]+)(?:/?$|(?:-[^/]+))(?:/?$|(?:/ stránky ([0-9] +) ?)) forumdisplay.php? f = $ 1 & page = $ 2 &% {QUERY_STRING}
RewriteRule ^ blogy / ([0-9 ]+)(?:/?$|(?:-[^/]+))(?:/?$|(?:/ stránky ([0-9] +) ?)) blog.php? U = $ 1 & page = $ 2 &% {QUERY_STRING}
RewriteRule ^ záznamů / ([0-9 ]+)(?:/?$|(?:-[^/]+))(?:/?$|(?:/ stránky ([0-9] +) ?)) entry.php? b = $ 1 & page = $ 2 &% {QUERY_STRING}
RewriteRule ^ seznam /([^/]*/)([ 0-9] +) list.php? R = $ 1 $ 2 &% {QUERY_STRING}
RewriteRule ^ obsah /(.*) content.php? R = $ 1 &% {QUERY_STRING}
RewriteRule ^ widgetu / config / ([0-9] +) widget.php? R = config / $ 1 &% {QUERY_STRING}

Máte ponětí, co dělám špatně?

TIA!

vBET
19-07-11, 00:58
Jak to vidím právě teď to funguje dobře. Máte ještě problém, nebo je pevně už?

Prosím, řekněte si ještě potřebujete pomoci, a pokud ano, pak uveďte adresu URL stránky, kde existuje problém.

texans
19-07-11, 02:42
Díky za odpověď!

Ne, je to stále nefunguje správně. Obsah stránek a závity pracovat, ale jednotlivé odkazy fórum kategorii nejsou.

např.: phoneforum.com/forums/da/36-Canadiske-Wireless-Carriers

Jedna věc, všiml jsem si, srovnání Toto fórum je, že mé skutečné odkazy fórum kategorie jsou přeloženy, které toto fórum udržuje anglické URL i při použití non-anglický překlad.

Mám pocit, to je problém (mohu se mýlit), ale nejsem si jistý, jak to změnit.

Ještě jednou díky za odpověď.

vBET
19-07-11, 17:52
Například si dal, je neexistující obsah - to nefunguje, i když není přeloženo:
phoneforum.com/forums/36-Canadiske-Wireless-Carriers

Pořád nevidím žádný problém - byl jsem tam a vidím, obsah je přeložena dobře. Ukažte mi prosím URL, kde bych mohl vidět - ten, který dal neexistuje, takže nelze převést ...

texans
19-07-11, 18:07
Správně, to je problém přesně.

Jedná se o výchozí fórum kategorii uvedenou ve výchozím angličtině zobrazení:
phoneforum.com/forums/forums/36-Canadian-Wireless-Carriers

Jsem odkazoval, co se stane, když je přeloženo. Skutečný URL odkazu dostane překládá jako dobře a výsledkem je 404.

phoneforum.com/forums/da/36-Canadiske-Wireless-Carriers

Odkazy Forum Category nefungují při přeložena do jakéhokoliv jazyka z angličtiny. Všichni za následek 404 chybové stránky. Index a nitě do práce, když překládal, ale ne odkazy fórum kategorie.

vBET
19-07-11, 18:27
OK - teď vidím problém. To je jen pro forum URL není pro závity - Hledala jsem na špatném místě.

Vidím příčinu problému odkazy jsou přesměrovány a 2. / forum / je odstraněn od tam. Nastavení:
http://www.phoneforum.com/forums/pl/forums/36-Canadian-operatorów-bezprzewodowych
Jsem přesměrovány na:
www.phoneforum.com/forums/pl/36-Canadian-operatorów-bezprzewodowych

Nevím, proč se to stane takhle. Možná jste špatně vBET konfiguraci fóra adresáře. Nebo můžeme zkusit s nastavením aby adresář se (by nemělo být potřeba). Prosím PM mě přístupové údaje k FTP a správce CP - budu to kontrolovat.

texans
19-07-11, 18:34
Díky Michal:)

Již hodin

vBET
21-07-11, 22:49
Jak jsem psal včera PM je problém, protože máte dvojité / forums v URL. vBET odstraňuje jeden z těch, protože to je stejné jako forum Directory a vBET musí zajistit, aby kód jazyka bude po ní. Takže forum Directory odstraněn a pak se přidá opět před URL těsně před kód jazyka. Se tomu zabránilo a aby byl Váš Fórum Odkazy správně vytvořený, musíte použít rychlou opravu po každé aktualizaci vBET (nyní je to již učinili na forum):
1. Otevřít / includes / vbenterprisetrasnlator_functions_url_tracking.php
2. Hledat:


if (0 === strpos($address, $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_forumdir'].'/')) {
$address = substr($address, strlen($vbulletin->options['vbenterprisetranslator_forumdir']));
}

3. Odstraňte / komentovat.

To vyřeší problém s nesprávným URL generace. Stále máte problém s přesměrováním. Jsem stále pracujeme na tom.

vBET
21-07-11, 23:16
Kterýkoli z přístupové údaje odešlete, je již nefunguje - já nejsem schopný dokončit práci ... Prosím PM příslušné přístupové údaje, takže se budu moci pokračovat.

vBET
22-07-11, 12:11
Jak mám info PM plánujete cestu změny / fórum / Fórum Odkazy a nepotřebují naši podporu právě teď. Jsem nastavení toto vlákno za vyřešený. Pokud budete mít stejný problém po změnách, prosím napište zde. V případě dalších otázek prosím otevřít jedno vlákno na jednu otázku.

texans
24-07-11, 22:35
Správně. Nechci mít hacknutý do verze tohoto modu (tak, že jsem se pokusit najít jinou opravu každý update) pro standardní phpBB nainstalovat, co se děje, aby se do adresáře / forums. Jak může vBulletinu standardní instalace v adresáři / fórum nejsou podporovány standardně mod? Myslet si, že jsem si nainstaloval "stabilní" verze rány mé mysli.

Po celý týden dopředu a dozadu, aby se do tohoto bodu jsem se rozhodl jsem se zkusit vbseo, protože to vypadá, že to vypadá dobře pracovat s vbet. ŠPATNĚ!

Zjistil jsem, alespoň 3 chyby se standardní instalace vbseo a přidáním vbet na vrcholu. Opravil jsem jeden procházení fórem a další 2, které jsou otevřené.

Nemusíte Zdá se, že chci, aby mi pomohl přes PM. Místo toho jsem se na každý nový problém typeout tu znovu a počkejte den od každé odpovědi, abych mohl získat tyto pevné stejně. Zatím všechny své odkazy Google Přejít na prázdnou stránku. Skvělé!

Uvědomuješ si, že zákazník platí za mod a nonbranded poplatek nechce utrácet přes 30 + hodin denně mezi problémy vyřešit, co by mělo být standardní pravdu? Tato otázka se v případě, že nefunguje budeme opravit je v pořádku, ale v tomto tempu nejste s ohledem na hodnotu vašim zákazníkům čas. Tento mod stálo mě to zatraceně hodně ztrátu produktivity nad 200 dolarů, zaplatil jsem za to, že je mi z toho špatně - a já jsem ještě žádnou dál, než jsem začal.

Je to určitě připadá jako hodně "vyřešit" problémy jsou od zákazníků frustraci, a ne dávat odpovědi na otázky. Proč si myslíte, že to je?

vBET
26-07-11, 09:07
Odpověď na první otázku již zašleme PM dříve. Nevím, proč se ptát znovu. Odpověď je stejná - je to vůbec poprvé, kdy naše zákazníky (a máme mnoho zákazníků) má fórum v adresáři / fórech a navíc vytváří další virtuální adresář / forums v URL mít / Fórum / Forum To je jednoduché vysvětlení, proč není vBET připraven hned na podporu takovýchto situací, a proto se zlomí. vBET musí zpracovat URL v překladu a odstraňuje / forums soubor před vaší odkazů, aby se kód jazyka a přidat / Fórum opět v přední části URL. Situace, jako je / Fórum / Forum je velmi neobvyklé - máme poprvé. Nemůžu dát jinou odpověď na stejnou otázku, bez ohledu na to, kolikrát to bude požádán - Ano, vaše situace je velmi neobvyklé.

Nevíme, své problémy s vBSEO - toto vlákno je o další problém - prosím, otevřete nové vlákno pro nové vydání, pokud ještě existuje. Nejsme schopni pomoci s otázkou nejsme informováni.

PM je nepoužívá pro podporu. Používáme hodin k získání přístupu k datům. Podpora je Forum. Na forum dokážeme vydat vlákna, vidíme plnou Historie problému a otázek jsou k dispozici pro celé naše zaměstnance. Víte, to už. Omlouváme se, ale nejsem si jistý, proč se bavíme tady na veřejnosti. Proč jste mě informoval, že jsem vás požádal, abyste psát na fóru, ne PM. Napsal jsem to na vás - vím, že to. Jaký je váš cíl v tomto příspěvku - potřebujete poradit s tímto problémem? Pokud ano, prosím popsat. Pokud tomu tak není vtip tohle - prosím otevřít nové vlákno pro nové vydání. Není-li problém, pak velká:)

Vezměte prosím na vědomí, že jste žádal, abychom přestali pracovat na tomto problému a psal, že vám z nějaké velké změny na fóru. Tak jsme se přestat pracovat na tomto, stejně jako jste žádal. Není mater máte BF licenci, nebo ne - pokud byste neměli, a zeptejte se nás zastavit práci na čísle jsme se poslouchat své zeptat. Nechápu bod.

Prosím, držte se bod - jakou pomoc potřebujete?

Nepřijímá řešení problémů jsou často řešeny otázky (PM), na které vlákno vlastníků nezáleží, takže ty už zůstat bez odpovědi. Konečně jsme měli 2 příspěvků od uživatelů, kteří nikdy nepsal o pomoc právě napsal, že se používají staré vBET verzi. Je na uživateli bude on dělal aktualizace a používat verzi bez chyb nebo použít staré.

texans
26-07-11, 11:12
Víte, můj problém a měli byste si uvědomit účel post. Nespokojenost s vaším produktem.

Standardní instalace ve složce / Fórum není nic neobvyklého. Očekával jsem, že váš software pro práci pro tuto situaci. Použil jsem doporučené vBulletinu htaccess, který vytvořil / Fórum / url struktury fóra.

Standardní instalace vbseo není nic neobvyklého. Očekával jsem, že váš software pro práci pro tuto situaci. Měl jsem alespoň 3 významných chyb, které vedou tisíce prázdných stránek, včetně každé stránky indexovány Google.

Rád bych vrácení peněz, prosím.

vBET
26-07-11, 23:30
Situace, kdy zákazník odmítne naše podpora nesplňuje podmínky pro vrácení peněz.

Nevím, váš problém skutečný stav - jste řekl, abychom přestali pracovat na otázce, která byla již částečně řešit, protože jste chtěl z velké změny na fóru. Tak jsme se přestat pracovat na tom. V této chvíli musím své Popis problému stavu a zelenou na něm začít pracovat. Já ani nevím, to je ještě stejný problém. Ty pm něco o novém vydání po změně - jsme nedostali žádné nové vlákno otevřen pro nové vydání. Prosím, otevřete nové vlákno pro nové vydání a my se na něm začít pracovat.

Opět, protože nerozumí problém způsobují. To je ne / chyba na Google - je to velmi OK. Naše vlastní fórum využívá podadresář v URL - můžete vidět zde. vBET podporuje podadresář ve fóru URL.
Váš problém je, že jste dvojité / Fórum / Forum a to je velmi neobvyklé. Toto je poprvé, kdy vidíme takové situaci a potřebuje naši podporu, aby dělal to vhodně pracovat na fórum. Tento problém se týká pouze vašich sub-fórum stránek. Všechny ostatní odkazy (pro vlákna a tak dále) nemá dvojité / Fórum / Forum), a to je důvod, proč si celé fórum překladu funguje perfektně, kromě sub-fórum stránek. A to je důvod, proč fórum potřebuje naši podporu, aby si to všude funguje perfektně. To vám odmítnou naši podporu Souhlasíte s tím, že tyto stránky nejsou přeloženy. Chcete-li, že si Popište prosím aktuální stav této problematiky a PM aktuální přístupové údaje.

Toto vlákno není o tom diskutovat své vbseo problém - nevíme si vbseo problém. My se tady pracuje o něčem jiném. Prosím, otevřete nové vlákno na váš problém vbseo a budeme na tom pracovat. Nemůžeme říct, proč jste vbseo problém, aniž by informace o něm. Nemůžeme říct, je to otázka integrace, problémy s nastavením, nebo je to nesouvisí s vBET vůbec. Také není možné náhradu v situaci, kdy zákazník tvrzení o některých není popsán problém, odmítá otevřít nové vlákno a popište ji. Odmítnutí popsat svůj problém v nové téma, které odmítají přijmout naši podporu. Prosím, otevřete nové vlákno pro nový problém a my vás podpoří:) Doufám, že to bude řešit rychle:)

texans
27-07-11, 00:46
Dovolte mi bylo vše jasné. Já nechci HACKED up verze Tento MOD.

To není to, co jsem zaplatil, a ne nemám zvláštní situaci. Měl jsem dvě velmi výchozí situace. Tento výrobek není, jak inzeroval.

Zeptám se znovu. Prosím vrácení peníze.

Pokud tak neučiníte, bude mít za následek vrácení peněz.

Opravdu chcete používat tento produkt, ale jak jsem uvedl dříve, než já nechci nabourat do verze, aby to fungovalo. Nestojí to za bolest hlavy, když přijde čas na upgrade mé forum.

vBET
27-07-11, 17:43
A já znovu opakuji - jste velmi neobvyklá situace. Po dvojité / fórum / Fórum není něco, co vidíte ve všech fórech. Ve skutečnosti fórum je jediný, který má takové věci, které nám vědět. To je důvod, proč tato situace vyžaduje naši podporu, aby byl plně funkční, reklamu, která je důvod, proč v této chvíli vBET pracuje na své forum bez překladu Podsekce stránek ad všechny ostatní stránky jsou přeloženy dobře (jen sub-fórum stránky mají dvojité / fórum / forums v URL).

Nabízíme Vám bezplatnou podporu, aby byl plně funkční. Je to vaše volba přijmout, nebo odmítnout. Tím, že se rozhodnete pro vBET nejsou plně funkční na forum. A nemáme náhradu, protože uživatel rozhodne, že není plně vBET funkce. Bude plně funkční, když přijmete naše podporu.

Pokud opravdu chcete vBET práci na téma - prostě přijměte prosím naši podporu a učiňme jej plně funkční na forum. Také Vám zašleme rady o změně fórum konfiguraci a zbavit dvojité / fórum / Fórum formě URL (což upřímně vypadá velmi, velmi divný). Tvrdíte, že chcete mít funkční vBET na forum, ale odmítají používat naši podporu a ignorovat naše rady. To je vaše rozhodnutí - nemůžeme nutit, abyste použít naši podporu. Pokud se rozhodnete nechat si sub-fórum stránek není přeloženo, je na vás. Stále ještě nabízíme bezplatnou podporu a plně funkční vBET. Odmítnutí naši podporu nemají nárok na vrácení peněz.

texans
30-07-11, 12:38
I upřesněn dokonalou časovou osu, co se tu stalo Michal a pohodlně smazán jako spam. Nebylo spam v poště Michal.

Nóbl.

K dispozici je samozřejmě obrovský rozdíl chápání jazyka, které jsem zde najít velmi ironický.

Hacknutý = Modified - Stejně jako v Nechci vysoce upravenou verzi tento skript, protože je příliš těžké upgrade.

Neříkal jsem nic o vás, nebo někdo jiný hacking moje forum.

Tam je také otázka čteš, co je výhodné pro vás a bez ohledu na ostatní. Nešťastné pro své zákazníky.

Doufám, že pochopíte můj příspěvek nebyl spam, tak jsem si ji znovu přidat níže. ;)

vBET
30-07-11, 13:33
Bylo to SPAM a podvod, který je důvod, proč je odebrán. Jednoduše opakovat všechny informace, které jsou obsaženy v tomto tématu psal + nepravdivé informace o tom, jak to chodí (Podívejte se prosím naší soukromé zprávy, pokud je třeba připomenout, jak to chodí). Ani SPAM ani podvod není povoleno na tomto fóru, a já nevím, žádné fórum, kde správy dohodnou na to.

Nebylo třeba žádné vysoké úpravy vBET. Myslím si, že si to z části. V době, kdy jsme se pracuje na problému, který má informace o jednu jednoduchou úpravu - 3 řádky kódu odstranit na jednom místě Také problém zde není, protože změny, ale proto, že jste byl naštvaný, že jste museli otevřít nové zaškrtnutí pro nové vydání (jste byl požádán, aby se psát v PM, ale v nové vlákno). A místo toho jste tady psal na staré vlákno působí, jako bychom vás opustili, poté, co jste řekl, abychom přestali pracovat na této otázce. Co jsem zmatený na začátku, protože jsem opravdu nebyl jistý, to je ještě stará vydání, nebo z důvodu nového, protože jste psal tady. Prosím, držte se bod. Pokud potřebujete pomoc s tímto problém - prosím, napsat o svém aktuálním stavu na toto vlákno. Pokud máte problémy s něčím jiným - Otevřete si nové vlákno na to, abychom věděli, problém je opravdu asi. Máte-li nějaké problémy s vBSEO - to není vlákno o tom. Prosím, otevřete novou. Také pokud je problém něco jiného, proč si stále co, že to bude vyžadovat žádné vBET úpravy?

Doufám, že se rozhodnete využít naši podporu a umožní nám dělat vBET plně funkční na vašich stránkách. Co budeme velmi rádi:)

texans
30-07-11, 13:37
Vzdávám to.

vBET
30-07-11, 13:46
Nemusíte se. Nabízíme Vám zdarma podporu, aby vBET plně funkční na forum:) Dělali jsme to celou dobu. Prostě přijmout. Samozřejmě nemůžeme nutit, abyste využít naši bezplatnou podporu a vBET plně funkční - je to vaše rozhodnutí přijmout, nebo odmítnout.

texans
30-07-11, 14:28
Jak jsem řekl, 10 x dnes nemám čas (investoval více než 30 hodin se i na velké ztráty), ani nechci mít silně modifed verze tohoto softwaru, protože je obrovská bolest hlavy, pokud jde čas na aktualizaci.

Je to, jako bych ještě uvedl, každá z těchto obav opakovaně znovu a znovu. Můžete jen poslouchat, co vám to, co slyšet. Jste mod nefunguje s 2 základní instalace a já nemám čas se otravovat s vaší "podporu", nebo silně ovlivněné software.

Přidejte k tomu slyšíte pouze to, co je výhodné pro vás a nerozumím tomu mnoho základních anglicky a to jen přispívá k době potřebné pro práci s vámi.

Jste smazali moje časové ose, která opět neměli "spam nebo podvod", jak to nazýváte, jen fakta týkající se této problematiky.

... Ano, jsem udělal já. Vzdávám to. Vyhrál jste! Máte moje peníze.

************************************************** ******
Pokud se někdo chce na levné neznačkové licenci jen já hodin.

vBET
30-07-11, 15:00
Upozorňujeme, že při použití naši bezplatnou podporu nemusíte investovat kdykoli - to je naše pracovníky, kteří řeší problém. Přijmi naši bezplatnou podporu, kterou nebudete muset trávit čas na otázky. Také bych chtěl připomenout, že jste nemuseli strávit těch 30 hodin - je to vaše rozhodnutí, protože jste odmítli naši podporu.

Také mám pocit, že je vhodné psát znovu (jsem psal dříve, ale zdá se, že ani nevšiml), že není jasné, v tuto chvíli není vBET bude vyžadovat žádné změny, protože se změnil prostředí, a teď jste úplně jiný problém s vBSEO - to může být problém konfigurace nebo integrace. Takže v této chvíli nejsme ani jasné Máte nějaký problém s vBET sám, nebo je problém na jiné úrovni. Nemůžeme říct, že proto, že odmítají naši podporu a jen zopakovat, že máte nějaký nový problém s vBSEO, kterou odmítl popsat na fóru ...

Jsme jasně rozumíme si větu a vidět každý náš trest. Přijměte, prosím, skutečnost, že odmítnutí vBET podporu nemají nárok na vrácení peněz. Budeme rádi podporovat vás a vBET plně funkční na forum:) Stačí jen přijmout naši podporu. Omlouváme se slyšet, že raději nepoužívat naši podporu, přesto je to vaše rozhodnutí, které se vBET nefunguje perfektně na fórum, kde máte neobvyklé uspořádání, které se nikdy předtím nestalo na naše zákazníky fóru.

Ano, vaše poslední 2 zpráv včetně spamu a podvod - vy už o tom informováni, a pak jednoduše odstranit nevyžádané zprávy. A vy jste byl informován, zase proč byl odstraněn. Pokud jste neměli kontrolu PM - tady je vysvětlení, které již dostal se jako odpověď na vaši zprávu (ve zprávě sám).

Vaše odpověď na odstranění nevyžádané pošty + SCAM zprávy:

Já jsem jen řekl pravdu Michal. Je mi líto, že to není vhodné pro vás. Ptáte se, že lidé v vbseo aby svobodná diskuse, ale nebude to stejné. Hmmm.

Naše odpověď na Vaše tvrzení, že to není SPAM + podvod:

Není to nic o tom, že CONVINIENT. Přečtěte si prosím celé vlákno - vše, co jste napsal, že je již obsažen! Jak můžete říct o není vhodné, pokud dovolíme, aby tam zůstat? Máme jednoduché NoD umožňují kopírování - zdvojení je spam. Znáte to - máte forum od roku 2002.

Také není pravda, jen - jsi napsal nepravdivé informace o tom, jak to chodí. I jednoduché připomenout tím, že odpovědi na staré hod. Kde můžete vidět, že jste změnili heslo, náhodně a omlouvá se za to - nebylo to, jako byste napsal, že jste byl naštvaný, protože si nechtěl změny - v této době nebyla ještě provedena úprava ! Nedovolíme, aby se k zápisu nepravdivé informace. Nejsem volat to lži, protože předpokládám, že všichni lidé chtějí něco dobrého, tak předpokládám, že jste prostě udělal chybu.

Nevidím to nikam nevede. Pokud máte co dodat Prosíme, neopakujte - bude odstraněn jako spam. Pokud chcete přidat něco nového - budeme rádi věděli, co je aktuální stav tohoto problému a nabídnout naši podporu:)

Toto vlákno je o vašem problému s / fórum / Fórum stránek. Máte-li něco dodat o tomto problému, prosím napište zdarma. Pokud si jen chcete z nějaké veřejné hluku - prosím, přestaň. Jsme hrdí, že můžeme našim zákazníkům bezplatnou podporu. Jsme hrdí, že jsme asi nabídnout i vám. Můžete mít vBET plně funkční na fóru, pokud budete chtít. Pokud si nechcete využít naší podpory nemůžeme nutit. Stále nemůžeme náhradu, protože uživatel se rozhodl nemají plně funkční vBET a odmítají naši podporu.

Jak dnes stejně jako dříve - nabízíme Vám naši bezplatnou podporu a plně funkční vBET na fórum, které zatím podporován konfigurace (protože se tak děje poprvé, že náš zákazník takovou konfiguraci). Budeme velmi rádi, že ho podpořili:)

vBET
31-07-11, 13:14
Téma uzavřeno, protože množství spamu a SCAM + Změna závit historie se autor poznámky jako:

***** Poznámka: jste smazali můj příspěvek znovu. Pokud se chystáte vzít peníze budete muset zakázat mě, jestli nechcete, abych se po mém boku. ****

Na závit Autor: nemusíte, aby nás informoval, že jsme odstranili vaše SCAM post - Víme, že to skvěle a dokonce jsme psát pokaždé na vědomí s žádostí o zastavit to, co děláte. Vezměte prosím na vědomí, že máme plnou historii naší hodin zprávy. Pokaždé, když jste psal SCAM vám zašleme zpět vaše staré SZ dávat důkazy, které píšete nepravdivé informace a podvod je zakázáno. Ještě jednou - prosím, přestaň dělat. My Booth, jak to bylo a všichni lidé mohou přečíst zde naše veřejné diskusi.

Nechceme zakázat vás. Jste náš zákazník. Stále si nedovolí ani k podvodu SPAM. Budeme rádi podpořili s novou emisí Přijmete-li naši podporu. Budeme rádi, aby vBET plně funkční na forum:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations