PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno Návštěvník zprávy, překládal jména.



Taurus
08-07-11, 17:29
Jen jsem viděl, že v návštěvník zpráv, jsou překládány jména. Viz přiložené screenshoty.

Prosím, poradit, jak problém vyřešit. Díky.

Výchozí jazyk:

http://creativx.net/forums/imagehosting/34e172fd1b89c7.jpg

Jiný jazyk:

http://creativx.net/forums/imagehosting/34e172fd0bb880.jpg

vBET
09-07-11, 21:51
Prosím PM mě URL na stránku s přístupové údaje k FTP a správce CP, a budu to řešit.

Taurus
11-07-11, 02:19
Veškeré podrobnosti poslal v PM.

vBET
11-07-11, 12:09
Řešeny a budou zahrnuty v další verzi.

Pro rychlou opravu:
1. Přejít na správu CP -> Plugins a výrobky -> Plugin Manager a klepněte na tlačítko Přidat nový plugin
2. Nastavených hodnot:
- Katalog: VB Enterprise Překladatel
- Hook místo: visitor_messagebit_display_complete
- Název: nepřekládají jména v návštěvnické zprávy
- Exekuční příkaz: 5
- Plugin PHP kód:

global $vbulletin;
if ($_REQUEST['language'] && $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_donttranslateusernames']) {
$message['musername'] = '' . $message['musername'] .'";
$ Message ['username'] = '' . $message['username'] .'";
}
- Plugin je aktivní: ano

Taurus už jsem nastavit na své téma - Prosím potvrďte řešení funguje.

Taurus
11-07-11, 12:12
Jo. Potvrzuji, že to funguje na CreativX. Díky Michal. Udělám opravu mé další fóra.

vBET
11-07-11, 12:19
Velká:) Užijte si vBET:)

Taurus
11-07-11, 12:22
Jen jedna drobnost, jen jsem si všiml. Ve spodní části postranního panelu v profilu, je blok s textem "Poslední návštěvníci budou moci svůj profil. Vidím tam jsou jména dosud přeloženy. Omlouváme se za hádka!

Taurus
16-07-11, 16:01
To se může zdát jako malý problém v očích každého, ale já bych všechno, co k práci 100%. Takže můžete prosím, podívejte se na můj poslední příspěvek na žádost. Díky.

vBET
18-07-11, 12:23
Omlouváme se - mi to chybí. Ty už potvrdila, že je řešen tak jsem musel ujít, protože postavení. Prosím, otevřete nové vlákno na to - nové vydání nové vlákno:) Tak víme, co nám daří, mravenec to je opravdu užitečné v případě, že jsou rychlé opravy chyb se vrací zpět, nebo někdo hledá podobný problém, a tak na.

Takže sorry za potíže - prostě zkopírujte prosím svůj příspěvek na nové téma a my se postaráme o to:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1