PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno Fatal error: Cannot redeclare vbseo_thread_seotitle ()



StarBuG
11-12-09, 10:22
Ahoj

I k této chybě po instalaci vBET

Fatal error: Cannot redeclare vbseo_thread_seotitle () (dříve deklarované v / usr / www / cesta / vbenterprisetranslator_seo.php: 40) in / usr / www / cesta / vbenterprisetranslator_seo.php on line 43

Udělal jsem změny v includes / functions_vbseo_createurl.php a nahráli to.
Provedení změn v nastavení vbseo.

Přidal jsem htaccess kód a nahrál.

Dal jsem všechny možnosti (já jen chci německý a anglický jazyk v nastavení) v adminCP pro vBet

PLZ pomoc

Kosmik

PS: jednu z možností v nastavení AdminCP rozbalovací je bez textu (Google API jeden)

vBET
11-12-09, 23:21
Vy jste to ladem Pokyny k instalaci - je klidný, je hračka:) Viz zde:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post169

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1