PDA

Zobrazit plnou verzi: Mapa stránek URL fake, nebo skutečné?



Alpha
28-06-11, 14:43
Nejprve chci říct, že myslím BB geniální výrobek, který je stojí za každý halíř, že je kostetsind Sitemap url správné url BB´s takhle:

/forum/ja/vbet-good-stories/719-%E3%82%82%E3%81%86%E4%B8%80%E3%81%A4%E3%81%AE%E3%82%B5%E3%82%AF%E3%82%BB%E3%82%B9%E3%82%B9%E3%83%88%E3%83%BC%E3%83%AA%E3%83%BC.html

nebo pouze URL BB´s takto:

/forum/vbet-good-stories/719-another-success-story.html

Ptám se, protože to je zásadní předností pro mě. Adresy URL, jako je tento:

/forum/vbet-good-stories/719-another-success-story.html
v souboru Sitemap jsou nesmysl, protože používáte přesměrování 301 k
/forum/ja/vbet-good-stories/719-%E3%82%82%E3%81%86%E4%B8%80%E3%81%A4%E3%81%AE%E3%82%B5%E3%82%AF%E3%82%BB%E3%82%B9%E3%82%B9%E3%83%88%E3%83%BC%E3%83%AA%E3%83%BC.html
bude přesměrován a sitemaps musí opravit adresu URL jsou BB´s není špatný.Také jsem se chtěl zeptat, zda Sitemaps také fórum URL bude přepsán v BB´s, který používám pouze fóra BB´s URL není vlákno URL BB´s v sitemapvielen díky za hilfeps, proč na Odeslat příspěvek, který je zakázáno psát to zbylo na jiné stránky? Jsem vyslán jen levé části této stránky

vBET
28-06-11, 14:53
Dobrý den.

V tuto chvíli, když integrovat vBET s generátorem Sitemap parapet nepřevedly odkazy Mapa stránek. vBET překládá odkazy na fórum, takže Google a jiní pavouci najdou a index vaše přeložených stran.

Upozorňujeme, že již máme plánované řešení na podporu vytváření Mapa s již přeloženy do vazby (viz zde pro detaily: Nemáme vydání pro tuto první ještě budeme přidávat další překlady motory podporu vBET3.x (nyní je to pouze v vBET4.x) a po které budeme realizovat další funkce -. Včetně podpory překládal odkazy na generátor Mapa stránek. Prosím, mějte na paměti, že integrace s generátorem Mapa není třeba vůbec - je to jen pomoc pro Google, který bude pravděpodobně vaše stránky indexovány rychleji, ještě ti budou indexovány tak díky Google roboty.

Máte-li jakékoli další otázky, zeptejte se, prosím:)

Alpha
28-06-11, 15:05
wow rychlá odezva, děkuji. Ok to je dobře, že se plánuje integrovat překládal adresy URL pro Sitemap. Google sleduje bohužel jen určitý počet URL, které mají přesměrování 301, takže tato funkce by bylo velmi užitečné a důležité. Mám na své forum, aniž by tato funkce asi dvacet šest milionů přesměrování 301, že Google by mě potrestal, Přečetla jsem si zde: vbet4-integration-other-plugins/415-sitemap-generator-integration.html Stejně tak se plánuje, že na fóru URL jsou vloženy do souboru Sitemap? Až do teď, jen vlákna URL, které znějí. Mám 1200 vláken fóra a 500,000 je tedy pouze na fórech v URL mých stránek to tak, že by bylo pro mě důležité, že je to forum URL v souboru Sitemap jsou. Je to možné? Poslední otázka. Je možné prodlení celé fórum v jednoho jazyka do jiného jazyka? Příklad. Mám německého fóra a že to bude vždy zobrazen a pro každého v angličtině, je to možné? Protože jsem mohl dělat kopie fórum o své vlastní domény v různých jazycích

vBET
28-06-11, 15:16
V tuto chvíli integrace Mapa postup nezahrnují přidávat odkazy na forum přeložených stran. Samozřejmě, že je možné - jen jsme neměli pochyb o tom dříve, tak nám to bylo jedno předtím.

Nechápu vaši otázku fórum jazyk. vBET předpokládá, že fórum má jeden jazyk, a překládá se do dalších jazyků úplně. Když vaše forum je v němčině, pak se po kliknutí na anglickou vlajkou celé fórum je přeložen do angličtiny - stejně jako můžete vidět na našem fóru. Nemusíte dělat žádné kopie fóra. Také tyto kopie by bylo pro vás velmi drahé - za každou kopii, kterou by vyžadoval samostatnou licenci pro vBulletin, vBSEO a vBET. Také obsah v každé kopii bude měnit nezávisle. Nevidím žádný smysl vůbec za to. Takže - ne vyrovnat. vBET se postará o vše:)

Nějaké další otázky:)

Alpha
28-06-11, 15:26
OK, protože otázka; =) takže mám německý fórum (URL přijata
deutsch.de) a chce anglický uživatelé mohou číst to.Pak mohu nainstalovat BB a vidím, že adresy URL
deutsch.de v německé verzi a
deutsch.de/en Anglická verze. To je v pořádku, pokud chci německé a anglické uživatel společně sdílení fórum.Pokud chci, ale které mají německé a anglické uživatelů své vlastní fórum, které by bylo lépe jsem vytvořit kopii ForumsDann mám 2 německé Foren.eines v doméně
deutsch.de pro německé a jeden uživatel v doméně
englisch.com pro uživatele. Anglický uživatelé mohou číst staré německé příspěvky fóra pod englisch.com by měla být samozřejmě angličtina ve výchozím nastavení.Tak mám 2 nezávislé nezávislé fórum, že každý má svůj vlastní jazyk a vlastní doménu.Už jsem jasně vyjádřil můj nápad?Výhodou je.Google indexuje ne 10.000.000 stránky z domény. Ale google indexovat ;) 10.000.000 stránky 50 domén

vBET
28-06-11, 15:51
V tomto případě nepotřebujete vBET vůbec ... Právě jste cerate 50 jeden jazyk fóra. Takže to, co pro překlady? Prosím, mějte na paměti, že to bude velmi drahé pro vás - 50 licencí na vBulletin a možná i další placené pluginy. Také 50 desek se spotřebuje mnohem více zdrojů (CPU, paměť).

Také v případě, že máte 50 nezávislých desek - můžete vytvořit 50 různých společenství. S vBET máte výhodu již Společenství pro integraci s lidmi, kteří používají jiné jazyky ... vBET je dobrý nápad:)

Alpha
28-06-11, 16:36
Bohužel to není tak snadné.Mám Ano německý fórum, které má 1,5 milionu míst. Tato místa by měla být samozřejmě ve všech jazycích, které jsou k dispozici.Jako základní nadace.Já vím, že dostanu 50 nová fóra pro důvodů jen dělá žádné Sinn.Wozu měla důvod, 50 prázdný nová fóra, pokud jsem ale 1,5 milionu příspěvky jako obsah?Jen v pouze v jednom jazyce;) Tento obsah představuje ekonomický faktor, který si můžete násobit s překladem v různých jazycích.Pouze tato díla 100 x lepší na samostatných doménách kde přeložený fóra pokračovat nezávisle od sebe se může vyvinout.Prozatím je sekundární nákladový faktor. Německý Fórum má méně nákladů na serveru 100-200 * Verdienst.Wenn anglický kopírovat také jen 10 % z nich dosáhnout důstojnosti, která byla stále ziskové. To nespadá do nové fórum serveru nákladů na kterých se stávající servery nevyužitý nemá dostatečné rezervy. Bylo by jen náklady na licence.Také chci udělat tak najednou ne 50 fóra zvláštní jedna po druhé;), ale myslím, že řešení mají htaccess gefunden.in

#RewriteRule ^([^/]*)$ http://www.englisch.com/en/$1 [R=301,L]


Měl skutečně pracují.Ale na téma zurückOK budu se snažit najít někoho, kdo fórech URL BB´s mohou integrovat do souboru sitemap.Pak budu kupovat BB.Díky za pomoc;) a děkuji vám za tento skvělý program

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1