PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno Hlášeny příspěvků vydání.



Taurus
27-06-11, 10:19
Pokud členský s jinou než výchozí jazyk zpráv post je to, co je Zaslal:

Název:

Hlášeny Příspěvek songoku231

PM oznámení Nahlášené téma obsahuje také to, jak titul. Prosím poraďte.

Díky.

vBET
28-06-11, 15:45
V tuto chvíli vBET nemění maily To je důvod, proč jsou ty komentáře nejsou odstraněny. Budeme reprodukovat na našem serveru a zjistit, rychlou opravu:) doufám, že není žádný spěch s tímto jeden;)

Já se přesunout do hlášení o chybě.

Taurus
28-06-11, 16:04
V tuto chvíli vBET nemění maily To je důvod, proč jsou ty komentáře nejsou odstraněny. Budeme reprodukovat na našem serveru a zjistit, rychlou opravu:) doufám, že není žádný spěch s tímto jeden;)

Já se přesunout do hlášení o chybě.

Díky Michal. Ale to není e-mail. Nahlášené téma je vyslán na můj admin sub-fórum jako nové téma. Tam jsem se s tímto problémem.

vBET
28-06-11, 16:09
Prosím podrobnosti hodin Doprava a přesný návod, jak reprodukovat. Myslím si, že malý je třeba přidat filtr za to, že překlad jména. To vyřeší problém tady a umožní to udělat jednoduše v dalších budoucích případech.

Taurus
28-06-11, 16:24
Podrobnosti PM'd. Děkuji vám!

vBET
30-06-11, 01:11
Řešeny a budou zahrnuty v další verzi.

Pro rychlou opravu, prosím:
1. Otevřít soubor / includes / vbenterprisetranslator_funciton_hooks.php
2. Hledat:

if ($ _REQUEST ['language'] & & $ vBulletinu-> Možnosti ['vbenterprisetranslator_donttranslateusernames "] & & ($ _POST [' do ']! =' insertpm ')) {
3. Nahradit:

if ($ _REQUEST ['language'] & & $ vBulletinu-> Možnosti ['vbenterprisetranslator_donttranslateusernames "] & & ($ _POST [' do ']! =' insertpm ') & & ($ _POST [' do ']! =' sendemail) ) {

Býk už máte to v ceně. Vezměte prosím na vědomí, že na forum se tento řádek změnil a už nevíme, co za těchto změn byla provedena. Viz PM.

Pro tento problém - prosím, potvrďte, že to je vyřešen:)

Taurus
30-06-11, 01:21
Vidím, že jste poslední příspěvek hlášeny Zdá se, že hlášené s výchozím jazykem nastavena jako angličtina. Nebo jste ji změnit zpět na angličtinu potom? Chci jen potvrdit, že je to vyřešeno, pokud místo hlásí někdo s jiným jazykem na výchozí hodnoty.

vBET
30-06-11, 01:30
Udělala jsem, co jsem asi dělat, aby se problém reprodukovat. Zkontrolujte prosím, že se sami tím, že vytvoří novou zprávu, a potvrzují, že je to opravdu řešit v případě, pokud budeme něco chybí:)

Taurus
01-07-11, 11:37
Ještě jednou vám děkuji za skvělou zákaznickou podporu Michal! Nyní mohu potvrdit, že tento Opravil jsem!

(I nyní koupit svůj druhý licenci vBET.)

vBET
01-07-11, 20:47
Je dobré slyšet, že problém je vyřešen - toto řešení bude zahrnut v hnízdě vydání:)

PS.
Vidím, že jste již zakoupili jeden druhého:) V případě jakýchkoliv problémů - víte, co dělat - jen zeptat a my Vám rádi pomohou:)

Užijte si vBET!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 brings automatic translations