PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno VB 4.1.4 a 4.2.3 vbet - nepořádek



norku
15-06-11, 15:37
Stačí upgradovat na Vbet 4.3.0 a mají spoustu problémů s editorem stránek "odpověď na téma", "Upravit příspěvek", "Jdi pokročilé" při přechodu na jiném jazyce Výchozí nastavení. Stránka je chaos, a zdá se, že angličtina a další jazyk smíchané dohromady až na knoflíky.

Snažil jsem se nahrát přílohu, takže může být problém prohlédnout zde, ale nedaří se mi to bez ohledu na to, co dělám.

norku
15-06-11, 16:07
Velmi zvláštní. To jen zdá, že se stalo na mém účtu správce. Testoval jsem několik alias účtů a jsou v pořádku ....

vBET
15-06-11, 16:19
Ověřil jsem si, že pomocí účtu dat hodin a našel jsem žádný problém. Popište, prosím, přesně krok za krokem, jak reprodukovat na forum.

norku
15-06-11, 16:29
Ano, tento problém se zdá, že ovlivňují pouze admin účtu. Zkontrolujte prosím pm

Díky

vBET
15-06-11, 16:48
Znovu zkontrolována a našel jen jeden problém - když jsem na přeložené stránce a některé rychlou odpověď, pak poté, co šel na pokročilé vidím přeložený obsah. Můžeme reprodukovat na našem fóru, takže se budeme starat o to.

Stále jsem nenašel problém s "post edit 'nebo' odpovědět na téma". Uveďte prosím přesný návod, jak reprodukovat - krok za krokem, od něhož se v úvahu, od které adresy URL.

PS.
Prosím, čisté naší testovací zprávy / forum/f6/sidecap-good-bad-5103 /

norku
15-06-11, 16:53
Díky Michal.

Dám přesný postup, jak reprodukovat za pár minut

norku
15-06-11, 17:01
Pokud se přihlásíte pomocí figuríny admin účtu jsem poslala a potom proveďte následující kroky, měli byste vidět, co mám na mysli:

1.
otevřít jakékoli vlákno
klikněte na "odpovědět na téma" a pak "Proveď Pokročilé" - CSS je v pořádku.

2.
Změna jazyka na jiný jazyk kliknutím na vlajky pod navigační lišty
otevřít jakékoli vlákno
klikněte na "odpovědět na téma" a pak "Proveď Pokročilé" - css je chaos (zvláště pod box CKEditor)

vBET
15-06-11, 18:08
Nevidím ho. Ale vy jste absolutně přesné. Které téma, které nejsou odpovědi - to je jedno. Neřekl jsi, které jazyk mám switch. EXACT znamená přesné - není zde prostor pro aplikaci "každý". Možná, že máte nějaký problém s chybným překladem výsledky cache nebo něco takového. Pak jsem se neviděl, co vidíte, že v jiné vlákno a dalších jazyků.

norku
15-06-11, 19:06
Byl jsem přesně:)

se to stane jen na admin účty

se to stane na všechna témata

se to stane, bez ohledu na jazyk, který jste nastavili v usercp

se to stane bez ohledu na vlajku kliknete na pod navigační lišty

Vidím stejný problém, pokud se přihlásím pomocí fiktivní účet jsem ti dal. Jsem vám k polské, takže neuvidíte žádné problémy, až kliknete na jednu z vlajek (ne polské vlajky samozřejmě) pod navigační lišty a potom zobrazit vlákno, klikněte na odpověď, pak jděte na Upřesnit.

vBET
16-06-11, 01:52
Byl jsem přesně:)
...
se to stane bez ohledu na vlajku kliknete na pod navigační lišty

Jsem vám k polské, takže neuvidíte žádné problémy, až kliknete na jednu z vlajek (ne polské vlajky samozřejmě)

A to je věc - jsem kontroloval polský: p Jak vidíte - nic, je zřejmé, ... Zvlášť, když píšete na stejné místo, že se to stane pro všechny překlady a samozřejmě ne pro polský překlad;)

Mám 3 v noci, právě teď, tak jsem se podívat později. Doufám, že to je v pořádku pro vás:)

vBET
16-06-11, 08:21
Byl jsem tam hned, ale přístup k datům pro správce falešný účet, který jste vytvořili, je již nefunguje.

norku
16-06-11, 10:21
A to je věc - jsem kontroloval polský: p Jak vidíte - nic, je zřejmé, ... Zvlášť, když píšete na stejné místo, že se to stane pro všechny překlady a samozřejmě ne pro polský překlad;)

Mám 3 v noci, právě teď, tak jsem se podívat později. Doufám, že to je v pořádku pro vás:)

:)

PM je na cestě s novými falešnými admin

vBET
16-06-11, 16:19
Jen jsem chcked znovu. I ve srovnání opatrně, překládal newreply.php s přeloženými newreply.php a našel jsem žádný problém css ...

Opravdu nevidím problém. Možná, že nevím, kde hledat. Prosím, absolutně přesné. Krok za krokem. Bez slova jako "jakoukoliv". Dejte přesné vlákno start, přesný překlad jít, přesnou hodnotu psát rychlou odpověď, ještě před přechodem na pokročilejší. A popsat to, co vidíte špatného pak - po zapnutí.

norku
16-06-11, 21:46
:) Pokud jsem mohl jen nahrát pár obrázků ...

Věřte mi, já jsem byl přesný. Problém je viditelný pro mě všechny témata - nezáleží na tom, který z nich klepnete na.

Stejné je to s jazykem vlajkami pod navigační lišty. Nezáleží na tom, který z nich si vyberete.


Pojďme:

Váš výchozí jazyk je nastavena na polské v usercp figuríny admin účet, takže když se přihlásíte, budete prohlížení forum / PL /

Přejít na forumhome a klikněte na jakékoli vlákno.

Klikněte na "post Upravit jakékoliv místo

Klikněte na 'Jdi pokročilé "

Měli byste vidět žádné problémy v žádné fázi.



Nyní,

Kliknutím na libovolnou vlajku pod navigační lišty (ne polské vlajky samozřejmě:))

Přejít na forumhome a klikněte na jakékoli vlákno.

Klikněte na "post Upravit jakékoliv místo (uvidíte ten bordel začíná ...)

Klikněte na "Proveď Pokročilé" vidět plnohodnotný nepořádek.


Edit:

Můžete provést stejný trik, který zaslal odpověď na téma, a pak "jít pokročilé"

vBET
16-06-11, 22:18
Já samozřejmě nevidím, co máte na mysli ... Ale zjistil jsem, že máte zapnutou volbu, která zobrazuje Google žádostí a čekací doby - to změní výsledky pouze pro správce (Doplnění informace o přeložit spojení před celou data odezvy), takže možná je to příčina. Prosím zkontrolujte své výsledky s možností vypnutí překladu dobu odezvy.

Pokud se přesto stane, pak prosím napište mi nějaké snímky obrazovky se ukázal oblastí, které jsou špatné. Jen jsem proti každé části stránky s výsledky s polskými a italský překlad a já nevidím žádný rozdíl v rozložení. Věděli jste ladem svůj vlastní návod na účet jste udělali pro nás?

Také ještě jedna věc, která může být zde to nejdůležitější - jaký prohlížeč jste použili? Jak jsem řekl, potřebujeme přesné instrukce. Musíme vědět, na každém kroku, že ano. Od samého začátku - tak můžete otevřít prohlížeč X. ..
Také pokyny, dal právě teď nejsou schopni ladem ... musím host, co máte na mysli.
1. Není žádný odkaz s názvem "forumhome" v polském překladu (Všimněte si, že za to, že jsem tam). Který z nich myslíš? To ten, který se jmenuje "Home" v anglické verzi, nebo "Forum". Pokud je "Forum" - to, co pro - jste napsal jsem začínající na / forum / pl ...
2. Po poslední krok v první části nemohu z první krok v druhé části, protože tam jsou vidět žádná vlajky ...

O ", uvidíte ten bordel začátku" - co tím myslíš? Pokud máte na mysli, že obsah v editoru je již přeložen (ne původní text), pak je tento problém znám a již opraven v vBET4.4.0 (viz zde pro více informací o tomto problému: Pokud je to asi něco jiného, pak zase nevím, o čem to je ...

Vezměte prosím na vědomí, že v mnoha případech popis, který by se dal dost poprvé. Ještě v případě, když máme problém zjistit, co znamenají zákazníků a nelze reprodukovat pak musíme vědět, co přesně dělá. Uveďte prosím Obrázky - Možná se při pohledu na problém, ale chybět. Pokud budeme vidět něco jiného, co na obrázcích pak budu muset požádat, abyste znovu pro instrukce, ale velmi přesné. Bez jakékoliv zkratky. Přesně tam, kde jít, což kliknutí na odkaz (vlastně vidět název odkazu - na každém překladu název se bude lišit). Ale možná to je jen jeden problém prohlížeče, tak dejte nám prosím jméno prohlížeče, který kontroloval. Jsme se používat Opera za to.

norku
16-06-11, 22:34
Dobrý den,

Žádná stále stejná. Pokud půjdete do usercp a nastavení nové výchozí jazyk (jakýkoli jazyk) a potom uložit. Co vidíte? Budete vědět, co tím myslím "bordel", když ho vidíte. Je to velmi zřejmé. Používat Firefox. Použití, tj. - horší

vBET
16-06-11, 22:43
Právě teď jsem na str. / forum / PL / usercp.php jste neprovedli žádné změny, a nemůže proto, že nejsou k dispozici žádné výsledky překlady - polovina textů chybí. To vypadá, jako bys měl Google problém s připojením. To, co je již zobrazen, je prostě už mezipaměti a odpočinku nelze převést, protože problém spojení Google.

Prosím, nahrajte googletest.php z balíku vBET (v / do-not-upload/tools adresář) vaší domény hlavního adresáře. Přejít na prohlížeče, napište URL your_domain / googletest.php a řeknu vidíte všechny chyby.

To je důvod, proč jsem napsal vám dát přesné odkazy, kam se obrátit - nebyl jsem možnost vidět tuto problematiku již uložené výsledky, pokud je to opravdu problém s připojením, a Google to vypadá.

Prosím, řekněte, jaké jsou výsledky testu Google. Také jsme se podívat sami, kdy budete mít již na serveru.

norku
16-06-11, 22:49
Spuštění překladatelské zkoušky
Výsledek testu: {"responseData": {"translatedText": "powitanie"}, "responseDetails": null, "responseStatus": 200}
Testovací chyba:
Připojení čas (ms): 47,6909179688

"Přesné" je přesný pouze tehdy, když problém je zřejmý. Právě jsem načetli fórum v IE a to má zásadní problémy, které neměl před pár hodinami. Problémy jsem popsal na vás během dne se stalo, jak jsem je popsal. Byl jsem přesně ...

norku
16-06-11, 22:54
V současné době je problém s rozvržení stránky, že zpackal způsobené změnou výchozího jazyka do jiného. Uvidíte, co mám na mysli, že pokud si s fiktivní účet. Jděte do usercp a měnit výchozí jazyk. Kromě toho, že nastavení. Co vaše usercp stránky vypadat? Změna výchozího langiage zpět do Polska a uložení. Konec usercp a jít na forum výpisy. Klikněte na španělské vlajce. Přejít na jakékoli místo a pokusit se upravit. Uvidíte, co mám na mysli.

vBET
16-06-11, 23:33
Chybí vám jednu důležitou informaci - jsem nebyl schopen změnit uživateli výchozí jazyk, protože překlad TESTx chyběl - nebylo odkazy na to.

Měli jste zlomený cache. Jen jsem vypnout cache a databáze uživatelů CP stránky vypadá pěkně hned. Obrátil jsem se na to znovu a je to příjemné. Jen jsem vyčistit celé vyrovnávací paměti, aby se ujistili, že to není problém vyrovnávací paměti.

Zkontrolujte prosím, zda to stále vidíte problém popisujete. Pokud ano, pak navštivte správu CP -> vBET Cache -> Database Cache a dočasně zakázat cache. Zkontrolujte, zda se stále vidíte problém s zakázána mezipaměť. Zapněte vyrovnávací paměti znovu.

Podle googletest.php nemáte žádné problémy s připojením nyní.

Po vyčištění vyrovnávací paměti mi hodnotí vašich pokynů v prohlížeči Opera (verze 11.11):
- Od uživatele CP jsem změnil výchozí jazyk uživatelského podobě polských k němčině. Stránka vypadá hezky a je v německém překladu.
- A pak se opět změnil na polské - stále pěkné a v polském překladu.
- Šel do fóra výpis v polském překladu kliknutím na link u Forum link Dom.
- Přepnutím do španělského (kliknutím na vlajku).
- Pak šel do Téma / forum/es/f6/sidecap-bueno-o-malo-5103 / # post37724 (označení: SideCap, Bueno o malo?)
- A klikli možnost editovat příspěvek (na poslední příspěvek). Vidím jeden problém: Text je přeložen do Ajax editor (jak jsem popsal dříve, než je již řešen v 4.4.0), ale rozložení je v pořádku - žádný problém CSS.
- Pak šel do moderní kliknutím na tlačítko v editoru Ajax a také nevidím žádný problém s CSS.

Prosím - reagovat na tento příspěvek:
Pošlete nám fotografie. Řekni, který prohlížeč jste Kč ...

Nemá smysl pro nás dělat to znovu a znovu ... Když opravdu nevíme, co děláte, a jste ještě neměl ladem naše pokyny a ani nám dal přesné instrukce. Tak jsme to udělali opačně - dali jsme si přesné kroky jsme učinili. Udělali jsme to v Opeře. A našli jsme žádný problém CSS. Dokonce jsme oproti stránky nejsou přeloženy stránky, aby se ujistili, že to vypadá, že by mělo být a Booth stránkách vypadá stejně (různé texty, samozřejmě). Takže teď můžete dělat ty kroky jsou přihlášeni na účet, který jste nám dal, na prohlížeče Opera a pošlete nám snímek obrazovky s popisem, co je špatně. Protože jsme to neviděli: (A my jsme opravdu chtěli vidět, správné a blízké:)

norku
16-06-11, 23:51
Takže jste nikdy neviděl nějaký styl problémy až na jednu malou chybu (.... Text je přeložen do Ajax editor (jak jsem popsal dříve, než je již řešen v 4.4.0, ale rozložení je OK -. Žádný problém CSS)? Zjistil jsem, že těžko uvěřit. Viděl jsem je v Chrome, Opera, Safari, IE a FF. Podívala jsem se na to několik hodin před zahájením vlákno.

Jste říkal, zda jste byli schopni reprodukovat příznaky jsem popsal. Věděli jste podle mých pokynů po 19?

norku
16-06-11, 23:59
Musím jít, ale vše vypadá, že můžeme spolupracovat znovu. Budu sledovat situaci s cache přes den, zítra (dnes).

Mnohokrát děkuji za čas, který do tohoto večera M. Výborný podporu jako obvykle velmi ceněná! :)

vBET
17-06-11, 00:23
Takže jste nikdy neviděl nějaký styl problémy až na jednu malou chybu (.... Text je přeložen do Ajax editor (jak jsem popsal dříve, než je již řešen v 4.4.0, ale rozložení je OK -. Žádný problém CSS)? Zjistil jsem, že těžko uvěřit. Viděl jsem je v Chrome, Opera, Safari, IE a FF. Podívala jsem se na to několik hodin před zahájením vlákno.

Jste říkal, zda jste byli schopni reprodukovat příznaky jsem popsal. Věděli jste po mé kroky v post 19?.
Není těžké uvěřit, vůbec - stačilo, že jsem šel na vlákno, který byl již v mezipaměti (a věřím, že byl problém se s vadnou cache). Tak takhle jsem viděl vše tak, jak to asi má být.

Upřímně - Co bych mít za cíl, abych se 10 krát více práce ... ;) Podpora je zdarma - moje práce je tady vyřešit problém co nejrychleji. Nikdo mi zaplatil za to ti 10 krát déle;) Je to jednoduché - jsem neměl žádnou neviděl problém. Prosím, vzít jako fakt.

vBET
17-06-11, 00:31
Musím jít, ale vše vypadá, že můžeme spolupracovat znovu. Budu sledovat situaci s cache přes den, zítra (dnes).

Mnohokrát děkuji za čas, který do tohoto večera M. Výborný podporu jako obvykle velmi ceněná! :)

Velká - Předpokládám, že čištění vyrovnávací paměti vyřešil problém. Nevím, proč byl rozbit cache. Pokud se to stane znovu a poté budeme kontrolovat, proč se to mohlo stát - se nechá jen předpokládat, že je to rozbité před aktualizací na 4.3.0.

Nemusíte sledovat vyrovnávací paměti po celou dobu. vBET 4.3.0 by do mezipaměti výsledky, které šly s chybou od Google. I když se to stalo, pak se s největší pravděpodobností budou uživatelé na vědomí, že na vás a budeme řešit tento problém. Samozřejmě, že je moudré podívat se na to jednou nebo dvakrát v krátkém čase:)

V tuto chvíli záležitost za vyřešit. Pokud se to stane znovu, prosím stačí napsat a my se znovu.

Prosím aktualizujte také na vBET 4.4.0 Pokud se chcete vyhnout problémům s phpBB 3 4.1.4 novou CKEditor (vše je popsáno v vBET 4.4.0 Poznámky k vydání vBET 4.3.0 byl propuštěn před phpBB 4.1.4 a není plně kompatibilní s novým editorem vBET 4.4.0 je (jak víme, v této chvíli;)).

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1