PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno Po upgradu rankbadges dostane odebrány.



Taurus
21-05-11, 08:24
Já jsem teď mají velké problémy s členy. Vzhledem k tomu, upgrade všichni neustále ztrácejí další rankbadges. Tyto se to přidat ručně jako další skupiny. Ve chvíli, kdy cron běží na aktualizaci pozice ztrácí každý manuálně zadanými. To se nestalo, než tuto aktualizaci.

Prosím poraďte!

Díky.

vBET
22-05-11, 16:32
Dobrý den. Před touto aktualizací vBET nepoužíval skupin vůbec. vBET4.3.0 verze je oficiálně považována za nestabilní beta verzi, takže problémy s novým functionalisies se může stát. Omlouváme se za problémy, budeme pracovat na řešení.

Uveďte prosím více informací o rankbadges. Je to nativní vB funkce nebo z některých mod? V případech, Booth - kde najít? Které cronu odstraní? Má to vliv na další dodatečné uživatelských skupin nebo jen těch, které souvisejí s rankbadges? Je to stát, pokud cron úloha spuštěna s vBET dissabled?

Taurus
22-05-11, 16:51
Je to jen nastavit jako výchozí uživatelské skupiny vBulletin. Pozice, atd. Žádný mod. Opravdu nechápu, proč vBET nyní používá uživatelské skupiny?

kamilkurczak
23-05-11, 20:00
Které cronu odstraní? Má to vliv na další dodatečné uživatelských skupin nebo jen těch, které souvisejí s rankbadges? Je to stát, pokud cron úloha spuštěna s vBET dissabled?

Pokud je to vB výchozí volba - napište prosím nastavení, které jsem třeba nastavit, aby repoduce se na své zkušební forum? Máte-li popsat to pro mě - já budu snažit, aby stejné výsledky, jako jste vy.

Díky

Taurus
24-05-11, 04:27
Aktualizace uživatelských pozice a tituly cron odstraní. S vBET zakázal je v pořádku.

Jak to vysvětlit? hmmmmm

Vytvořil jsem docela málo dalších uživatelských skupin, a tyto také dostane rankbadge (které jsou sdruženy do uživatelské skupiny), nyní se zdá, že když tam je víc než jeden nebo dva další uživatelské skupiny přidal (ruční) na člena, kdy cron běží, přijme opatření ručně přidané ty pryč.

Doufám, že chápete.

Taurus
24-05-11, 11:33
To se nyní stává obrovský problém pro mě. Mám více než 50 000 členů, a vy musíte pochopit, že musím přidat ručně uzivatelske skupiny každý den v této fázi. Je tam není cesta pro mě ručně vypnout Seznam uživatelů vBET nyní přidává? Nevím ani, proč jste to udělali!?

vBET
24-05-11, 17:27
Je to jen nastavit jako výchozí uživatelské skupiny vBulletin. Pozice, atd. Žádný mod. Opravdu nechápu, proč vBET nyní používá uživatelské skupiny?

To byl požádán zde:

Chápu, že je velký problém pro vás. Aby to bylo co nejrychleji prosím, jen mi pm Vaše přístupové údaje k FTP a správce CP. Také prosím, řekněte mi, který přesně do skupin mohu přidat zde a který přesně cronu (podle jména), musím běžet na tuto problematiku. Budu zkontrolovat a opravit na místě - to vám dá nejrychlejší výsledky. Budu řešit tento problém osobně a to dnes, pokud mi pošlete údaje dostatečně rychle (I bude k dispozici po dobu 4-5 hodiny dnes, 1 hodinová přestávka nyní). Pokud si nepřejete, aby se podělit o své přístupové údaje, pak ještě musím podrobně popisuje, jak nakonfigurovat náš Test Forum vidět efekt.

Také jednu otázku pochopil otázku správně - se Uživatelské skupiny jsou odstraněny (tedy uživatelské skupiny zmizí z fóra), nebo jen přiřazení uživatele do uživatelské skupiny mizí. Takže je potřeba přidat uživatelské skupiny znovu nebo přiřadit uživatele do uživatelské skupiny znovu?

Taurus
24-05-11, 17:54
Díky Michal. AM poslal.

To, co vidím stále odvádí cron je můj "legenda" a uživatelské skupiny "Xtreme" / pozice. Opravdu nevím, jak to vysvětlit. Doufám, že se můžete podívat na moje forum. Také jsem si úplně jistý, který cron. Ale každý den, po přidání těchto ručně, jsou pryč. Takže já jsem hádat, že je třeba cron aktualizace usertitles a patří.

Díky za pomoc!

vBET
29-05-11, 20:24
Jak jsem psal v PM - jsem zkontroloval všechny každodenní úkoly cron na forum a nic nenašel. V tuto chvíli nejsme schopni reprodukovat problém, takže nejsou schopni pracovat. Také jak už jsem psal, že jsem opravdu doupt, že je vBET problém - máte problém, který jen některé speciální uživatelé ztrácejí uživatelské skupiny a jiné neztratí stejné uživatelské skupiny - pokud by to bylo něco, co automaticky s největší pravděpodobností by to platit pro všechny uživatele této uživatelské skupiny . Ověřil jsem si vBET kód pro uživatelské skupiny znovu a zjistil jsem nic, co by mohlo způsobit tento problém. Takže možná je to způsobeno některými kroky, které tyto uživatelů - obraťte se na nich zjistit, bylo tam určité společné opatření.

Krátce - Nevěřím, že to je vBET chyba, přesto jsem ochoten zkontrolovat údaje, pokud nám informace, jak se problém reprodukovat. I dvakrát zkontrolováno všech denních úkolů cron na forum a nic nenašel. Prosím, dejte nám bližší informace o tom, jak se problém reprodukovat.

Taurus
01-06-11, 09:49
OK, za 2 dny, jsem se vrátila ke starým vBET. Ani jeden problém v těchto 2 dny. Včera v noci jsem upgrade, a to ráno jsem měl opět přidat další uživatelské skupiny nejméně 10 členů. Musí mít něco do činění s další uživatelské skupiny vBET nyní dodává. Takže prosím, řekněte mi, jak odstranit tyto úplně od vBET za nemohu dál takhle. Díky.

vBET
06-06-11, 20:38
Celý kód na uživatelské skupiny máte v souboru / includes / vbenterprisetranslator_functions_usergroups.php.

Existuje pouze jedna funkce, která se používá jako reakce na logiku vBulletin (na háček: userdata_presave) a název funkce je vbenterprisetranslator_functions_usergroups.php (7 zápasů).

Další 2 funkce v souboru, který dělá změny, slouží k odstranění vBET uživatelské skupiny při vBET odinstalace a nikde jinde.

Takže pokud to je špatné, protože vBET, pak to může být jen proto, že funkce vbet_changeDefaultLanguageGroup. Nic jiného se dělat jakékoliv změny na skupiny.

Takže pokud chcete zakázat, pak nejjednodušší způsob je prostě vypnout "Set vhodnou výchozí jazyk skupiny" plugin. Ale bude to zakázat automatické rukojeť pro vBET skupiny. Takže pokud chcete i ty, odstranit jen odstranit Admin CP.

Doporučujeme pouze zakázat plugin první. Pokud zjistíte, že problém zmizí, pak můžeme zkontrolovat znovu (Zkontrolovali jsme to už dvakrát), ještě jsme to samé - nevíme, jak se problém reprodukovat.

Také si můžete prohlédnout další pluginy pro hákové userdata_presave a provedení změn, aby se provedou před / po plugin vBET.

Taurus
09-06-11, 00:46
Po vypnutí to plugin, a běží bez ní asi 48 hodin teď jsem neměl tento problém znovu. Takže si myslím, že by bylo bezpečné předpokládat, že je to proto, vBET přidána a další uživatelské skupiny, a pokud máte pár už z nějakého důvodu jiní dostane odebrány některé cron běží. lol, že to zní trochu vágní já vím, ale bez plugin je to všechno dobré znovu.

vBET
09-06-11, 01:16
OK, takže - budeme to znovu zkontrolovat. To byla jediná změna, kterou se - vypnutí plugin? Má vBET Uživatelské skupiny jsou stále na fórum, můžete odstranit ty? Jaká je přesně verze vašeho vBulettin (chceme hledat blízko nejen v našem kódu, ale také v Hook prostředí)?

Taurus
09-06-11, 01:44
Ano, to je jediná změna, kterou jsem dělal. A já jsem se klíšťata z uživatelské skupiny pro vBET. Ale jsou tam stále ačkoli. Existuje jednoduchý způsob, jak odstranit ty? Protože to zabírá hodně místa.

vBET
09-06-11, 11:38
A já jsem se klíšťata z uživatelské skupiny pro vBET.
Co to přesně znamená? Cože?

O odstranění vBET skupiny - můžete to udělat pomocí správce CP v možnostech vBulletin nebo spuštěním funkce vbet_removeDefaultLanguageGroups z / includes / vbenterprisetranslator_functions_usergroups.php

Vezměte prosím na vědomí, že pokud odstraníte ty, které nebudou pivo podívat se blíže na tuto otázku, protože se tak děje pouze na fóru.

Taurus
10-06-11, 14:56
Co to přesně znamená? Cože?

I vypnutá uživatelské skupiny od vBET. Stejně jako při výběru uživatele v zemích AKT, že budou mít tick / ochranné známky Řekněme, že "španělský" jako další uživatelské skupiny. To jsem se vypnout.

vBET
16-06-11, 16:43
Jak jsem psal, v PM my stále nevíme, co je příčinou tohoto problému na forum. Přesto jsem udělal některé změny v vBET kodexu v této oblasti. Právě teď vBET bude zpracovávat uživatelské skupiny pouze tehdy, když některé skupiny změnit nebo když uživatel chanes výchozí jazyk. Takže háček je přidána podmínka:

if ($this->setfields['membergroupids'] || $this->setfields['vbet_def_lang']) {
Nemám ponětí, bude to pomůže váš problém, protože nevíme, co ji způsobuje. Každopádně je možné, že to pomůže. Jak jsem Ti psal v PM, v historii často mění uživatelské skupiny z doby před rokem kolony byl zbaven - snad proto, že ty, u kterých není načítán z databáze vůbec. S touto podmínkou v těchto případech vBET bude dělat nic, protože v budce případech, kdy uživatel změní data uživatelů CP nebo admin Admin CP, pak Uživatelské skupiny jsou načteny.

To bude zahrnuta v příští verzi, proto prosím zkontrolovat. Pokud to nebude fungovat, pak se vypne háček znovu a budeme se vyšetřování znovu.

Potvrďte prosím, po aktualizaci to pomůže.

Editovat - je to potvrzeno. Pro rychlou opravu, prosím:
1. Přejít na správu CP -> Plugins a výrobky -> Plugin Manager
2. Hledat hák Pojmenovaná sada vhodnou výchozí jazyk skupiny pro zavěšení userdata_presave a klikněte na tlačítko Upravit na to
3. Přidejte na začátek kódu:

if ($this->setfields['membergroupids'] || $this->setfields['vbet_def_lang']) {
4. Přidejte na konec kódu:

}
5. Uložte jej

Taurus
19-06-11, 07:36
OK, teď jsem upgradoval, a ověří, zda mám ještě k tomuto problému. Dám vám vědět. Díky.

Taurus
21-06-11, 00:33
Po spuštění se aktualizace pro více než 2 dny, a to bez zakázání plugin nebo něco jiného, neměl jsem tento problém znovu. Takže si myslím, že je bezpečné říkat, že oprava se trik. Ještě jednou díky Michal. Opravdu velký dík! Vím, že tento problém byl jediný dar na můj blog, a já jsem upřímně vážíme kousek dál, jste šel na pomoc mi to!

kamilkurczak
21-06-11, 22:03
Díky za potvrzení:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1