PDA

Zobrazit plnou verzi: To je ještě na začátku ... Ale ...



nectons
10-10-09, 00:03
Tento text je napsán řecky:), v zásadě jsem viděl syggekrimeni upgrade na vBulletin jsem udělal zvláštní vzhled instalací 2chch všechny naše fórum byli členové radost! Najednou, z ničeho nic začalo objevovat, a uživatelé z jiných zemí a to je jisté, že to bylo z důvodu upgradu! jediný problém, který existuje (a je určitě problém moje fórum protože jsem udělal mnoho inovací a instalační programy/plugins ale možná server hostující stránky) je pomalá rychlost a velký objem dat denní zálohování, automaticky fórum I. ukládání samozřejmě a 1 2Gbytes záložní systém denně (aferesa a obrázky z databáze) velikost denní zálohování klesly na přibližně 360 kB. teď mám zakázána mezipaměť a já mám jen 4 základní jazyky můžete vybrat členy fóra. očekávat úzkostlivě 2 věci. Verze 3 x, který se zlepšila v cache a fyzické prokeite změnit, jakmile hostování prostor na stránce když jsem okoklirwthei verze 3ch a když rychlost mého fóra zvýšit to tady není pochyb, že hnutí členy a návštěvníky na fórum bude zdvojnásobil a ztrojnásobil s touto inovace EycharistwNektarios Zogkos.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations