PDA

Zobrazit plnou verzi: Auto si stránky Google vs obsahová pravidla



StarBuG
30-03-11, 20:20
---
ADMINISTRÁTOR Poznámka: Tento příspěvek obsahuje nepravdivé informace o Google prohlášení pro automatický překlad obsahu. Také tvrzení nemusí se týká vBET. Naleznete zde informace:
Bohužel jsem byl na dovolené, kdy byla zpráva vytvořena a hodně špatné informace byly obsaženy v tomto vlákně - to je důvod, proč je zde zahrnuta korekce.
---

Ahoj

Jen jsem chtěl, abys věděl, že Matt Cutts řekl, že auto překládání stránek spadá do jeho "auto generovaný obsah", pokynů, které budou potrestáni, protože aktualizace Google Panda.

Tak jen jako varování budete chtít znovu přidání všech stran překladu do souboru Sitemap.

Ve skutečnosti byste mohli chtít, aby zvážila blokovat Google ze seznamu jazyků, překládal auto vůbec přes robots.txt.

Zde je video: YouTube - Jak bych měl zvládnout lokalizovaným obsahem? (Http://www.youtube.com/watch?v=GyWx31GeQWY)

S pozdravem

Kosmik

norku
30-03-11, 21:49
Oops ... Zdá se jasné, že Google nemá rád, co se pak Vbet. Proč Google ještě index auto-přeložených stran i když? Nemá smysl.

StarBuG
30-03-11, 22:16
Vzhledem k tomu, když navštíví stránky, neví, že se auto přeloženy.
Jsou uloženy v databázi a nejsou napojeny jejich API pro jejich crawler.

To je úplně v pohodě, co vBET však není v tom smyslu, většina lidí se snaží používat.

Jedná se o překlad funkce, která pomáhá lidem hovoří různými jazyky, k pochopení obsahu.
Nicméně to není způsob, jak znásobit svůj obsah stránky.
Používáte-li to tak Google bude vidět, jak nízká kvalita "auto generovaný obsah", a potrestat vaše webové stránky na to dříve nebo později.

norku
31-03-11, 08:48
Díky.

Kamil,

Mohu jen potvrdit, prosím, že pokud chci, aby Vbet běží na moje forum, ale nechci vidět, Google automaticky přeložen stránky, které potřebuji jen udělat následující:

1. Zadejte "Disallow: / forum / xx / 'do robots.txt, kde xx označuje cizí jazyk (y) v provozu na mé forum

2. Obrátit kroky v tomto příspěvku pro integraci Mapa:

3. Re-vytvoření a znovu odeslat soubor Sitemap.

kamilkurczak
31-03-11, 12:34
Ano. Máte-li zakázat stránek pro Google roboty - budete mít své stránky nejsou indexovány Google.
Samozřejmě, pokud jste zvrátit všechny změny z Sitemap - stejné - stránky nejsou indexovány.

Samozřejmě už jste indexovaných stránek Google, budete muset znovu načíst nový soubor Sitemap.
****
Přidal Michał Podbielski:
Nemáte zablokovat přeložený obsah, viz:

norku
31-03-11, 13:15
Děkujeme, že jste Kamil. Myslím, že je to opravdu škoda, že Google nemá rád obsah vytvořený tímto způsobem. Myslím, že by měl udělat výjimku, protože je pro diskusní fóra Vbet je fantastický nápad, a to i za tu krátkou dobu jsem si to plně funkční jsem viděl zlepšení v mých statistikách. Vše není ztraceno, i když samozřejmě proto, že velmi chytrý část Vbet - že cizího jazyka reproduktory mohou podílet na fóru ve svém vlastním jazyce - je samozřejmě stále existuje.

tavenger5
31-03-11, 14:00
Řízení lidských zdrojů, je Google nakonec bude jen kapka těch přeložených stran? Pokud se tak stane Zajímalo by mě, jestli bude mít vliv na pořadí rodný jazyk stránek?

MOGmartin
07-04-11, 11:31
Řízení lidských zdrojů, je Google nakonec bude jen kapka těch přeložených stran? Pokud se tak stane Zajímalo by mě, jestli bude mít vliv na pořadí rodný jazyk stránek?

Google se zřejmě odstraněny VBET stránky nyní: viz diskuze na mém blogu.

Já osobně si nemyslím, že tyto stránky jsou spam, mají legitimní účel ...
Ztraceno v překladu: Google Algo aktualizace 06.4.2010 | SEO Blog z SEOforums.org (http://seoforums.org/seo-blog/google-translation-algo-update-06-04-2010/)

vBET
07-04-11, 14:41
Ahoj

Jen jsem chtěl, abys věděl, že Matt Cutts řekl, že auto překládání stránek spadá do jeho "auto generovaný obsah", pokynů, které budou potrestáni, protože aktualizace Google Panda.

...

Zde je video: YouTube - Jak bych měl zvládnout lokalizovaným obsahem? (Http://www.youtube.com/watch?v=GyWx31GeQWY)


To není pravda. Prosím, podívejte se na video ještě jednou. Řekl, že je lze použít pro auto vytvořený obsah směrnice, a pak je vyprávění o špatný dojem, když strana je naprosto nečitelný pro člověka. Takže opravdu Google Roboti nejsou schopni posoudit těchto stránek je auto generovaný obsah, a to by mohlo být provedeno jen lidské a pouze tehdy, pokud překlad není ani týden, ale úplně zhroutil, protože mít přeložených stran sám o sobě je velmi dobré, co je popsáno ve filmu kontextu, jak by měl vypadat URL pak.

Také chci uklidnit všechny naše uživatele, že to, co říká Matt Cutts o automatické překlady, které mohou padá Google auto generovaný obsah směrnice se nevztahuje na vBET. Je to proto, že:
1. Matt jasně říká, že mluví o jednoduchý překlad celého obsahu a ne vBET přeloží celý obsah - šetří uživatelská jména a dalších oblastech, pokud nejsou označeny jako na překlady vBET.
2. vBET nejde o automatický překlad, ale o podpoře multi-kulturní komunity, kde si každý může psát svůj vlastní jazyk, ve stejném vlákno. Takže opět to není jen prostý překlad celé stránky, a to není o automatický překlad, ale o multi-kulturní komunity.
3. Překlady jsou od sebe sám Google, který má velmi dobré kvalitě a jak Matt jasně řekl, tyto překlady mohou být považovány za auto generovaný obsah, jen jsou-li opravdu není čitelné.

Takže doufáme, že naši uživatelé líp:) Aby se zabránilo špatné pocity a strašit ty, kteří nečtou celé téma jen hlavičky budu Změnit název tohoto tématu. S plným respektem k autorovi - děláme to jen aby nedošlo k nedorozumění, protože téma předpokládá, že něco velmi špatného, která věříme, že to není pravda. Doufám, že to je v pořádku, autor:)

vBET
07-04-11, 14:47
Díky.

Kamil,

Mohu jen potvrdit, prosím, že pokud chci, aby Vbet běží na moje forum, ale nechci vidět, Google automaticky přeložen stránky, které potřebuji jen udělat následující:

1. Zadejte "Disallow: / forum / xx / 'do robots.txt, kde xx označuje cizí jazyk (y) v provozu na mé forum

2. Obrátit kroky v tomto příspěvku pro integraci Mapa:

3. Re-vytvoření a znovu odeslat soubor Sitemap.

Vy nemusíte blokovat přeložených obsah! Viz film znovu - to je celý film o tom, jak název URL, když máte přeložený obsah, tak s přeložený obsah je zcela v pořádku na Google!

Poznámka o automatický překlad obsahu se NEVZTAHUJÍ na vBET a také Kosmik psát falešné informace, které je považováno za obsah opakování toho, co není pravda (to může být, ne "je", a toto může se nevztahují na vBET) - viz můj předchozí příspěvek.

vBET
07-04-11, 14:52
Děkujeme, že jste Kamil. Myslím, že je to opravdu škoda, že Google nemá rád obsah vytvořený tímto způsobem. Myslím, že by měl udělat výjimku, protože je pro diskusní fóra Vbet je fantastický nápad, a to i za tu krátkou dobu jsem si to plně funkční jsem viděl zlepšení v mých statistikách. Vše není ztraceno, i když samozřejmě proto, že velmi chytrý část Vbet - že cizího jazyka reproduktory mohou podílet na fóru ve svém vlastním jazyce - je samozřejmě stále existuje.

To není pravda, že Google nemá rád takový obsah. To vše je nedorozumění, protože nepravdivých informací, které Kosmiku dal sem. Prosím, podívejte se a poslouchat pozorně filmu. Tady to máte popsáno dále:

vBET
07-04-11, 15:05
Google se zřejmě odstraněny VBET stránky nyní: viz diskuze na mém blogu.

Já osobně si nemyslím, že tyto stránky jsou spam, mají legitimní účel ...
Ztraceno v překladu: Google Algo aktualizace 06.4.2010 | SEO Blog z SEOforums.org (http://seoforums.org/seo-blog/google-translation-algo-update-06-04-2010/)

Četl jsem váš blog. Jak to vidím já, je reakcí na poslední den informací. Vezměte prosím na vědomí, že podle mého názoru je to nesouvisí s překlady. Zvláště, že jsem si zkontrolovat a vidím, že fórum je indexována v jiných jazycích: site: SEO fórum + SEO Blog SEO & Tools@seoforums.org (http://seoforums.org/de/)

A tak, protože vidím, že si stránky jsou indexovány Domnívám se, že to byl jen nějaký dočasný problém možná i na straně Google Analytics, ale definitivně nesouvisí s vBET. Můžeš popsat, co se stane teď?

MOGmartin
07-04-11, 17:08
mate - Im velký fanoušek si plugin, a já jsem dělal v případě, že Google není auto Přeložit spam.

Který uvedl, že - podívejte se na můj blog post (http://seoforums.org/seo-blog/google-translation-algo-update-06-04-2010/).

VBET auto si stránky byly vykopli z indexu Buddy.

Můj návrh: Použijte jiný API, nebo alespoň dát možnost. Neexistuje žádný způsob, že Google může zjistit, že stránky jsou přeloženy do auto-li překlad je dost dobrý.

Některé jazyky, jako je španělský fungují velmi dobře, některé dont.

MOGmartin
07-04-11, 19:27
Četl jsem váš blog. Jak to vidím já, je reakcí na poslední den informací. Vezměte prosím na vědomí, že podle mého názoru je to nesouvisí s překlady. Zvláště, že jsem si zkontrolovat a vidím, že fórum je indexována v jiných jazycích: site: SEO fórum + SEO Blog SEO & Tools@seoforums.org (http://seoforums.org/de/)

A tak, protože vidím, že si stránky jsou indexovány Domnívám se, že to byl jen nějaký dočasný problém možná i na straně Google Analytics, ale definitivně nesouvisí s vBET. Můžeš popsat, co se stane teď?

Stránky jsou stále indexovány, ale nezdá se na hledání.

Jeho 100% se dočasně GA problém, a ne překládal (např. normální), stránky se neztratil objemu vyhledávání.

(Téměř) 100% z objemu vyhledávání bude VBET stránky se zastavil.


Nechápejte mě špatně - Im 100% na vaší straně zde je problém, Google není.

I - Neříkám, že plugin VBET je vinen, nebo rozbité - to ještě funguje velmi dobře a je skvělé plugin. Google však oznámily, že přistupují na tyto stránky je vytvořeno automaticky, a jako takové nejsou žádné posílání objemu vyhledávání.

Budu si aktualizovat svůj blog a za pár dní času.


Některá oprávnění pro Vás: Im profesionální SEO, bylo 6 let, mluvím pravidelně na konferencích - Já nejsem někdo, kdo mluví s "napůl znalostí", nebo nepochopení toho, jak Google funguje.

MOGmartin
08-04-11, 11:54
Zde je aktualizované dopravní statistiky.

@ Hilinebuilders Zde je aktualizovaný graf. Také vidět stejné ... na Twitpic (http://twitpic.com/4i8zwr) 3


Vaši informaci: Mám také stránky Běží na WP-robot WordPress, které používají Google Translate API. Oni také byli hit ve stejnou dobu a ztratil 100% jejich provoz.

norku
08-04-11, 16:20
Díky za nové info chlapi. I blokován My si stránky na 30. března a pak se rozhodl vrátit zpět změny pár dní později, takže jsem měl Vbet normálně běží znovu na týden. Právě jsem zkontroloval vstupní stránky a zobrazení stránek a nevidí výrazný pokles aktivity pro Vbet-vytvořený obsah. Věci vypadají normálně, ale tady budu sledovat statistiky, a když vidím Vbet stránky pádu budu post zde.

MOGmartin
08-04-11, 16:28
Díky za nové info chlapi. I blokován My si stránky na 30. března a pak se rozhodl vrátit zpět změny pár dní později, takže jsem měl Vbet normálně běží znovu na týden. Právě jsem zkontroloval vstupní stránky a zobrazení stránek a nevidí výrazný pokles aktivity pro Vbet-vytvořený obsah. Věci vypadají normálně, ale tady budu sledovat statistiky, a když vidím Vbet stránky pádu budu post zde.

není jeho činnost (tj. zobrazení), že byste se měli podívat na jeho vstupní stránky, tedy provoz, který Odeslat na těchto stránkách.

činnost je perfektní, plugin VBET je perfektní, problém je Google neodesílá provoz na stránky, které vytváří (což je velká část hodnoty plugin pro mě)

norku
08-04-11, 17:19
Jak jsem řekl, jsem zkontroloval vstupní stránky, a já nevidím žádný podstatný rozdíl. Důl je malý fórum a já jsem jen pomocí vbet za několik týdnů, ale moje výsledky nejsou ukazují pokles v tuto chvíli.

Edit: nemohu nahrát fotky tady, ale já jsem při pohledu na graf zde (filtrovaná jako vy je), a to ukazuje stálé stoupání. Možná uvidíme pokles na další aktualizace, ale rozhodně zatím nevidím probs.

vBET
09-04-11, 19:54
mate - Im velký fanoušek si plugin, a já jsem dělal v případě, že Google není auto Přeložit spam.

Který uvedl, že - podívejte se na můj blog post (http://seoforums.org/seo-blog/google-translation-algo-update-06-04-2010/).

VBET auto si stránky byly vykopli z indexu Buddy.

Můj návrh: Použijte jiný API, nebo alespoň dát možnost. Neexistuje žádný způsob, že Google může zjistit, že stránky jsou přeloženy do auto-li překlad je dost dobrý.

Některé jazyky, jako je španělský fungují velmi dobře, některé dont.

Stejně jako jsem napsal, jsem si přečetl váš blog už:) A psal jsem, že vidím přeložený stránek vBET indexovaných v googe. Uvidíte sami - stačí napsat do Google zadat dotaz:
site:http://seoforums.org/de/
Takže to jsou nestartovali z indexu, nebo možná nechápu, co tím myslíš ...

vBET
09-04-11, 20:21
Stránky jsou stále indexovány, ale nezdá se na hledání.


To není pravda. Jen jsem poslat dotaz na Google:

wenn ich tat Blog-Posting zu diesem Zeitpunkt eine Sache in meinem Kopf kommen. Was ist Haupt-Unterschied zwischen Autoblog und spamblog
Výsledkem je pouze jeden a to je váš web na straně překládal vBET.


Jeho 100% se dočasně GA problém, a ne překládal (např. normální), stránky se neztratil objemu vyhledávání.

(Téměř) 100% z objemu vyhledávání bude VBET stránky se zastavil.


Nechápejte mě špatně - Im 100% na vaší straně zde je problém, Google není.

Jsem rád, že se vám líbí vBET:) To není o tom, kdo je na čí straně. Právě jsme se musí prověřit veškeré informace, které mohou mít zásadní význam pro naše uživatele. Zejména pokud je tak důležité informace, jako je tato. Takže budeme muset opravit výrok, který mohl dát falešný dojem z vBET uživatelů o jeho využití.

To je důvod, proč jsme zkontrolovali to je pravda, že si stránky jsou odstraněny z indexu. A teď jsme to zkontrolovat, není možné dosáhnout ti hledání. A v případě Booth výsledky jsou dobré - to znamená, že jsou vaše stránky indexovány a jsou dosažitelné pomocí vyhledávání.

Vezměte prosím na vědomí, že pokud váš provoz na přeložených stran je nižší než dříve, než to mohlo být dobré porovnat své pozice v Google indexu, což je velmi důležité pro provoz z vyhledávání. Možná proto, že změny Google některé z vašich stránek jít v indexu. Mohlo by to být dočasné nebo déle. Těžko říct.


I - Neříkám, že plugin VBET je vinen, nebo rozbité - to ještě funguje velmi dobře a je skvělé plugin. Google však oznámily, že přistupují na tyto stránky je vytvořeno automaticky, a jako takové nejsou žádné posílání objemu vyhledávání.

Budu si aktualizovat svůj blog a za pár dní času.

Díky za poznámku. Samozřejmě musíme také kontrolovat tyto informace analyzovat to je vBET chyba, nebo ne. To je, aby byla zajištěna vynikající produkt pro naše uživatele a jako jeden z našich uživatelů Doufáme, že budete rádi, že jsme léčit vážně a kontrola všeho i ze strany vBET potenciálních chyb.

Budeme čekat na aktualizaci.



Některá oprávnění pro Vás: Im profesionální SEO, bylo 6 let, mluvím pravidelně na konferencích - Já nejsem někdo, kdo mluví s "napůl znalostí", nebo nepochopení toho, jak Google funguje.

Nikdy jsme naznačují, že nevíte, co se píše. A opravdu líto, pokud jste se jako dojem. Vezměte prosím na vědomí, že to není soukromá, ale veřejná diskuse, takže jsme palubě musí obsahovat všechny důležité informace, i když si myslíme, že víte o tom, protože to je i pro celou naši společnost. Takže pokud uvidíte nějaké jasné informace pro vás, je to jen proto, že se staráme o všechny své uživatele, aby lépe pochopit toto téma:) Doufám, že to je v pořádku pro vás - pokud ne, můžete přepnout na soukromý rozhovor s našimi zaměstnanci:)

vBET
09-04-11, 20:37
Zde je aktualizované dopravní statistiky.

@ Hilinebuilders Zde je aktualizovaný graf. Také vidět stejné ... na Twitpic (http://twitpic.com/4i8zwr) 3


Vaši informaci: Mám také stránky Běží na WP-robot WordPress, které používají Google Translate API. Oni také byli hit ve stejnou dobu a ztratil 100% jejich provoz.

Druh hloupá otázka - kde si můžete dát toto filtrů ve službě Analytics? Jen jsem se rychle zkontrolovat a ne najít - už víte, kde, takže bych rád bezpečné nějaký čas na hledání:)

My jsme na to a zaškrtnutím. Zdá se, že individuální - Některá fóra viz např. tendenci některé ne. V tuto chvíli nejsme schopni určit, co je ten důvod. Jen v případě enyone která takový problém - prosím, ujistěte se, že jste si zablokovat všechny přeložených stran v robots.txt

MOGmartin
11-04-11, 11:57
Druh hloupá otázka - kde si můžete dát toto filtrů ve službě Analytics?

Ne probs Michal,

jeho: OBSAH -> Nejlepší vstupní stránky
FILTR: Stránky obsahující tento řetězec:



Aktualizováno obraz Statistiky, a můžete vidět v levém sloupci, kde zpráva:

Twitpic - Sdílení fotografií a videa na Twitter (http://twitpic.com/4jl0oo)


Ujistěte se, že jste si zablokovat všechny stránky v souboru robots.txt

S pozdravem - jsem se zablokovat dopravu v žádném případě;)

Jen pro RE STATE:
Nevěřím, že plugin vbet je rozbitá. To ještě dělá přesně to, co jeho inzerován jako - lidé mohou stále používat přeložené stránky na 100%.

Jediným problémem je, že Google přestal posílat provoz na těchto přeložených stran. Jak jeho zatraceně těžké stopy přeložené stránky, pokud jeho dobrý překlad, já jsem navrhl, že obsahují Yahoo Přeložit API.

Klidně bych se vsadil velké peníze, že to bude mnohem těžší pro Google odfiltrovat indexu.

Jen pro RE státu, jakož:
Neříkám, že tyto stránky jsou DE-indexovaných .... Oni prostě nejsou vráceny ve výsledcích vyhledávání, kdy bývaly.

tavenger5
11-04-11, 15:46
Díky za poskytnutí nějaké nahlédnutí MOGmartin. Vidím pokles stránkách vBET překládal také, ale to není zdaleka tak dramatická jako vy. Rozdíl je přibližně 25% z předchozího týdne. (26. března - 1.dubna vs 2 dubna-8 4)

vBET
12-04-11, 12:54
Pošlu Vám podrobnější informace prostřednictvím PM v příštích dnech serveral ...

Prosím, podívejte se v tomto článku:
technospot.net / Blogy / strategie-remove-strojově přeložena stránka na brýle-index /

V tuto chvíli nevidíme vaše licence - prosím podrobnosti hodin licenci ASAP. Pokud si nejste licencovaný uživatel, pak nemáte zaplacené vBET verzi. Zašlete prosím informace o licenci.

O link - je to opět doporučení zakázat slabé automatické překlady, které mohou být nerozumí lidským.

Doporučujeme, abyste neumožňují automatické překlady se indexovány. Automatické překlady nejsou vždy smysl a mohli by mohly být považovány za spam. Ještě důležitější je, místo aby vícejazyčné webové stránky, je dosáhnout většího publika tím, že poskytuje hodnotný obsah v několika jazycích. Pokud uživatelé nemohou pochopit automatického překladu, nebo pokud se domnívá, umělé jim, měli byste se ptát sami sebe, zda skutečně chcete prezentovat tento druh obsahu, pro ně.
Google překlady jsou velmi dobré a čitelné, takže není problém s těmi. Tak co, aby bylo jasné - doporučuje vypnout pouze ty překlady, které mohou být nerozumí lidským. Poskytujeme podporu pro lidi psát v různých jazycích a překlady jsou opravdu dobré. Takže to není o Google překlady poskytnuté vBET.

Myslím si, že v panice a bez podrobného čtení prohlášení Google tu máme spoustu nedorozumění. Tak, aby bylo jasné:
1. Překlady jsou v pořádku na Google
2. Google se nelíbí slabá automatické překlady, které nejsou čitelné
3. Po slabé i automatické překlady není zakázáno, ale pouze se nedoporučuje
4. Vysoká hodnota automatické překlady jsou v pořádku na Google
5. vBET nabízí Google překlady, které mají velmi dobrou kvalitu a jsou čitelné

vBET
12-04-11, 13:15
Ne probs Michal,

jeho: OBSAH -> Nejlepší vstupní stránky
FILTR: Stránky obsahující tento řetězec:



...

Jen pro RE státu, jakož:
Neříkám, že tyto stránky jsou DE-indexovaných .... Oni prostě nejsou vráceny ve výsledcích vyhledávání, kdy bývaly.

Díky budu hrát s ním, a zda některé z našich fórech.

O státní re - jak jsem vám ukázat zde Google vrací stránky ve výsledcích vyhledávání. Myslím si, že můžete mít méně hledat záznamy kvůli změnám v indexu pozici, ale definitivně vaše stránky jsou stále v rejstříku a budou vráceny ve výsledcích vyhledávání.

Uděláme nějaké vlastní vyšetřování - i za Vaši další vstup, pokud zjistíte něco více o stavu vašich fóra v indexu Google.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1