PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno Nelze přidat soubory cookie



norku
22-03-11, 09:05
Začínám to při prohlížení mého fóra jako host, a když se členský odhlásí a snaží se přejít na fóru jako host:
Unable to add cookies, header already sent.
File: /home/xxxx/public_html/forum/includes/class_core.php
Line: 5403

Také je tato informace pro hosty, které nejsou povoleny pro zobrazení určité části fóra posral a nečitelný.

Vbet způsobuje problém, protože tam není, když je vypnuté Vbet ... Ocenila bych rychle podívat na to, protože jsem musel vypnout Vbet.

kamilkurczak
22-03-11, 09:21
I vypnout host cache (vBET je povoleno nyní, takže tuto možnost poskytnout toto téma)
Jste si jisti, že máte všechny složky s vbet_cache 777 permisions?

Jste si jisti, že jste všechna nastavení v souboru php.ini? (Po změnách)

norku
22-03-11, 09:27
Ahoj Kamil,

Velký dík za pohledu na to tak rychle. Vlastně můj hostitel znění pozdějších předpisů php.ini. Změnil jsem php.ini, které jsem měl v public_html, ale to nemělo žádný vliv, protože to byl zrušen php.ini v adresáři / usr / local / lib / php.ini. Jen se ptám oprávnění pro složky, nyní ...

norku
22-03-11, 09:33
Stačí zkontrolovat hosty vyrovnávací složky a tam je rozdíl. Následující vyrovnávací složky jsou nastaveny na 777:

pl, ja to, fr, en.

Vlastně když jsem tyto jazyky v použití:

pl, ja to, fr, en, ne, NL, ES, RU, de.

Nemám nastavit nebo změnit žádné oprávnění ručně. Jsou nastaveny automaticky Vbet?

kamilkurczak
19-04-11, 08:19
Můžete potvrdit, že tento problém je tam pořád?

norku
21-04-11, 22:44
Jo. Stále zde.

Něco jsem zapomněl zmínit, než: když jsem host cache na to function.filetime "přidává se spoustu URL. Vidím, že mnoho z nich zvedl Google a nyní zřejmě být hlášeny jako 404

kamilkurczak
22-04-11, 17:17
Dobrý den,
Mám pro Vás řešení k odstranění filemtime () problém:
yous použití tohoto řešení:


o cookies problém - stále hledají dobré řešení.

kamilkurczak
03-05-11, 16:48
o tomto problému sušenky - Musím najít dobrý displej, aby na hák s kódem zodpovědný za tuto hlavičku.

vBET
02-06-11, 22:12
Dobrý den. Kamil je na dovolené a já vzal jeho případů. Prosím, sdělte to byla vyřešena? Nemám takové informace tady, ale možná to byla řešena PM tak prosím potvrďte.

vBET
09-06-11, 18:44
Žádná odpověď - za vyřešit. Pokud ne, prosím napište a my se znovu vydávat.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vB Enterprise Translator 4.10.1