PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno Občasné problémy s URL konverze



simit patel
25-11-09, 18:06
Dobrý den,

Byl jsem pomocí vbet od větev 2.x, a byli na cestě modernizace. Jen jsem upgrade na 3.2.2.

Nyní, když kliknu na vlajky, všiml jsem si, URL změní také. Nicméně, někdy se stránka načte správně, ale jindy, prostě jsem se bílá stránka s textem "Stránka nenalezena". Moje stránky informedtrades.com. Mám nainstalovaný vbseo stejně.

Viděl jsem lidi hlášení podobné zkušenosti, ale neviděl jsem nikoho o tom mluvit se vyskytují jen některé z času, ani jsem viděl lidi, kteří jen měli problém po tomto nedávném upgradu. Omlouváme se, pokud byl tento již zabýval a já jsem to přehlédl.

nějaké nápady, jak problém vyřešit?

díky
simit

vBET
25-11-09, 20:44
Dobrý den. Myslím, že jsem našel vzor. Na fórum odkazy, které mají speciální znaky jsou prohlašoval, že nebyl nalezen. Nevím, proč ještě.

Nejsme schopni reprodukovat na našich serverech (jak můžete vidět, zde to funguje dobře), tak prosím PM mě přístupové údaje k FTP a správce CP.

jorgejgm
26-11-09, 00:03
Dobrý den,

Byl jsem pomocí vbet od větev 2.x, a byli na cestě modernizace. Jen jsem upgrade na 3.2.2.

Nyní, když kliknu na vlajky, všiml jsem si, URL změní také. Nicméně, někdy se stránka načte správně, ale jindy, prostě jsem se bílá stránka s textem "Stránka nenalezena". Moje stránky informedtrades.com. Mám nainstalovaný vbseo stejně.

Viděl jsem lidi hlášení podobné zkušenosti, ale neviděl jsem nikoho o tom mluvit se vyskytují jen některé z času, ani jsem viděl lidi, kteří jen měli problém po tomto nedávném upgradu. Omlouváme se, pokud byl tento již zabýval a já jsem to přehlédl.

nějaké nápady, jak problém vyřešit?

díky
simit
Dobrý den, jsem také jednou stalo, ale pokud si znovu načíst stránku znovu a dělá to dobře. Je pravda, že je vzácné, pozdravy.

vBET
26-11-09, 04:55
Pravdou je, že nezáleží na tom, tak je to vzácné - to by se nestalo vůbec a my uděláme vše pro to, funguje to pořád:)

simit patel
26-11-09, 16:18
jsem se vrátil k vbet 312, která funguje dobře. ano, je problém týkající se určité rozdíly mezi 312 a 322. Také, když jsem se vrátil až 312, první, co jsem udělal, bylo výrobek přepsat. problém stále přetrvával. Pak, když jsem nahrál soubory 312, který vypadal, že tento problém vyřešit. tak snad se problém týká souboru upravit mezi 312 a 322.

Také stojí za zmínku stojí, že jsem vbblogs nainstalován. Bylo to vůbec nedotkne vůbec, adresy URL blogy nejsou napsána v cizím znaků. ani v roce 322, ani 312.

Opravdu bych chtěl využít nové funkce v roce 322. Je tak mohu udělat, že vzhledem k situaci?

díky
simit

NOVÉ: a samozřejmě jsem si nejnovější verzi vbseo nainstalována.

vBET
26-11-09, 16:23
To není nejlepší nápad, aby se přeinstaluje, kdy je podpora na palubě ...

Také jsem zjistil, že se jedná o problém s konfigurací vBSEO. Vzory, které jste pro závit neumožňuje pro zahraniční značky:


'VBSEO_URL_THREAD' => '(\d+)-([a-z\._\-ŠŽšžźŔÁÂĂÄĹÇČÉĘËĚÍÎĎŃŇÓÔŐÖŘŮÚŰÜÝŕáâăäĺçčéęëěíîďńňóôőöřůúűüý˙µA-Z\d-]+)\.html',


To by mělo být něco jako toto:


'VBSEO_URL_THREAD' => '([^/]+)/(\d+)-([^/]+)\.html',


Ale to změnit ručně. Takový model je na mnoha místech v konfiguraci vBSEO. Prosím PM mě přístupové údaje k CP vBSEO a já zjistím, které konfigurační parametr je za to zodpovědný.

vBET
26-11-09, 16:38
Důvodem je špatné vBSEO konfigurace.

Nastavte možnost "Nahradit Non-anglické znaky v URL?" "držet Non-anglické znaky v URL."

To záhadně zmizí z naší integrace manuálu. Omlouváme se za potíže:) Stačí jen nastavit parametry a bude to v pořádku:)

jorgejgm
26-11-09, 17:28
Důvodem je špatné vBSEO konfigurace.

Nastavte možnost "Nahradit Non-anglické znaky v URL?" "držet Non-anglické znaky v URL."

To záhadně zmizí z naší integrace manuálu. Omlouváme se za potíže:) Stačí jen nastavit parametry a bude to v pořádku:)

Pro španělské to je problém s písmeny TENTO Písmeno N, O, já, atd. atd. (TRANSLATE přemístit na N, O, I.Aktivoval "nahradit neanglické znaky" vbseo nahrazeno písmeno n nebo (I) v adrese URL. To je velmi dobré pro seo.S volbou "Udržet neanglické znaky v URL" se nahrazují znaky ~. Něco, co má vliv seo moc. Pro budoucí revize VB bude "vyřešen" nebo je technicky nemožné?.Děkuju.

vBET
26-11-09, 20:12
Aktivoval "nahradit neanglické znaky" vbseo nahrazeno písmeno n nebo (I) v adrese URL. To je velmi dobré pro seo.S volbou "Udržet neanglické znaky v URL" se nahrazují znaky ~. Něco, co má vliv seo moc. Pro budoucí revize VB bude "vyřešen" nebo je technicky nemožné?.Děkuju.

To se provádí vBSEO - vBET není z tohoto nahrazení. Musíte správně nastavit vBSEO. Můžete mít možnost, aby se Espagnol znaků ans také nastavit ručně v FORUM_DIR / inclues / config_vbseo.php parametr $ vbseo_custom_char_replacement. Díky tomu budete moci pracovat s přeloženými URL a zachovat stávající URL pro rodný jazyk jako ty, kde.

Podívejte se zde:

http://www.forum.simple-nlp.pl/informacje/1274-pierwsze-na-swiecie-forum-o-nlp-wspierajace-wielojezyczna-spolecznosc.html

Toto je URL, kde byl polský dopisy (jako SAEC) se změnil díky $ vbseo_custom_char_replacement a stále drží všechny ostatní ne anglický dopisy. To je stejný odkaz na japonské:

http://www.forum.simple-nlp.pl/ja/informacje/1274-nlp多言語のサポートのための世界初のフォーラム!.html

To je také dobrým příkladem, proč byste měli mít ani anglické / Espagnol znaky - některé jazyky mají noly není angličtina / Espagnol znaky.

To je příklad, jak můžete nastavit $ vbseo_custom_char_replacement hodnotu (pro polské písmena):


$vbseo_custom_char_replacement = array(
'ˇ' => 'A',
'¦' => 'S',
'¬' => 'Z',
'±' => 'a',
'¶' => 's',
'Ľ' => 'z',
'ą' => 'a',
'ę' => 'e',
'ć' => 'c',
'ż' => 'z',
'ś' => 's',
'ź' => 'z',
'ó' => 'o',
'ł' => 'l',
'ń' => 'n',
'Ą' => 'A',
'Ę' => 'E',
'Ć' => 'C',
'Ż' => 'Z',
'Ś' => 'S',
'Ź' => 'Z',
'Ó' => 'O',
'Ł' => 'L',
'Ń' => 'N'
);


Takže jak vidíte - můžete mít Bůh SEO způsob, jak si existující spojení a otevřena pro překládal odkazy v 52 jazycích:)

Doufám, že to pomůže v případě jakýchkoliv dalších dotazů Zeptejte se - jsme zde pro Vás:)

jorgejgm
26-11-09, 21:27
Velice vám děkuji zase funguje dokonale. Děkuju.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1