PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno Vymazání vyrovnávací paměti Host dává tuto chybu



Simon Lloyd
05-03-11, 12:17
Ahoj, když jsem jasně host Cach jsem si tyto chyby:
Upozornění: Nelegální offset typu isset nebo prázdný [cesta] / includes / vbenterprisetranslator_functions_lang.php on line 107

Upozornění: Nelegální offset typu [cesta] / includes / vbenterprisetranslator_functions_lang.php on line 109

Upozornění: Nelegální offset typu [cesta] / includes / vbenterprisetranslator_functions_lang.php on line 114

Já si sam při odstraňování Database Cache!


Nějaké nápady, proč?

S pozdravem,
Simon

kamilkurczak
05-03-11, 14:11
Zde máte potvrzenou řešení:

Simon Lloyd
05-03-11, 18:10
Všiml jsem si v tom, že téma, které říkají, že to není řešení, to jen skrývá chyba!

Když je další verze, že se postará o to?

kamilkurczak
07-03-11, 09:06
hello - warningh od Google - nic zlého, to je spojeno s nastavení serveru, ale nové UVOLŇOVÁNÍ bude eliminovat. Jsme ve fázi testování nové verze. Relase bude velmi brzy.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET Translator 4.10.1