PDA

Zobrazit plnou verzi: Již udělal Mcached jako cache



meto
10-02-11, 20:30
Vím, že již bylo navrženo, ale rád bych tuto myšlenku oživit. Pro mě je to naprosto "musí mít" pro tuto funkci na velkých fórech. Snažila jsem se přepsat vBET používat, ale po rychlém pohledu na kód jsem to vzdal. Proč používat objektové programování? Je to tak mnohem jednodušší kód a upravit skripty s ní. Věřím, že to bude 5 min. práce na kódu jinou cache mechanismus, pokud to bude ve standardizované třídy.

kamilkurczak
10-02-11, 23:29
Pracujeme nyní na tuto možnost:)

vBET
26-02-11, 16:46
Stejně jako Kamil píše - pracujeme na tom:) Přesněji pracuji na tom v tuto chvíli:) Chceme podporovat:
- Memcache
- APC
- Xcache
- Eaccelerator

Pokud to bude součástí příští verze pak s konečnou platností bude označena jako beta funkce. To je zatím neurčen bude v další verzi, nebo jeden po tom. Také v případě, že bude součástí příští verze se stále ještě nerozhodla, bude plně podporován, nebo jen tak pro hosty vyrovnávací paměti na začátek.

Stručně řečeno slovy - my vám tuto funkci, stále nejsou jisti, bude v další verzi:)

meto
26-02-11, 16:56
Pokud jste měli slušnou vyrovnávací třídy objektu přidáním další cacheing skladů bude pohodička.

Marcin Kalak
27-02-13, 11:28
Omlouvám se za pozdní odpověď. Tato funkce byla přidána v uvolnění 4.3.0.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.10.1