PDA

Zobrazit plnou verzi: Přestaň se po selhání x (Database Cache)



Snake
08-02-11, 20:36
To je stanovena na 15

Bych, že 5 Proveďte vbet rychleji?

Tak jistě, po 5 pokusů je známo, zda použít cache nebo ne.

Youngster
08-02-11, 22:19
Hmm, budu mluvit Kamil, ale myslím, že máš pravdu, na 100% budu psát, když budu konzultovat s Kamilem

Snake
08-02-11, 22:21
ok

Snake
09-02-11, 12:07
Je to opravdu tak těžké odpovědět?

Youngster
09-02-11, 12:12
Ne opravdu těžké, ale pokud chcete dobrý anwser, je třeba konzultovat s ním:)

Snake
09-02-11, 12:13
Dobře, tak jak programátoři ještě dnes, ale odpověděl na mé další vlákno!

Youngster
09-02-11, 14:36
Ano, máš pravdu Snake, 5 je dobré, aby se vBET rychlejší, jsem testován na testovací forum a máte pravdu.
Díky za Vaše anwser

Snake
09-02-11, 14:39
Skvělé, to mě přivádí k mé další otázce, bude ještě nižší je lepší, řekněme 3.

Snake
14-02-11, 12:09
Proč je podpora vždy tak fricking pomalý!?

Není to těžká otázka!

kamilkurczak
14-02-11, 12:44
Dobrý den,

Tato možnost je popsána v admincp-> vBET-> Vyrovnávací paměť
Stačí si přečíst: Pokud nastavíte příliš nízkou hodnotu, že se sníží rychlost generování stránky.

To je volitelně, bude na jeden forum lépe pracovat s vysokou přidanou hodnotou, na jiné - s velmi nízkou. Na našich hlavních vBET fóra jsme tuto možnost nastavit na 15.

Tato možnost je volitelná. Musíte vyzkoušet nejlepší volbou pro vaše fórum.

Snake
14-02-11, 12:48
I dont pochopit, jak to snižuje výkon, jistě nižší je rychlejší, bez ohledu na forum.

Pokud je to vypadalo na 3 krát, které musí být dostatečné k nalezení překladu.

Proč by Některá fóra je třeba hledat 15x a některé 5x, doesnt smysl.

Také admincp angličtina je tak špatná, že je důvod, proč jsem třeba ujasnit. Čtu v pohodě, takže prosím místo mě jinde, chci podpořit, to je důvod, proč jsem tady.

kamilkurczak
14-02-11, 12:55
Takže, proč to není povinné? Protože jeden fóra mají více obsahu, atd.
Pracujeme na našich zákazníků a zkušenostem. Lepší, když můžete změnit hodnotu této možnosti:)

Takže, prosím, vyzkoušet pro Vás fórum (i pokud nastavíte 0 - můžete tuto volbu vypnout)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vBET Translator 4.10.1