PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno Podivné požadavky na Google API na hlavní stránce



mosh
01-02-11, 14:55
WitamJakiś před časem jsem měl problém s překladem (verze 3.3.6).Ukázalo se, že google zablokoval moje IP na jednom serveru (někdy Překladatel překladatelé někdy vrátí 403).Při hledání důvodů, proč jsem přidal odkaz na zobrazení překladu a vrátí žádost v těle stránky.Pak se vypne BB a tak. Ale nechal jsem .htaccess přesměrování.Před pár dny jsem si všiml, že na hlavní stránce, když generuje požadavek na Google:










Obě z BB a vypínat (Správa panel).Je-li funkce vbet_googleTranslation () dotazy na Google API zastavil a po pár dnech v panelu Webmaster Toolzauważyłem stránky načíst časy dramaticky poklesla a indexování rychlost zvýšila dvakrát.Zdá se mi, že někde je chyba.Tymgorzej, že citován dotazy jsou krátké a lze provádět jedním tahem pera.Možná to byl také důvod pro zákaz mě přes Google API (kontinuální stejný dotaz)

kamilkurczak
03-02-11, 09:22
hmm já zkontrolovat.

Youngster
03-02-11, 22:10
Vážení mosh,

Věděli jste používá vBSEO dříve? Věděli jste, že integrovaný s vBET?
Pokud jste měli, tak přepsat staré soubory vBSEO (před integrací).

Hledání odkazy -> langtitle.

Díky
Mladík

kamilkurczak
04-02-11, 11:48
Mladík, jak napsal - máte-li integrovat vBET s vBSEO, než bylo nutné upravit dva soubory vBSEO. Po této úpravě je v souboru vBSEO vBET funkce pro výběr URL s [langtitle uvnitř a odeslat požadavek na Google přeložit. I po vyloučení vBET požadavek společnosti Google je stále posílat.

Nyní musíte upravit tento soubor na původní verzi vBSEO. Přepsat všechny tyto soubory.

Také před odinstalací Pokud jste byl zablokován společností Google (nebo problém s připojením) ještě zeptat, protože tam byla žádná odpověď, a nemohl uložit do cache.

Můžete se pokusit, aby vBET, pokud máte dobré spojení s Google nyní a vyzkoušet.

Youngster
12-02-11, 20:21
Téma zavřeno Chcete-li znovu otevřít napište mi pm

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1