PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno není možné změnit jazyk ve fóru a nití



Schmike
29-01-11, 10:27
když změním jazyk výchozí jazyka do druhého lanugage ve fóru, nebo závit, je stránka není přeložena.

URL není v pořádku:

Fórum:
/ Fórum / forumdisplay.php? 29-Welcome-na-PredatoryFishKeepers.com & language = de

Téma:
/ Fórum / showthread.php? 2806-Hello-I-si-a-rozmanitost of Fish & language = hi

kamilkurczak
31-01-11, 10:05
, kterou verzi vBET používáte? Vložte prosím zde fórum url a já se podívat.
Díky.

Schmike
31-01-11, 17:24
Jedná se o verzi pro vBulletin 4.

URL je zde:
http://www.predatoryfishkeepers.com/testvb/forums/

kamilkurczak
01-02-11, 12:01
Dobrý den,

Byl jsem na své stránky a všiml jsem si, že jen na stránce nejsou přeloženy tuto spojení s:
& uvnitř.
Použijete-li například tuto adresu URL:

http://www.predatoryfishkeepers.com/testvb/forums/showthread.php?2868-For-all-tough-dr%C3%B8ftelser-about&language=da
máte dobré kontakty. Můžete si vyzkoušet.

Takže, prosím, pokud používáte nějaké mody. Zakažte všechny mods jeden po druhém, a všimněte si, dobré spojení (bez a uvnitř).

Schmike
01-02-11, 13:49
to je to, co jsem si všimla také. ale nebylo jiné mody instalaci, když jsem testování. Teprve nedávno jsem umožnil funkci Facebook vBulletin.

kamilkurczak
01-02-11, 14:10
hmm díky za potvrzení. Budu se snažit najít pro Vás řešení .. Děkujeme za vaši trpělivost.

Schmike
01-02-11, 15:05
Vítejte.

to pouze tehdy, když jsem změnu z výchozí jazyk, který je angličtina. Věřím, že to je jen chybí kódování adres URL, protože "a" je v podstatě "&". nejste jisti, co je termín pro to v PHP.

kamilkurczak
02-02-11, 10:07
Dobrý den,
Nemohu reprodukovat na své zkušební forum tak prosím pošlete mi (PM), FTP a admincp detaily a budu opravit jej na svém serveru.
Díky.

Schmike
02-02-11, 12:00
které jsou soubory, které potřebujete? nakonec budu muset udělat na své živé forum. Možná můžete mi říct, který soubor a řádek změnit místo?

kamilkurczak
02-02-11, 12:20
Nevím, kde je problém nyní. Potřebuji, aby záznamy a zkontrolovat. Bude lepší, když udělám to sám (rychlejší).

Ptal jsem se vás o konfliktu v previost post - jste řekl, že žádný konflikt, tak jsem se třeba podívat se na to na vás server.

Schmike
02-02-11, 12:25
informace o odeslání.

kamilkurczak
02-02-11, 12:53
Díky. Začnu pracovat na svém serveru.

kamilkurczak
02-02-11, 13:05
Také můžete zkusit použít SEO odkazy (bez vBSEO).
jdi na admincp-> vBET-> Hlavní nastavení a možností:
Překlad odkazy prvek pro vytvoření URL odkazů SEO podle konsensu (tj. "/ en / adresa)

Po že byste měli přidávat na vás htaccess v sekcích složky těchto pravidel.:

#RULES for SEO translation links without any SEO engine (on raw vBulletin links)
#If you are using vB 'Mod Rewrite Friendly URLs' then put those rules JUST BEFORE vB rules
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|sq|ca|et|tl|gl|hi|id|lv|lt|mt|sl|uk|vi|cy|yi)/archive/index.php/(.*)?$ archive/index.php?/$2&language=$1 [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1 [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1 [QSA]

kamilkurczak
02-02-11, 14:05
Dobrý den,

Prosím, zkuste to nyní - by nyní pracuje. Můžete potvrdit, že?
Za druhé - tento problém může být specifické pouze pro tento test forum. Na hlavním fórem, mělo by to funguje dokonale.

Schmike
04-02-11, 05:43
Vypadá dobře.

díky.

přesune se do mého života forum brzy.

se snažil pomocí SEO, ale jsem chybu 404:
Not Found

Požadovaná adresa URL / testvb / Fórum / pt / forum.php nebyla nalezena na tomto serveru.

Dále, 404 Not Found došlo k chybě při pokusu o použití ErrorDocument zpracovávat žádosti.

Schmike
04-02-11, 06:19
jen nastavení v mé živé fórum, které mají také stejný problém. Co se změnilo to opravit v mém testu forum?

Já jsem zakázal ve své živé forum.

Youngster
04-02-11, 09:06
Budu ji podal Kamil, kdy Kamil se budeme o tom přemýšlet
Díky

kamilkurczak
04-02-11, 09:31
Dobrý den,

Prosím, pošlete mi informace o své admincp hodin - budu-li povolit tuto vBET jen pro mě a já se stanoví, že pro vás.

kamilkurczak
04-02-11, 12:49
Takže, pokud chcete upravit ručně, musíte:

1. otevřený a vytvořte kopii tohoto souboru:
forum root / inlcudes / vbenterprisetranslator_functions_url.php

2. V tomto souboru najdete:

$amp = (THIS_SCRIPT == 'external' || THIS_SCRIPT != 'blog_external') ? '&' : '&';
3. a nahradit:

$amp = (THIS_SCRIPT == 'external' || THIS_SCRIPT != 'blog_external') ? '&' : '&';
4. Uložit soubor
5. testovat

Ale to není skutečné řešení. To odstraní některé funkce na vašem webu. Tento problém je specifický na forum (nemůžu reprodukovat na své zkušební forum), takže jsem jen může vyřešit jej na svém serveru (musím admincp detaily příliš).
Pokud chcete, můžete použít toto řešení - to funguje, ale já bych o kontrolu dalšího řešení, na vašem serveru.

Prosím, potvrďte.

Díky.

Schmike
05-02-11, 03:34
, který pracuje pro mé živé forum nyní.

Pokud chcete vyzkoušet jiný rozlišení, udělejte to prosím na zkušební ploše. díky.

kamilkurczak
07-02-11, 11:19
Ano, chtěl bych se podívat.
Díky za potvrzení:)

Schmike
12-02-11, 11:11
Jak je zkouška přichází spolu? Jste s ním udělal?

Youngster
12-02-11, 20:10
Kamil je offline na víkend, bude v pondělí, takže čekání nebo předat mi to:)

kamilkurczak
21-02-11, 09:13
Ano, to dělá nyní:) díky

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1