PDA

Zobrazit plnou verzi: vBET2.4.3 se zobrazí prázdná stránka



POL_ED
29-01-11, 00:39
Jako nové fórum pro všechny.Dostal jsem informace, které lze popsat problém. Polština.Nainstaloval jsem vBET 2.4.3 prosté vbulletin.org/forum/showthread.php? t = 232456 = 25na a stránky vB 4.1.0 Gr.Bohužel když vyberete jakýkoli jazyk (ikona příznaku) zobrazí prázdnou stránku... mandrivalinux. euPrzeprowadziłem test na wyłączyłem a všechny instalované mods a situace se nezměnila. Pokud vyberete kterýkoli jazyk zobrazí prázdná stránka.Pro zkoušku, nainstaloval jsem fórum s vB 4.1.0 Gr na jiném serveru a tady všechno funguje poprawnie.mageiaforum.euNa .htaccess oba servery jsou identické.Nevím, kde hledat chyby.Jak opravit, aby překlad pracovat s vBET?

kamilkurczak
31-01-11, 10:09
ahoj Pokud máte prázdnou stránku, přečtěte si prosím tyto dva příspěvky: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq.html # post7 a http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6- faq.html # post8

POL_ED
31-01-11, 14:24
Dobrý den, děkujeme. Cítil jsem, že jsem četl všechno, co podle FAQ. Zmeškané bez kudrn. Byl jsem si 100% jistý, že to je. Po instalaci zvlnění
root@www:~# dpkg -l|grep curl
ii gnupg-curl 1.4.10-2ubuntu1 GNU privacy guard - a free PGP replacement (
ii libcurl3 7.19.7-1ubuntu1 Multi-protocol file transfer library (OpenSS
ii libcurl3-gnutls 7.19.7-1ubuntu1 Multi-protocol file transfer library (GnuTLS
ii php5-curl 5.3.2-1ubuntu4.7 CURL module for php5
ii python-pycurl 7.19.0-3 Python bindings to libcurl
root@www:~#
Všechno funguje. Pravidlo: Pokud chcete mít jistotu, - kontrola potvrdila navždy. Ještě jednou vám děkuji.

kamilkurczak
31-01-11, 14:37
V pořádku. Hodně štěstí:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations