PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno Registrace výchozí jazyk stránky lze zobrazit jako seznam nebo pole sadu přepínačů s vlajkami (konfigurovatelné)



jorgejgm
21-11-09, 20:43
Dobrý den, mám šablonu zaregistrovat velmi osobní a ne automatickou volbu práce. Prosím, řekněte mi, vy můžete dát HTML kód pro mne ručně. Děkuju. Nainstaloval jsem verzi VBET320

vBET
21-11-09, 20:55
Takže s největší pravděpodobností v průběhu přizpůsobení někdo rozbil šablony. Prosím, ukaž mi, jak vypadá vaše registrační šablony. Také si všimněte, že registrace šablony by měly zahrnovat toto: $ customfields_profile. Pokud ne - to znamená, že máte zlomený šablony - prosím porovnat s původním znění a jsou nezbytnou součástí. Tento krok je nutný část z původní šablony:


<if condition="$show['customfields_profile']">
<table class="tborder" cellpadding="$stylevar[cellpadding]" cellspacing="$stylevar[cellspacing]" border="0" width="100%" align="center">
<tr>
<td class="thead">$vbphrase[additional_required_information_profile]</td>
</tr>
<tr>
<td class="panelsurround" align="center">
<div class="panel">
<div style="width:$stylevar[formwidth]" align="$stylevar[left]">

$customfields_profile

<if condition="$show['birthday']">$birthdayfields</if>

</div>
</div>
</td>
</tr>
</table>
<br />
</if>

jorgejgm
21-11-09, 22:00
Pevné, díky.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.10.1