PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno Nová instalace Chyba



KOF
05-12-10, 00:31
Hay jsem instalovat automatické překlady Placené Mod. Dostal jsem chyby

Fatal error: Call to undefined function vbet_global_bootstrap_init_start () in / xxxx / forum / includes / class_bootstrap.php (103): eval () 'd code on line 3

Když jsem se vypnout fóra v pořádku.

Prosím, může u zkontrolovat, co je problém.

Díky

vBET
05-12-10, 14:07
Ahoj:) Pokud to není problém, naši pracovníci budou řešit zítra - v pondělí. Jsme připraveni začít plnou podporu také o víkendech a já se starat o to právě teď, a tak od příštího týdne budeme také poskytovat plnou podporu o víkendech (může být vyloučen víkendu na dovolené).

Omlouváme se za potíže této doby. Prosím PM mě, jestli tento případ je naléhavý pro vás.

kamilkurczak
06-12-10, 11:48
Dobrý den,

Prosím, jděte na admincp-> Plugins a výrobky-> Plugin Manager a najít plugin global_bootstrap_init_start v produktu vBET.

1. Editovat tento plugin
2. Hledat:

vbet_global_bootstrap_init_start();
3. PŘED vložit tento kód:

require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_hooks.php');
4. Klikněte na tlačítko "Uložit".
5. Vyzkoušet.

Můžete vysvětlit, co mám dělat, aby reprodukovat na své zkušební forum?

KOF
06-12-10, 20:54
Hay Teď jsem stále.

Fatal error: Call to undefined function vbet_global_bootstrap_init_start2 () in / xxxxxx / forum / includes / class_bootstrap.php (103): eval () 'd code on line 3

kamilkurczak
07-12-10, 10:23
Prosím zašlete mi vaše admincp a FTP údajů PM budu opravit.

mateuszr
16-12-10, 09:45
Žádné odpovědi v tomto tématu, tak řešit (instalační služby bylo nařízeno v tomto případě)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1