PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno . Htaccess otázky



scottct1
03-12-10, 04:09
Používám phpBB 4.1 s vbseo 3.5.2.

I nákup VBT dnes. :)

Níže je můj. Htaccess, který pracuje ... www tečka satelliteguys tečka cz / htaccess.txt (nemůžu nahrát můj txt souboru říká, že je oprávnění chyba na serveru a nemohu příspěvek adresy URL, dokud jsem se po 15 krát.)

Byl jsem schopen získat VBT navrhl, aby fungoval správně, při vložení se mi chyba, která říká, že stránka není správně přesměrování

Firefox zjistil, že je server přesměruje požadavek na tuto adresu způsobem, který nebude nikdy úplná. Když se pokusím jít na mé domovské stránce.

Můžete mi, prosím dejte mi vědět správný. Htaccess, takže můžu si to funguje? Díky!

scottct1
03-12-10, 17:35
Objednal jsem si instalaci služby v noci. Nechám pro to přijít, jak jsem si jist, že jeho něco jednoduchého. :)

kamilkurczak
03-12-10, 19:19
To je pravda.
Omlouvám se za našeho zesnulého.

Prosím, pošlete mi PM vaše admincp, FTP a vBSEO detaily.

Nyní máme na víkend. Uděláme to v pondělí. Je to pro vás to pravé? Omlouvám se za zpoždění.

scottct1
04-12-10, 02:02
AM poslal.

Díky!

vBET
04-12-10, 11:23
Tento víkend má volný Kamil. Bude schopen řešit, a odpovědi se v pondělí. Doufám, že to je OK:)

kamilkurczak
06-12-10, 11:08
. Protože jsem Nemůžete upravovat své htaccess - vyměňte své htaccess s tímto:.

DirectoryIndex cmps_index.php index.php cmps_index.php index.html index.htm

# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
RewriteBase /

RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.satelliteguys\.us
RewriteRule (.*) http://www.satelliteguys.us/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

#************************************************************************--
#RULES for SEO translation links with vBSEO (have to be included before all rules to vbseo.php)
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

#************************************************************************--
#RULES for pages outside forum directory handled by vBulletin

#Those rules have to be in domain main folder
#RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]
#RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]

#This rule must be in each directory which have to be supported (without forum directory itself)
#RewriteCond %{QUERY_STRING} !vbet_outside=true
#RewriteRule ^(.*)$ $1?vbet_outside=true [L,QSA]


RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www.satelliteguys.us$

kamilkurczak
06-12-10, 15:44
Hotovo.
-I upravovali vbSEO soubory (integrace s vBET)
-I upravovali. Htaccess (nyní máte dobrou pravidel)
-Mám nastavit potřebné volby v admincp-vBET a admincp-> Základní nastavení
-Testoval jsem vaše stránky a vše (překlad fórum a odkazy) funguje dobře.

Můžete provést test?
Pokud něco nesouhlasí, prosím napište zde.
Pokud je vše v pořádku Děkujeme za spolupráci a přejeme hodně štěstí

scottct1
06-12-10, 17:41
Mám několik otázek ...

1) když klepnu na německé to překládá do němčiny v pořádku. Nicméně pokud chci jít zpátky do angličtiny a klikněte na anglické vlajky se vrátit k angličtině a němčině zůstává.

Místo aby mě satelliteguys.us / cs Stačí jen mě zpět do satelliteguys.us

2) Má domovská stránka je cmps_index.php, ale z nějakého důvodu není načítání, jako by se použít pro místo index.php se nahrává. Chcete-li tento temporarly jsem kopie mého cmps_index.php na index.php.

3) Jeden z mých uživatelů hlášeny následující problém ... "První nepřečtený příspěvek funkce se zdá být zlomené. Budu první příspěvek vláken namísto nových pracovních míst."

Prosím poraďte.

scottct1
06-12-10, 18:03
Více problémů ...

Jít do AdminCP pak VBT Nástroje a pak na neprůhledné ignorována slova, která jsem se následující chybová zpráva.

Warning: require_once ([cesta] / admincp / vbenterprisetranslator_ignoredwords.php) [function.require]: failed to open stream: Žádný takový soubor nebo adresář v [cesta] / admincp / misc.php (2067): eval () ' d code on line 4

Fatal error: require_once () [function.require]: Failed opening potřeby "/ usr / home / Satelit / public_html / admincp / vbenterprisetranslator_ignoredwords.php '(include_path ='.:/ usr / lib / php: / usr / local / lib / php ') in / usr / home / Satelit / public_html / admincp / misc.php (2067): eval ()' d code on line 4

A to z čištění vyrovnávací paměti ...

Warning: require_once ([cesta] / admincp / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php) [function.require]: failed to open stream: Žádný takový soubor nebo adresář v [cesta] / admincp / misc.php (2067): eval () ' d code on line 9

Fatal error: require_once () [function.require]: Failed opening potřeby "/ usr / home / Satelit / public_html / admincp / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php '(include_path ='.:/ usr / lib / php: / usr / local / lib / php ') in / usr / home / Satelit / public_html / admincp / misc.php (2067): eval ()' d code on line 9

kamilkurczak
06-12-10, 18:16
1) satelliteguys.us / je dobré. Proč ne s "/ en"? protože angličtina je hlavním fórem jazyk a když kliknete na anglické vlajky, které jste adresu URL původní forum.
Kde vidíte německy? když kliknete na německém mám německý překlad. Pokud si kliknete na anglické - mám anglicky.

Pokud chcete mít rychlejší fóra:
Můžete vypnout některé překlady prosí - když se vyrovnávací paměť vyplní Můžete přidat nové z času na čas. Od všech 52 překladů znamená 52 krát více obsahu pro uživatele a kořeny. Některá fóra mohou snadno zvládnout, u některých je lepší začít s několika překladů.
Na to: Jdi na admincp-> vBET-> Vlajky

2) je to práce?
3) Nyní mám volný čas. Budu opravit zítra. Pokud je v pořádku pro vás.

scottct1
06-12-10, 18:21
1) satelliteguys.us / je dobré. Proč ne s "/ en"? protože angličtina je hlavním fórem jazyk a když kliknete na anglické vlajky, které jste adresu URL původní forum.
Kde vidíte německy? když kliknete na německém mám německý překlad. Pokud si kliknete na anglické - mám anglicky.

Opět to nefunguje ... Pokud si kliknete na Geman vidím Němce. Pokud si kliknete na anglické stále vidím Němce. Z němčiny jsem si klikněte na další záblesk, jako je Polsko ANF viz polské, ale zase když klepnu na angličtinu, že se nevrátí, abych se anglicky!

Jiný uživatel hlásil tento problém stejně a já jsem přemýšlel, jestli se jedná o 4,1 vBulletin problém.


Pokud chcete mít rychlejší fóra:
Rychlost je v pořádku, ne o rychlosti problém.


3) Nyní mám volný čas. Budu opravit zítra. Pokud je v pořádku pro vás.
Chtěl bych to opravit co nejdříve, jak můžete, protože to způsobuje problém pro své uživatele. To je důvod, proč jsem za vás ji nainstalovat tak, že to bude fungovat správně.

A co jsem vyslán chybové zprávy a nové příspěvky problému.

Děkuji vám!

kamilkurczak
06-12-10, 18:30
OK, budu analyzovat tyto chyby a opravit je zítra ráno (polského času). Prosím, nevypínejte můj přístup.

Úpravy:
O tento překlad angličtina. Vidím to v IE. Pokusím se to napravit.

scottct1
06-12-10, 18:36
Ok.

Tak jsem na domovské stránce chyba jsme měli, jsem přejmenoval soubor index.php cmps_index pak se změnil můj forum domovskou stránku forum.php. :)

Jsem polské, ale nikdy nebyly v Polsku. Firma pro kterou pracuji tady ve Spojených státech začalo první Polska kabelové televizní společnosti, která se jmenovala @ zábavy. :)

kamilkurczak
06-12-10, 18:39
:) Těší mě.

O tento překlad angličtina. Vidím to v IE. Pokusím se to napravit.
Plese Fix My admincp názor, protože vidím jen forum nastavení:) díky, já to zítra opravit.

(Zkuste product.xml import souborů z Do-Not-upload složky)

scottct1
06-12-10, 18:45
:) Těší mě.

Plese Fix My admincp názor, protože vidím jen forum nastavení:) připraven. :)

kamilkurczak
06-12-10, 18:48
Hmm, stále vidím jen "Forum Manager" - prosím vyzkoušet.

scottct1
06-12-10, 19:05
Hmm, stále vidím jen "Forum Manager" - prosím vyzkoušet.

Zkoušel jsem to a je vidět a přístup ke všem v admincp ... Možná se odhlásit a znovu?

kamilkurczak
06-12-10, 19:15
Věděli jste test v mé informace zkušební přístup? I nadále pouze forum manager. Může být, můžete vytvořit nový účet pro mě? Pokud ano, zašlete prosím tyto údaje do PM.
Díky

scottct1
06-12-10, 19:28
Ano, jsem testoval to.

Zde je to, co vidím ... http://www.satelliteguys.us/images/admincp.jpg

Možná jsem vás nedorozumění.

kamilkurczak
07-12-10, 10:26
můžete se podívat do tohoto vlákna?
URL:

, kterou verzi cestu VB používáte? PL1? Pokud ano, prosím, jen si kuličky na tento odkaz a pokusit se aktualizovat vB cestu k PL2.

Prosím, potvrďte.

Úpravy:
Používáme v našich testovacích forum 4.0.8 verzi VB. Budu upgradovat, a pokusím se reprodukovat tento problém na naší testovací forum.

Prosím, jen si kuličky na tento odkaz a pokusit se aktualizovat vB cestu k PL2.

a já jsem ještě žádný mít přístup k admincp možnosti (pouze na fórum manager). Prosím, odstraňte actulal účet a vytvořit nový pro mě, pokud můžete, a přesto potřebují mou pomoc.

scottct1
07-12-10, 15:00
Já používám vBulletin 4,1 PL 2.

Mám Pmed vám alternativní přihlášení do admincp. :)

Šťastný úterý!

scottct1
07-12-10, 15:05
Jen jsem znovu povolena VBT a to přece vyřešit problém návratu do výchozí jazyk. :)

Zlomený nyní jsou chybové zprávy z obou položek v menu nástroje VBT admin cp a rozbité goto první nepřečtený příspěvek vydání.

Já jsem hádat, je to něco společného s vbseo, nicméně to bylo pracovat až jste provedli instalaci včera.

Děkuji vám!

kamilkurczak
07-12-10, 15:19
Takže problém se zády k hlavním jazykem je řešen teď?
Budu opravit zbytek otázek.

scottct1
07-12-10, 15:36
Takže problém se zády k hlavním jazykem je řešen teď?
Budu opravit zbytek otázek.


Ano Zpět na hlavní jazyk je řešen nyní. Vlastně jsem upgradovat na PL2 noci. :)

kamilkurczak
07-12-10, 15:48
OK, (cache čistší a ignoruje slova) problém s varováním při admincp je nyní opravena.
I aktualizované dva soubory ve složce admincp

kamilkurczak
07-12-10, 16:06
OK.
Druhý problém: Přejít na první nový příspěvek.

Mohu reprodukovat na své zkušební forum, tak jsem se opravit, aniž by váš přístup k FTP a admincp.

Prosím, nové vlákno s tuto chybu (Jdi na první nové pracovní místo), v této sekci:
vBET4 Hlášení chyb - Erotika Enterprise Translator (vBET) (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-bug-reporting/) a my se opravit v našich testovacích fóru.

A co vBET? Je to dobrá práce teď? jakékoli nové problémy? Prosím, vyzkoušejte. Pokud ne, díky za dobrou spolupráci a užívat si:)

scottct1
07-12-10, 16:15
S výjimkou první nový příspěvek chyba ... všechno vypadá skvěle. :)

Děkuji vám!

kamilkurczak
07-12-10, 17:09
Díky za potvrzení - řeší zde. dnes -> chyba se nové funkce

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vBET Translator 4.10.1