PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno 2 bigs problém vBET třeba soved co nejdříve



cevo
30-11-10, 13:11
1. Výkon.
Já používám placenou verzi. [ANO]
Mám přezkoumat vlastní nastavení a překonfigurovat s mnoha scénářem. [ANO]
Mám optimalizované pomocí mysql tento http://www.day32.com/MySQL/ [ANO]
Mám větší RAM [ANO]
Já používám vBET cache + memcache VB [ANO]


ale zdá se, jako by stále zaostávají můj server. Podívejte se na zatížení procesoru na obrazovce-shot níže:

[Admin odstraněny BROKEN IMAGE]

Zjistil jsem, že v mysql-slow.log, existuje mnoho pomalé dotazy (776 událostí) pochází z vBET produktu. Jak ukazují následující příkaz z



$grep "vbenterprisetranslator" /var/log/mysql/mysql-slow.log |wc
776 170475 3149151




2. Příčina Duplicitní značky titulu

Před: používám tento mod, duplicitní název značky jsem měl bylo asi 1xx-1xxx nejvíce.
Po: 5xxx-1x, xxx a více

Jak můžete vidět z obrázku níže:
To je opravdu závažný problém, místo toho, aby vaše webové stránky dostat dobrý obsah a pořadí, bude Google potrestání nějaké špatné stránky, která dostala příliš mnoho duplicitní název značky. Pokud tento problém nelze vyřešit. Všechny ty nádherné funkci překladu neznamená nic.
[Admin odstraněny BROKEN IMAGE]

[Admin odstraněny BROKEN IMAGE]




Výkon otázku:

Mám konfiguraci těchto hodnot?
Aktuální hodnota je
HTML Velikost: řezání bod = 100.000
HTML Velikost: začít řezat = 150.000

mateuszr
30-11-10, 15:24
Hovoříme-li o výkon, tady je odkaz, si můžete přečíst a dozvědět se o možnostech optimalizace vBET:

http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/408-vbet-performance.html


Všimněte si, že pokud budete používat maximální potenciál vBET tím všech 52 jazycích, budete mít 52 krát více obsahu a provozu - Tip: Pokud chcete omezit počet jazyků, do těchto nejoblíbenější.


Duplicitní název značky - budeme testovat a odpovědi s výsledky brzy

vBET
30-11-10, 15:50
Uveďte, prosím, nějaký přesný příklady problémů, které jsou považovány za pomalé ty - s celou log MySQL.

vBET
30-11-10, 18:47
Odpověď na Vaši otázku ohledně změny konfigurace parametrů ukázal - to pouze v případě, si můžete ověřit přesnou generační doba před a po změně. Můžete si to ověřit tím, že přidá nějaké protokoly položek a kontrolu, jak to ovlivní generaci čas na serveru. Bez analýzy výsledků, prosím, neměňte tyto parametry.

vBET
30-11-10, 18:58
Bohužel nevidím žádné z obrázků včetně vámi (ne zatížení). Můžete mi prosím napsat obsah těchto jako text?

Potřebujeme přesné příklady, adresy URL vaší stránky s názvem duplicitní vidět, co se tam děje. Předpokládám, že to je přeložené a v důsledku překladu Google poskytuje stejný text (v příkladu je to nějaké zvláštní slovo, jako je název společnosti, která by neměla / nelze převést), ale nemohu potvrdit, že bez přesné adresy URL stránky. Nemůže potvrdit, ale očekáváme, že vBET dobře funguje, a tady jsme popsali situaci. Uveďte, prosím, adresy URL, takže budeme schopni podívat se na to.

Mateusz - najdete podobné vlákno, kde jsme popsali, jak přidat jazyk překladu do hlavy značky, aby si každý překlad bude lišit, i když Google překlad výsledek vrátí stejný text. Najděte ji a uveďte sem.

cevo
01-12-10, 01:45
http://img830.imageshack.us/img830/3430/duplicatedtitletag.png
http://img87.imageshack.us/img87/8096/duplicatedtitletagtotal.png

Text Výsledkem budou brzy zveřejněny

vBET
01-12-10, 21:42
Díky. Nepotřebuji textové výsledky už tohoto problému. Vidím to, co je příčinou. Máte velký problém s URL přesměrováním. Jak vidím, pro stejný jazyk, mají různé adresy URL - to by mělo být přesměrován na správnou. To je důvod, proč se tato slova opakování.

Prosím, sdělte to jste provedli nějaké změny kódu v vBET soubory? Pokud ano - které?

Zkontrolujte, zda máte odpovídající integraci s vBSEO!

Tohle opravdu by se měly řešit rychle! Takže prosím nejdřív, zaměřit se na tohle. Poté, co je vyřešen, prosím dát více informací o těchto pomalých quries.

vBET
01-12-10, 22:03
Jen jsem se na fóru a vidím, že přesměrování funguje ... Jste si jisti, že máme co do činění s existující problém? Jaké jsou termíny uznání této záležitosti? Prosím, mějte na paměti, že Webmaster Tools zobrazuje historická data.

cevo
02-12-10, 07:35
Jen jsem se na fóru a vidím, že přesměrování funguje ... Jste si jisti, že máme co do činění s existující problém? Jaké jsou termíny uznání této záležitosti? Prosím, mějte na paměti, že Webmaster Tools zobrazuje historická data.

Nikdy jsem se o všech změnách v vBET kódu vůbec.
Tento problém se v současné době se stalo právě teď.
Viděl jsem to, co vidíte. Google by mohl vidět ten rozdíl odkaz nebo tak něco.
Opravdu divné

vBET
02-12-10, 09:33
Nikdy jsem se o všech změnách v vBET kódu vůbec.
Tento problém se v současné době se stalo právě teď.
Viděl jsem to, co vidíte. Google by mohl vidět ten rozdíl odkaz nebo tak něco.
Opravdu divné

Možná jste nedávno aktualizované vBSEO a ne z plné integrace okamžitě. Jak jsem napsal hned přesměrování, je práce na fóru. Takže to, co vidíte, nemůžete se teď stane. Zkontrolujte prosím sami a nastavit 2 různé adresy URL pro jednoho vlákna ve stejném jazyce (jeden pár ze svého seznamu webmaster tools) - to by mělo být přesměrována na příslušné URL, takže nedojde k duplicitě v hlavě objeví. Prosím zkontrolovat. Pokud je, jak jsem popsat, pak je to historická záležitost, která se tak nestane už (zkontrolujte datum problémů - Webmaster Tools vždycky řekne, když se dozvěděl o problému, a ukazuje historické otázky). Je to v pořádku - pak je vyřešen. Jak jsem psal, to by mohla být způsobena například z důvodu aktualizace vBSEO bez příslušného integrace. Ale nemůžu být jistá, že v případě problému je již vyřešena.

Pokud tomu tak není - a uvidíte, že to opravdu ještě není přesměrování, pak prosím dát přesné adresy URL, 2, který jste testovali - dát to jako texty. Tak budeme moci kontrolovat a pracovat na ní.

POKUD vyřešil - prosím, aby ty pomalé dotazy záznamy, které jste psal o - se podíváme na to.

cevo
17-12-10, 03:04
Nikdy jsem od instalaci aktualizací vBSEO VB.
Právě teď problém stále přetrvává, a zdá se, jako bych způsobit dva velké problémy
1. VELMI VYSOKÁ zatížení CPU @ mysql
2. Tun duplicitní název značky (naposledy asi 10k nyní 40k)> _ <

mateuszr
17-12-10, 13:58
1. Máš větší provoz, další příspěvky, nitě, a 52 krát více obsahu, pokud máte všech jazyků povolena.
Zde (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/408-vbet-performance.html) najdete několik rad pro zvýšení výkonu. Doporučujeme přečíst toto.
Dalším řešením je omezit podporovaných jazyků na těchto nejužitečnější až cache zaplní, pak přidat další jazyky, v průběhu času.
A co víc, můžete zkusit "Host vyrovnávací paměti", která zmírňuje mysql z dotazů, což dělá CPU menší zatížení.

2. od Poslední příspěvek:
Pokud tomu tak není - a uvidíte, že to opravdu ještě není přesměrování, pak prosím dát přesné adresy URL, 2, který jste testovali - dát to jako texty. Tak budeme moci kontrolovat a pracovat na it.Please Přesný 2 adresy URL, které jste testovali ..

vBET
18-12-10, 09:59
Nikdy jsem od instalaci aktualizací vBSEO VB.
Právě teď problém stále přetrvává, a zdá se, jako bych způsobit dva velké problémy
1. VELMI VYSOKÁ zatížení CPU @ mysql
2. Tun duplicitní název značky (naposledy asi 10k nyní 40k)> _ <

Ještě jednou - prosím, poskytne přesné informace.
1. Uveďte, prosím, pomalé přihlášení dotazy, které jste psal o.
2. Uveďte prosím některé příklady přesných adres URL, které mají duplicitní tituly (jako obrázky textu není).

Ověříme, a pracovat na něm.

mateuszr
30-12-10, 08:40
žádná odpověď v tomto tématu dlouho - označit za vyřešený nyní.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 supports automatic translations