PDA

Zobrazit plnou verzi: Otázky před koupí VBET verze 3.x



munnakv
30-11-10, 09:10
1) Právě jsem nainstaloval produkt zdarma po provedení produktu vlákno v vb.org na dlouhou dobu. Ale já jsem nesvůj, že odkaz na vaše stránky na dně. Kolik musím darovat odstranit odkaz v bezplatné verzi? Pokud si nechcete sdílet tento detail zde, PM mě. ;)

2) Já používám verzi phpBB 3.8.x, a nemají v plánu na modernizaci v blízké budoucnosti. Chápu, že musím nainstalovat VBET 3.x verzi.
Jak dlouho máte v plánu na podporu této verzi?

3) Moje forum je v angličtině. Když návštěvník z cizí země (třeba Rusko) návštěvy ruského přeložené stránce se zhlédnutí pro závit zvýšení?

Mimochodem, Malajský vlajka je špatně. Možná budete chtít změnit.

Díky

vBET
30-11-10, 12:24
1) Dotace je dar. Takže ve volné verzi můžete darovat libovolnou částku. Po darování my Vám odpovíme s pokyny.

2) Ne, musíte nainstalovat vBET 2.3.x verzi. To je svobodná. vBET 3.x je věnována jedna. A budeme podporovat ji na dlouhou dobu - mnoho našich klientů stále používáte vBulletin 3.

3) Ano, bude. Pro vBulletin bude to jen normální věkové generace. vBET znamená, že po stránce provedení vBulletin generace.

O Malajština flag - budeme kontrolovat, že - díky za upozornění:)

Užijte si vBET!

mateuszr
30-11-10, 13:04
Informace o příznak je potvrzena (viz tento (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/bug-reporting/1269-malay-flag-wrong.html) téma)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations