PDA

Zobrazit plnou verzi: Již udělal sekundární Seznam uživatelů pro uživatele závislé na mateřském jazyce pro každého uživatele



yahoooh
13-11-10, 17:32
Navrhuji, aby střední uživatelské skupiny jsou závislé na jazyce, který upřednostňují nebo mateřský jazyk

To umožní ovládat různé uživatele, kteří používají svůj jazyk příspěvek
takže můžeme someforums není pro konkrétní uživatelé jazyka
také poslat e-mail nebo nabídky závisí na jazyku, když patří do skupiny středních

seconday skupina:
Uživatelé anglicky
Uživatelé arabské
a tak dále

Je to by měla záviset na tom, co si vybrat z registeration jako svůj rodný jazyk
a schopnost měnit, pokud si vybere nesprávný jazyk pro něj
a pak bude převeden na jinou střední uživatelské skupiny

Používám vbet po dobu jednoho roku, než jsem to zastavit, dokud temporarly končím upgrade VB 4 s pevnou všechny chyby
a tam jsou již uživatelé z různých zemí a já chci některé specifické ovládání závisí rovněž na jejich mateřském jazyce

yahoooh
13-11-10, 18:20
Můžete transfer souborů, aby tento požadavek vbet4

vBET
14-11-10, 13:52
Myšlenka do skupin je docela chytrý:) Není třeba používat sekundární uživatelské skupiny (na některých fórech může již mají zvláštní význam) - stejně jako skupina.

Už máme funkci žádost, aby oznámení ukazuje v závislosti na jazyk uživatelského nastavení. Uživatelské skupiny by mohlo být řešením (nekontroloval, ale předpokládám, že oznámení systém zahrnuje možnost definovat upozornění pro skupinu).

Takže jak jsem pochopil chcete vBET vytvořit samostatné uživatelské skupiny pro každý podporovaný jazyk. Budeme používat některé prefix, jako vbet_ nebo lang_ nebo language_ - tedy všechny ty uživatelské skupiny budou spolu, pokud je uvedeno v abecedním pořadí (s největší pravděpodobností vbet_ - aby se předešlo možným konfliktům). Také vBET automaticky nastavit do skupin v závislosti na uživateli výchozí jazyk. Je to správné?

Právě teď - Přijato:) Potvrďte informace o tom, jak by to mělo fungovat. Také - jak už jsem psal, že nechceme používat střední uživatelské skupiny. Stačí aplikovat další uživatelské skupiny na uživatele (není omezení skupiny částky) - je to v pořádku?

yahoooh
14-11-10, 15:48
ahoj
Pokud jste pochopili funkce | "sekundární uživatelská skupina"
pochopíte, že bude další velký krok k vbet
sekundární skupiny, mohou být vymazány v libovolném čase a uživatelé k ní patří bude průběžně na primární skupina

i sekundární skupina nám hodně řízení o povolení závisí na tom, nebo prostě ignorovat a získat oprávnění od primární, která bude deafult registrovaný uživatel skupiny nebo další primární uživatelské skupiny

např.:
Oznámení může být kontrolována v závislosti na id skupiny seconday
vidět, nebo ne viz speciální fórum pro specifické skupiny seconady

Existuje mnoho a mnoho příkladů této
a tak pokud budeme dělat seconady skupin s názvy jazyků, a když uživatel vybral mateřského jazyka pro něj, bude mu automaticky na sekundární skupině
Uživatel: john
výběr: angličtina jako mateřský jazyk
Bude na středních uživatelskou skupinu, která je: angličtina
a dostane povolení závisí to, co chci ty anglicky mluvící


Pokud vlastník chce odstranit vbet může mít tato střední uživatelské skupiny, zda chce, nebo odstranit pomocí produktu
to nebude mít vliv na phpBB vůbec jen je sekundární uživatelské skupiny a můžete číst a vyzkoušet na vBulletin ruční

PLZ potřebujeme seconday do skupin není primární, a do skupin si můžete přečíst o tom, a test sekundární skupinu uživatelů systému vBulletin
díky

vBET
17-11-10, 00:13
Nejsem si jistý, mluvíme o stejné věci, nebo ne. Myslíte si jako "sekundární uživatelská skupina" pochopit "Další Uživatelské skupiny", nebo ne? Pokud ne - prosím bod mi, jak můžu nastavit v admin CP této "sekundární uživatelská skupina" pro vybrané uživatele.

yahoooh
17-11-10, 06:14
Ano, je to: Další Seznam uživatelů

vBET
17-11-10, 21:53
Takže - žádný problém;)

vBET
14-12-10, 23:33
Hotovo a budou zahrnuty do vBET 4.3.0:) Nová role bude automaticky vytvořen pro každý jazyk. A bude to automaticky podařilo udržet pro uživatelské role odpovídající jeho vybrané výchozí jazyk:)

yahoooh
09-01-11, 08:57
ok jsem obnovit můj VBE
Doufám, že nová verze obsahuje další Seznam uživatelů, takže každý jazyk bude další uživatelské skupiny

Lundgren
18-04-11, 19:50
Hotovo a budou zahrnuty do vBET 4.3.0:) Nová role bude automaticky vytvořen pro každý jazyk. A bude to automaticky podařilo udržet pro uživatelské role odpovídající jeho vybrané výchozí jazyk:)
Bude to znamenat, že jsem mohl dát sám sebe, tedy jak pro skupiny, angličtiny a švédštiny, a pak-li text je psán buď budu moci přečíst nepřeložených standardně? Nebo bych měl udělat novou funkci požadavek, že?

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1