PDA

Zobrazit plnou verzi: Facebook jako Button



Snake
30-10-10, 16:03
Přidal jsem Facebooku, jako je tlačítko na mé stránky.

To funguje v pohodě, s výjimkou, kdy jsem jako přeložené stránce.

URL, které se zobrazí na mém profilu na Facebooku je vždy adresa URL pro anglické stránky (Forum výchozí jazyk)

Jak se mohu tlačítko práci přeložených stran.

Zde je mod detaily, Facebook "jako" tlačítko pro phpBB - SEO fórum phpBB (http://www.vbseo.com/f2/facebook-like-button-vbulletin-42695/index2.html # post266022)

vBET
01-11-10, 17:20
To, co vidím je iframe není tlačítko. Popište prosím, jak přesně to funguje, je to, jak je prezentována na fórum (uveďte adresu URL, kde můžeme vidět na fóru a říci, která z nich to je).

Snake
01-11-10, 17:23
lol, iframe načte jako tlačítko, kde jste byl v roce 2010, nemusíte vědět, co je Facebook jako tlačítko?

Mimochodem, co už ji přidat na vás nebo na zkušebním vbet, trvá 2 sekundy a mnoho uživatelů ji používá.

vBET
01-11-10, 17:52
Vezměte prosím na vědomí, že můj čas stráví v roce 2010, rok je moje osobní věc. Pokud očekáváte podporu navrhuji odpovědět na otázky, místo psaní věty, která dává nic problém a může být považována za urážlivé. Nejsme zájem o to, co podle vašeho názoru by měla být známa všem lidem na světě (pro tento použijte pro členy - tam máte vypnuto Fórum sub), ale pomůže vám. A na to potřebujeme vaše odpovědi.

Vezměte prosím na vědomí, že nebudeme instalovat každý mod, který se používá každý z našich zákazníků. Prosím odpověď na otázky, takže budeme schopni analyzovat problém a pomůže vám:)

Snake
01-11-10, 18:01
Popište prosím, přesně tak, jak to funguje

Kód i spojené, jako je Facebook přidá tlačítko do fóra vBulletin stránky, když na něj ukáže vám líbí stránky VB a to také ukazuje na svém profilu na Facebooku.


To funguje v pohodě, s výjimkou, kdy jsem jako přeložené stránce.

URL, které se zobrazí na mém profilu na Facebooku je vždy adresa URL pro anglické stránky (Forum výchozí jazyk)

vBET
02-11-10, 13:17
dát URL, kde můžeme vidět na fóru a říci, která z nich to je

I mi umožní vidět, a lépe pochopit. Rovněž se zobrazí odkazy, jaké změny, co se během překladu, atd. Nyní nejsem schopen určit, co přesně se stane. Uveďte, prosím, zeptala data:)

Snake
02-11-10, 13:19
Počítačová Juice - Fórum - Free PC Help, IT podpora a opravy (http://www.computer-juice.com/forums/)

Musíte být členem a přihlásit se

vBET
02-11-10, 13:22
Prosím PM mě přístupové údaje pro všechny testovací účet, který mi umožní vidět (nebudeme vytvářet falešné účty na klientech forum). Já jsem na fóru, takže teď budu moci podívat se na to rychle:)

vBET
02-11-10, 13:48
OK, takže jsem tam. Ale pořád to není to, co napsal, měl jsem hledal ...

Ještě jednou prosím, sdělte to ", který z nich je to" -, které tlačítko máme na mysli? Co je třeba hledat žádné fórum? Dej mi nějaký text, nebo popsat obrázek ... Teď vidím, tlačítko pro darování a vyhledávání ...

Snake
02-11-10, 13:57
Facebook jako tlačítko uprostřed obrazovky.

http://socialmediaseo.net/wp-content/uploads/2010/07/facebook-like-button.jpg

vBET
02-11-10, 14:55
Nevidím nic takového ... Možná, že vytváří něco jiného, v závislosti na zemi uživatele. Ve středu (od vyhledávače Google a tlačítko pro darování) Vidím, že někteří obrázek s textem "Líbí se mi tento" v polštině. Prosím, řekni to je to, nebo něco jiného. Je-li něco jiného - prosím, dej mi screen shot plné forum, a místo, kde to je. Nevidím Thung do obrazu ...

Snake
02-11-10, 14:57
Ano, to je Facebook, jako tlačítko.

Když na něj kliknete, že má rád stránce fóra na svém profilu na Facebooku.

Kromě toho, že vždy rád anglické verzi není přeloženo URL.

vBET
02-11-10, 15:10
Jak to vidím já Facebooku reaguje na nastavení jazyka v prohlížeči - Vidím to v polštině. Také po kliknutí vidím přihlašovací formulář v polštině. Takže to, co skutečně potřebujete integrace tady? ...

Pokud chcete, aby se jazyk hodnotu než první Zkontrolujte prosím, jaký je název atributu pro jazykové kód používaný v Facebook. Také najít pomocí jsou stejné kódy jazyka. Pokud ano, pak jen v šabloně, kde jste přidali iframe src iframe změnit hodnotu atributu a přidat se kód jazyka. Hodnota je uložena v $ _REQUEST vBET v ['language'] - na šabloně použijte $ _REQUEST [jazyk].

Dále upozorňujeme, že obsah iframe se nepovažuje za součást své stránky pomocí robotů Google. Pro roboty každý iframe je samostatné stránce - každý může být samostatně indexovány. Takže indexování stránky roboty neberou v úvahu obsah iframe - to se považuje za odkaz.

Prosím, řekněte to pomohlo.

Snake
02-11-10, 15:27
Vy to nechápete. Máte účet na Facebooku? Nemám ponětí, co to má co dělat s robots.txt a Google. Je to jako Facebook tlačítko, než při stisku zobrazí se vám líbí webové stránky na Facebooku, takže vaši přátelé klepněte na něj a dostanete provoz z Facebooku.

Dovolte mi vysvětlit lépe;

Klepnutí na tlačítko, jako španělština (es)



V mém facebook odkaz je na anglické verzi (en)


vBET
04-11-10, 19:31
Ano - jsem nepochopil. Všechno, co jsem viděl, byl Facebook přihlašovací stránku, která již byla v polštině, a já si myslel, že máte na mysli tento překlad. Jak vidím, chceš Facebook vidět odkaz na vaše přeložených stran. Prosím, dejte mi chvíli, kdy jsem se znovu podívat na to včetně iframe.

vBET
04-11-10, 19:49
OK, takže - je nutné změnit tento kód (od závit vBSEO):

$facebook_liked_url = $_SERVER['VBSEO_URI'];
na tuto otázku (netestováno):


require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_url_tracking.php');
$facebook_liked_url = $_REQUEST['language'] ? vbet_createURLForAddressNoChecks($_REQUEST['language'], $_SERVER['VBSEO_URI']) : $_SERVER['VBSEO_URI'];

Prosím, řekněte to pomohlo:)

Snake
14-02-11, 22:52
Udělal jsem to změnit, ale když jsem se jako transted URL to ukázat na mé stránce Facebooku jako:

Dave má rád http://www.facebook.com/forums/da/ na facebook.com.

To je úplně špatně.

Díky.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1