PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno vBulletin šablony



meawar
29-10-10, 00:55
Ahoj, mám problém s phpBB 3.6 a 3.8. Chce-li přidat sloupec nalevo od mé šabloně, jsem zjistil, že šablony proměnnou $ homapage strana ['nazwaTemplate'], takže jsem vytvořil novou šablonu, a já jsem přidal homepage_proba na domovské stránce $ strana ['pokus'], ale nedává nic. Já se jen přidat k již přidali několik šablon pro jméno homepage_ex a přesvědčí je, když vidí, a bohužel nic nového. Zda cache může být víno? Pokud ano, prosím smazat vyrovnávací informace? Prosím, pomozte rozluštit tento problém.

kamilkurczak
29-10-10, 08:26
Dobrý den,
Prosím napište zde toho se verze vBET máte?
Vložte prosím zde adresu URL vašich stránek:)

meawar
01-11-10, 12:05
Index soubor, musíte přidat dvě položky:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET Translator 4.10.1