PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno chybové hlášení o aktualizaci



simit patel
16-11-09, 17:46
Dobrý den,

I v současné době vbet 2,21 běží na mých stránkách, s phpBB 3.8.1 a 3.3.2 vbseo. Šel jsem na upgrade na vbet 3.12. Nahrál jsem všechny soubory přepsat stávající. Pak jsem šel do admincp nahrát produktu. Nicméně, když jsem šel do admincp, mám následující chybová zpráva:

Nelze redeclare vbseo_thread_seotitle () in / home / user adresáři / public_html / includes / functions_vbseo_createurl.php on line 38

, takže jsem nemohl přihlásit do admincp nahrát produktu.

jsem se vrátil zpátky do vbet 2,21 soubory nyní.

Víte, v čem je problém? Jak vyřešit tento chybová zpráva?

díky
simit

vBET
16-11-09, 17:59
Dobrý den,

I v současné době vbet 2,21 běží na mých stránkách, s phpBB 3.8.1 a 3.3.2 vbseo. Šel jsem na upgrade na vbet 3.12. Nahrál jsem všechny soubory přepsat stávající. Pak jsem šel do admincp nahrát produktu. Nicméně, když jsem šel do admincp, mám následující chybová zpráva:

Nelze redeclare vbseo_thread_seotitle () in / home / user adresáři / public_html / includes / functions_vbseo_createurl.php on line 38

, takže jsem nemohl přihlásit do admincp nahrát produktu.

jsem se vrátil zpátky do vbet 2,21 soubory nyní.

Víte, v čem je problém? Jak vyřešit tento chybová zpráva?

díky
simit

To je normální, protože jste to celé integrace, jak je popsáno v návodu a to již učinily částečné (již nastavena. Htaccess pravidla). Naleznete zde:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post169

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vBET Translator 4.10.1