PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno Bílá stránka při přihlášení.



Taurus
13-10-10, 12:10
Pokud členský nezadal svůj výchozí jazyk, a po přihlášení je přesměrován na jeho stránce Upravit profil, kde by měl stanovit jeho jazyk, dostanou bílá stránka.

Jak vyřešit tento, prosím?

CreativX (http://creativx.net/forums/profile.php?do=editprofile)

To je strana jako člen je přesměrován, který je bílý.

kamilkurczak
13-10-10, 12:27
Já jsem si členské a já jsem se nastavit jeho výchozí jazyk. Po přihlášení jsem přesměrován na mé stránce Upravit profil, kde jsem měl upravit svůj jazyk, ale já mám normální stránky, dobrý překlad, atd.
Co jsem měl dělat?

Taurus
13-10-10, 12:30
No, já nevím, proč nechcete dostat, že bílá stránka pak. Měl jsem mnoho stížností na to, a dokonce jsem se snažil sám se uživatelským jménem kodér, a pak také dostal bílou stránku.

kamilkurczak
13-10-10, 12:44
hmmm Snažil jsem se ho na Opera, Firefox a IE a stále žádná se prázdná stránka. Pokud chcete, mohu poslat screenshoot na vás.
1. tak zkuste odstranit soubory cookie
2. dej mi více informací, jak se reprodukovat.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1