PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno při aktivaci hosty vyrovnávací paměť prohlížeče říká, že nekonečné smyčce a zamčené



webmastersite
13-10-10, 06:35
Nelze použít hosty vyrovnávací paměť, protože když se aktivuje nezapadne do prohlížeče, když se snažím procházet mezi stránkami.

kamilkurczak
13-10-10, 08:37
Dobrý den,
Potřebuji více informací. Popište prosím svůj problém lépe.
Vložit sem URL na stránku s otázkou, obsah otázky, jak mohu reprodukovat tento problém na vaší nebo mojí stránky.
Díky

webmastersite
13-10-10, 09:43
1) I aktivovat hosty vyrovnávací
2) I Otevřít adresu URL s Firefox a Chrome: Webmaster fórum (http://www.webmastersite.ws)
3) I klikněte na jiný jazyk trabslated stránek Webmaster Forumu (http://www.webmastersite.ws/tr/) a Hey tum! (Http://www.webmastersite.ws/tr/introduce-yourself/27211-hey-t% C3% BCm.html) nebo jakékoliv jiné přeložené stránky.
4) Firefox nebo Chrome říká, že díky nekonečné smyčky jsme nemohli prokázat stránku (bílá stránka se zobrazí). My prohlížeč nemohl zvládnout stránku.

Když jsem vypnout hosty vyrovnávací paměti vše, co se vrátí normální a mohu navštívit mezi překládal odkazy.

Zkontrolujte prosím URL návštěvě nyní. Host cache na teď.

kamilkurczak
13-10-10, 09:56
ok chápu. , kterou verzi vBSEO používáte?

webmastersite
13-10-10, 10:07
vBSEO 3.5.0 RC2

webmastersite
13-10-10, 10:18
Tak jak to mohu opravit? by měl upgradovat vbseo?

kamilkurczak
13-10-10, 10:28
Pravděpodobně máte budižkničemu integrované vBSEO.
tak. Použijete-li například tuto adresu URL:

http://www.webmastersite.ws/pl/webmaster-chat/29246-how-did-you-select-your-niche.html#post31114 Opera, můžete vidět - dvojitá přesměrování.
Ty by měly souboru integranion opět (jen forum root / vbseo / includes / functions_vbseo_url.php soubor). Vše je popsáno v readme.html souborů - integrace s vBSEO v Do-Not-upload složky.
Prosím, můžete opravit pouze forum root / vbseo / includes / functions_vbseo_url.php souboru.

Za druhé. Všiml jsem si, druhé vydání (Opera).
Prosím.
1. Přejít na admincp-> Plugins a výrobky-> Plugin Manager
2. Hledat Bílá hosty vyrovnávací hák (global_shutdown) a Edit (klikněte na něj)
3. Přidat na prvním řádku (před vbet_global_shutdown ();):

require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_hooks.php') a uložení.
Toto řešení bude součástí dalšího UVOLŇOVÁNÍ.

kamilkurczak
13-10-10, 10:34
samozřejmě editovat a integrovat pouze functions_vbseo_url.php soubor:)

webmastersite
13-10-10, 11:00
I upgrade 3.5.2 a vidím jeho rychlejší než dříve. perfektní práce:), ale pokud testu jsem si být jisti. Prosím, navštivte opera / firefox znovu a uvidíme, jestli problém vlevo.

kamilkurczak
13-10-10, 11:14
Byl jsem zde: Přidat SWOJĄ definicje rosnącej słownik forum a já jsem dělal mnoho překladů. Další místa taky. Nyní to funguje dokonale. Vyřešeno:)

cesarica
10-11-10, 01:03
Pravděpodobně máte budižkničemu integrované vBSEO.
tak.
Opravit pouze forum root / vbseo / includes / functions_vbseo_url.php souboru.



Máte něco na tento problém?
Snažil jsem se toto řešení, ale bez úspěchu. Host si smyčku přesměrování


VBSEO 3.5.2
VB 4.0.2

kamilkurczak
10-11-10, 09:48
Dobrý den, zkuste se integrovat vBSEO všechny soubory znovu, protože vaše odkazy nejsou přeloženy.
např.:
http://www.cesarica.net/pl/t41037/ocekivano-maja-morales-u-filmu-za-odrasle/
Tato stránka je translatedo do PL, ale URL je stále ve vaší domácnosti jazyce

Prosím. Ty by měly integranion soubor znovu. Vše je popsáno v readme.html souborů - integrace s vBSEO v Do-Not-upload složky.

Pokud tomu tak není pomoci - prosím otevřít nové téma s touto problematikou.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual forum supported by vBET Translator 4.10.1