Важно: Тази страница използва бисквитки (cookies). Използването на този уеб сайт без изключване бисквитки в браузъра, означава, че сте съгласни, за да го използвате.
Купи сега! Характеристики Downloads Проверете vBET върху Еврофутбол 5

Спечелете с нас!

Ако искате да започнете да печелите пари с vBET присъединяване към Партньорска програма.
Резултати 1 за 9 на 9

Тема: VBET добавка - проста дума или фраза подмяна via местоположение

Senior Member
    Дата на присъединяване
    Jun 2010

Default VBET добавка - проста дума или фраза подмяна via местоположение

С нови ограничения за различните страни някои фрази, обичам способността да се направи и от основния дума замени че Vb но основава на Гео места.

Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Блог Вътрешности
    1

В този момент vBET поддържа ръчно превод, където можете ръчно да коригирате преведени изречения (ако потребител има необходимите права).

Аз не съм сигурен разбирам ви трябва. Какви ограничения за страните пиша за? Каква дума замени в Автоматични Намирате се пише за? Може да посочите тази функционалност като дава път на функцията (в Admin CP? На форум?). Ако това, което видя сравнение ви трябва да аз ще вероятно по-добре го разбирам. Както разбирам, че искате да направите тези заместители в преведени изречения - нали? И тези, предполагам, за да се направи ad hoc, различно за различни клиенти, не е трудно заместване в база данни - нали? Как искате да определите Гео местоположение? От някои заглавия? От ip (въз основа на допълнителни външни услуга, която ще накаже изпълнение, или имате вашата локална услуга за него)?

Senior Member
    Дата на присъединяване
    Jun 2010

Функционалността в VB е просто - Admin CP > стилове и шаблони > замяна променлива Manager, където може да се каже замени "Foo" с "Бара", но това е на всички страници. Във Великобритания в моята индустрия има фрази, можем вече да потребител, като "безплатни игри" трябва да bew "добре дошли завъртания" но това е само за Обединеното кралство. има повече примери, както добре. Може да бъде по-лесно да променят Vb код на подмяна променливи с код на местоположение на 2 писмо, не съм гледал това далеч още.

Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Блог Вътрешности
    1

Както виждам тази функция в Автоматични е обвързана с стилове и можете да създадете отделни подмяна за различен стил. Както аз виждам in кодекс определителен член промяна е p.t. и p.p. от make направо in database. Ако искате да направим подобна замяна за кеширани преводи, тогава мисля, че можем да направим това. Обикновено изберете с избрана фраза и актуализация на нова. Можете да изберете за кой език искате да направите замяната, но не можете да избирате за коя страна-имаме превод на испански и това е то, ние не правим отделни преводи за всяка страна, която използва този език. Местоположение кодекс ще правя нищо тук, прав език кодекс.

Senior Member
    Дата на присъединяване
    Jun 2010

ОК maybee болни гледам да направите замяна на страница превръщането тогава, като видя съхраняване за местоположение на върха на езика ще стане огромен.

Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Блог Вътрешности
    1

Замяната, за която говорите (в Автоматични) работи само за предварително дефинирани тестове-така че само за фрази. То doesnt ' допирам стълб, така аз мисля ние рамо ' правя то един от двамата, особено за превод. Така че, както аз го виждам, това не е наистина необходимо-да?

Senior Member
    Дата на присъединяване
    Jun 2010

Не, не като част от преводача, че не би било добра годни, тъй като след това са били съхранение на 2-ра власт.. Аз мисля Болен опитвам и правя a прост премествам HTML елемент тогава str_ireplace тогава място гръб HTML до паж размножаване и виждам ако този ще работа. Jest нужда от кука място, където страницата е сглобена, но не се показва

Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Блог Вътрешности
    1

Моля, имайте предвид, че всички промени във файловете ще бъдат загубени, когато актуализирате vBulletin.

Доколкото разбирам, няма нужда от vBET Промени.

Senior Member
    Дата на присъединяване
    Jun 2010

Не, няма нужда да се интегрирате с vBet, Аз не счита за език срещу място

Етикети за тази Тема

Разрешения за писане

• Ви не може да пускате нови теми
  • Ви не може да пускате мнения
  • Ви не може да публикувате прикачени файлове
  • Ви не може да редактирате вашите мнения
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33