Важно: Тази страница използва бисквитки (cookies). Използването на този уеб сайт без изключване бисквитки в браузъра, означава, че сте съгласни, за да го използвате.
Купи сега! Характеристики Downloads

Спечелете с нас!

Ако искате да започнете да печелите пари с vBET присъединяване към Партньорска програма.
Резултати 1 за 7 на 7

Тема: Как да получите преводи знамена в ibproarcade???

  1. #1
    Junior Member
    Дата на присъединяване
    Февруари 2015
    Мнения
    3

    Question Как да получите преводи знамена в ibproarcade???

    Здравейте,
    Имам проблем с vBET. Не мога да получа превод знамена се появяват на ibproarcade. Знам, че мога да използвам $vbenterprisetranslatorflags за него. Може ли да ми помогне моля и нека да знаят hwere точно аз трябва да го поставите? Опитах вече го в шаблона на аркадни точно пред $navbar и това просто не се показват. Помощ с това ще бъде фантастично. Аз трябва да се уверите, че тя работи и в Arcade, преди да закупите на Pro версия.

    Поздрави

  2. #2
    Забранен
    Дата на присъединяване
    Aug 2012
    Мнения
    481

    Default

    Ако имате vB 2.3.13 да поставите флаг на всяко място, тогава трябва да зададете -> AdminCP vBET - > флаг -> знамена място за Обичай и сложи в шаблона фраза: $ Vbenterprisetranslatorflags.

  3. #3
    Junior Member
    Дата на присъединяване
    Февруари 2015
    Мнения
    3

    Default

    Благодаря ви за отговора. Трябва ли да го само в vbulletin шаблон или също в ibproarcade кожа? Можете да ме посъветва по-специфични моля? Къде точно трябва да поставите фразата?

    Благодаря ви предварително

  4. #4
    Забранен
    Дата на присъединяване
    Aug 2012
    Мнения
    481

    Default

    Вие трябва да се поставят в шаблона, който се вижда и е в тяло.
    Например можете да сложите това в първия ред на шаблона на навигационна лента в AdminCP -> стил мениджър -> редактиране шаблони -> навигация / основно шаблони -> навигационна лента.

  5. #5
    Junior Member
    Дата на присъединяване
    Февруари 2015
    Мнения
    3

    Default

    Благодаря ви за вашия отговор. Да го поставете в шаблона на навигационната лента. И той показва навсякъде, но не в vbandvanced портал и (по-важни) в моя ibproarcade. Когато щракнете върху в моята аркада в рамките на моя vbulletin инсталация. след това преводът знамена изчезнат. Аз не знам защо, но ми arcade.php трябва да игнорира $vbenterprisetranslatorflags. Знаете ли как да получа преводач в моята аркада? Аз съм виждал други сайтове, които го имат в Arcade.

  6. #6
    Забранен
    Дата на присъединяване
    Aug 2012
    Мнения
    481

    Default

    Моля, изпратете ми подробности PM достъп до Admin CP. Аз ще провери какво се случва там

  7. #7
    Забранен
    Дата на присъединяване
    Aug 2012
    Мнения
    481

    Default

    Без отговор - счита проблема си е отишъл. Ако не, моля пишете тук.

Етикети за тази Тема

Разрешения за писане

  • Ви не може да пускате нови теми
  • Ви не може да пускате мнения
  • Ви не може да публикувате прикачени файлове
  • Ви не може да редактирате вашите мнения
  •