Важно: Тази страница използва бисквитки (cookies). Използването на този уеб сайт без изключване бисквитки в браузъра, означава, че сте съгласни, за да го използвате.
Купи сега! Характеристики Downloads

Спечелете с нас!

Ако искате да започнете да печелите пари с vBET присъединяване към Партньорска програма.
Резултати 1 за 4 на 4

Тема: vBET и SEO

  1. #1
    Junior Member
    Дата на присъединяване
    Jan 2010
    Мнения
    1

    Default vBET и SEO

    Text automatically translated from: Polish to: Bulgarian
    Translated text
    Как е на предприятието seo.
    Планира да закупи голям включете в този форум, но аз се страхувам да падне през него.
    Ако много хора става дума, когато е включен.
    В допълнение има може би някои отстъпки?
    Original text

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    vBET е интегрирана с щанд обяви и vB приятелски линкове от превръщането на страница връзки. Така че всяка нова страница е превел не само съдържание ключови думи, описание, но и URL. Това осигурява, че за паяци, това се вижда като напълно нова страница в други език ant, той ще бъде индексиран. Всички подходящи SEO техники, които вече са включени ще остане, ние просто ще се превеждат съдържанието, мета и URL.

    Ако вашият форум е голям, тогава ние препоръчваме в първата стъпка към граница езици, който ще служи. Така наистина ограничаването му (например за 2-3 езика - си и някои допълнителни). И след това с течение на времето да добавите повече езици. Това е, защото дори ако ще използват платени преводи (можете да използвате само свободен един), след това най-вече ще ограничи разходите си и някои от страниците ще трябва да чакам за превод поради използваните граници. Същата, когато ще използвате само свободни преводи. Така че след известно време, когато ще бъдат кеширани преводи от vBET можете да добавите нов език и така един от време на време. Тя ще бъде също така добре за SEO, тъй като ако имате наистина голям форум, тогава ако умножите вашето съдържание от 53 веднага след това SEO може да бъде боли по някакъв начин (никога не са известни подробности за индексиране, но не действат подозрително).

    Ние не сме в състояние да каже колко нови потребители регистър във вашия форум. Това зависи най-вече колко привлекателна форум и темата е за потребители. Със сигурност трафика ще се увеличи много и някои от новите гости могат да се регистрират. Точно като на този сайт: прост NLP.pl свободен форум за НЛП - NLP форум -Това е използване само свободни преводи (Microsoft, Апертиум и вече Yandex, защото ние го използват като истински тест форум, който осигурява реални данни за преводи и ни позволява да намерите грешки преди ние съобщение) и има много чуждестранни потребители, които също пише мнения на техните езици (vBET го открива и се справя - точно като за вашето съобщение). Търсене на групи за езика по подразбиране (добавя и управлявани от vBET) виждам, че там имаме няколко хиляди чуждестранни потребители (най-вече с езика на английски по подразбиране) и понеже ние не принуждават да зададете езика по подразбиране (това е възможно чрез опция) най-вероятно има много повече (за сигурен гледам колко полски потребител поставям.

    Ние не предоставят отстъпки по това време.

  3. #3
    Senior Member
    Дата на присъединяване
    Jun 2010
    Мнения
    276

    Default

    Im тичане в въпроси, където съм трябва да бъде outranking много сайтове но im намиране машина преведени страници изглежда да е един ключ към по-ниски ми ранглиста, всеки мисли за това, както аз съм четене много artivles че google преведени страници са deathnail за seo? Имам Бен, използването на продукта за години и съм много щастлив с нея, но мисля, че може да се наложи да премахнете преводи.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Ние никога не се чувстват този машина tranlsation Долна ранглиста. В действителност ние почувствахме обратното - преведени страници възкресява повече потребители и да започне miltilanguate дискусии.

    Когато паяци са индексиране вашия страница те вземат текст, който в следващата стъпка се индексира. Това означава, че вашето съдържание е запомнен като цяло и в части - използване на алгоритъм за сложни скриптове са класиране вашето съдържание от отделни думи. Сценарият не е в състояние да каже не вашето съдържание е създаден от мъже или автоматично преведени, особено че vBET поддържа ръчно корекции. Скриптове не са в състояние да го кажа, защото преведени съдържание е създаден от скриптове себе си - имате в съдържанието си най-доброто, какво скрипт може да в област на текст, анализирате. Така става по този начин, това предполагам, за да бъде най-доброто съдържание към индекса за скриптове/програми, защото това е във форма, която скрипт разберете най-добре - тя се генерира от скриптове.

Етикети за тази Тема

Разрешения за писане

  • Ви не може да пускате нови теми
  • Ви не може да пускате мнения
  • Ви не може да публикувате прикачени файлове
  • Ви не може да редактирате вашите мнения
  •