Важно: Тази страница използва бисквитки (cookies). Използването на този уеб сайт без изключване бисквитки в браузъра, означава, че сте съгласни, за да го използвате.
Купи сега! Характеристики Downloads

Спечелете с нас!

Ако искате да започнете да печелите пари с vBET присъединяване към Партньорска програма.
Резултати 1 за 3 на 3

Тема: Важни грешки в vBet!

  1. #1
    Член
    Дата на присъединяване
    Jun 2010
    Мнения
    90

    Default Важни грешки в vBet!

    Здравейте,
    незабавни съобщения, използвайки vBulletin, vBSEO и vBet.

    Аз разрешени "intern № последваща за (само за показване) пост" в vBSEO. Тя работи много добре, но проблемът е, заради vBet, му не работи за/en /. Така че аз трябва да плати за много преводи, които няма нужда. Проверете всички "Покажи само пост" nofollow (!) или "мета noindex" този Какво имам предвид: Форум WoW | Уау бот ФеърПлей форум - изглед един пост - WoW / MMO планер файлове (всички версии и бета версии вкл.) не това следва да се индексират, защото му само дублиращи съдържание!
    Последната промяна е направена от vBET; 03-01-14 В 13:35. Причина: BBCODE корекция

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Аз не съм сигурен разбирам ви правилно. Къде е бъг в vBET? Какво е погрешно е страницата, която ни дава? Където "не-лопатар" трябва да бъдат включени? Това трябва да бъде на връзка към страницата, която ни дава не на самата страница. На вашата първоначална страница можете също така не са никакви "мета noindex" - Моля бележка, че vBET не добавя съдържание просто превод на това. Ако искате да имате "мета noindex" там просто го прилагат на оригиналната страница и той ще остане на всяка преведени страница

    Също така е страница, която има връзка към страницата, която ни показват под тази връзка "nofallow", а след това след превод тази "nofallow", също ще бъдат включени. Къде е проблемът? Моля Опишете го в повече подробности. В този момент аз не виждам проблема.

    Моля, обърнете внимание, че vBET е опция, която ви позволява да игнорирате превод за определени страници. Тази опция няма да обясня всяка страница, която включва в URL текст, добавен в vBET конфигурация. На страницата, което сте дали тя може да бъде"-страница"така ако добавите в Admin CP -> vBET -> Превод Options -> Игнориране на URL адреси след това ВСЯКА страница, която има "-страница" в URL АДРЕС не се превежда, връзките към тези страници ще бъдат подобрени не с код на език, флагове ще не бъдат получени там и дори ако някой добавя код на език за URL от ръка, то тя прагът е пренасочен към оригинала.

    Моля, кажете искате ли повече помощ тук?

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Без отговор - I поеме въпроса бележка вече съществува

Етикети за тази Тема

Разрешения за писане

  • Ви не може да пускате нови теми
  • Ви не може да пускате мнения
  • Ви не може да публикувате прикачени файлове
  • Ви не може да редактирате вашите мнения
  •