Важно: Тази страница използва бисквитки (cookies). Използването на този уеб сайт без изключване бисквитки в браузъра, означава, че сте съгласни, за да го използвате.
Купи сега! Характеристики Downloads

Спечелете с нас!

Ако искате да започнете да печелите пари с vBET присъединяване към Партньорска програма.
Страницата 1 на 2 12 ПоследенLast
Резултати 1 за 10 на 17

Тема: Facebook Подобно на Бътън

  1. #1
    Senior Member
    Дата на присъединяване
    Фев 2010
    Мнения
    210

    Default Facebook Подобно на Бътън

    Съм добавил Facebook като бутон към моя сайт.

    Тя работи добре с изключение на случаите, когато аз като преведена страница.

    URL адресът, който показва на моя профил във Facebook е винаги URL адрес за страницата на английски език (форум езика по подразбиране)

    Как мога да направя бутон за работа за преведените страници.

    Това е Министерството на отбраната подробности, Facebook "като" бутон за Еврофутбол - Еврофутбол SEO Форуми

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Това, което виждам, има IFRAME не един бутон. Моля, опишете точно как работи, как тя е представена на вашия форум (посочете URL, където можем да я видите на вашия форум и да кажа кой е).

  3. #3
    Senior Member
    Дата на присъединяване
    Фев 2010
    Мнения
    210

    Default

    хаха, IFRAME зарежда като бутон, където сте били през 2010 г., не знаете какво е Facebook, като бутон е?

    Както и да е, това, което никой да го добавите, за да тествате сайта или на vbet, това отнема 2 секунди и много от вашите потребители да го използвате.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Моля, имайте предвид, че времето си прекарват през 2010 година е моето лично нещо. Ако очаквате подкрепата, предлагам да отговори на въпроси, вместо да пишете изречения, които дава нищо за проблема и може да се разглежда като обидни. Ние не се интересуват в какво според вас трябва да се знае от всеки народ на света (за това, моля използвайте секция - имате Off Topic под форум), но във вас, помага. И за това имаме нужда от вашите отговори.

    Моля, обърнете внимание, че ние не се инсталира всеки един мод, който се използва от всеки от нашите клиенти. Моля, отговорете на определени въпроси, така ние ще бъдем в състояние да анализира проблема и да ви помогне

  5. #5
    Senior Member
    Дата на присъединяване
    Фев 2010
    Мнения
    210

    Default

    Моля, опишете как точно работи
    Код и свързани с, добавя Facebook като бутон на страниците на форума на Еврофутбол, когато щракнете върху него, показва, сте харесали Vb страница и също така показва на вашия профил във Facebook.

    Тя работи добре с изключение на случаите, когато аз като преведена страница.

    URL адресът, който показва на моя профил във Facebook е винаги URL адрес за страницата на английски език (форум езика по подразбиране)

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Quote Първоначално публикувано от vBET View Post
    URL където можем да я видите на вашия форум и да кажа кой е
    Аз ще ми позволи да го види и разбере по-добре. Вижте също връзки, какви промени, какво не по време на превод и т.н. Сега аз не съм в състояние да определи какво точно се случва. Моля, дайте попита данни

  7. #7
    Senior Member
    Дата на присъединяване
    Фев 2010
    Мнения
    210

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Моля PM ми достъп до информация за всеки акаунт за тест, който ще ми позволи да го видите (ние не създава фалшиви акаунти на клиенти форум). Аз съм на форум в момента, така че ще мога да го проверите бързо

  9. #9
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    ОК, така че съм там. Но все още не пише какво трябва да търсят ...

    За пореден път моля да каже "кой е" - кой бутон ние говорим за? Какво трябва да търсят не за вашия нов форум? Дай ми някакъв текст или да опишете образ ... Сега виждам бутон за дари и за търсене ...

  10. #10
    Senior Member
    Дата на присъединяване
    Фев 2010
    Мнения
    210

    Default

    Facebook като бутон в средата на екрана.


Страницата 1 на 2 12 ПоследенLast

Етикети за тази Тема

Разрешения за писане

  • Ви не може да пускате нови теми
  • Ви не може да пускате мнения
  • Ви не може да публикувате прикачени файлове
  • Ви не може да редактирате вашите мнения
  •