PDA

View Full Version: Решени Игнориране на URL не работи

moman
13-02-10, 20:57
Рано сме направили ръчно заобиколно решение да решите този проблем, обаче, сега, отново това е да бъде проблем.

Имам форум, който действа като връзка и директно точки, за да mysite.com / lensreviews.

Добавих "lensreviews", за да игнорират URL опция, обаче, всеки път, когато потребител с преводите хитове, които сочат, той отива mysite.com / форуми / Lang / lensreviews

Някакъв съвет? Можете да проверите това като гост на моя форум за вкъщи.

moman
13-02-10, 22:58
Update: това се случва само за регистрирани потребители с език, определени в техните профили. Опитайте се да влезете в като *********

vBET
15-02-10, 12:38
Аз съм просто отиват там. Моля за вашата собствена сигурност, не изпращайте в обществения достъп детайли. Моля, изпратете тези от PM. Аз съм промяна на мнение, за да премахнете тези данни.

vBET
15-02-10, 12:48
Отидох там и влезли за сметка на тест. Бе пренасочен към немски превод (предполагам, че тест на потребителя, немски език по подразбиране). Първо отвори източник на HTML и да намерят всеки "lensreviews" - всички връзки са наред (така без език). Тогава аз проверих един от тези, като щракнете върху него и той също работи добре - дестинация страница не е преведена.

Моля да го проверите. Ако проблемът все още съществува, моля, дайте ни начин да го възпроизвежда. Описани тук, не работи.

moman
15-02-10, 17:02
Е, това е добра новина за мен! Са описали няколко члена на този въпрос, и аз съм бил в състояние да го възпроизведе по-рано, но това не се случва вече за мен. Може би, защото съм променил "lensreviews '' / lensreviews" в URL опция игнорира наскоро. Благодаря!

И благодарение за премахване на подробности за сметката, за достъп до теста:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.9.99