PDA

View Full Version: В разглеждане Подкрепа за поддомейни

tavenger5
15-04-13, 11:52
Например преминете от site.com/es/thread-url.html до es.site.com/thread-url.html

Това може да помогне в всички странни неблагоприятни последици за Топ домейн SEO.

vBET
16-04-13, 15:39
Ние трябва да внимателно да проверите възможността да подкрепи поддомейни.
В този момент виждам възможни проблеми в URL за проследяване функционалност, която просто игнорира всички пълен URLs, които не започват от форум URL, описани в vBulletin конфигурация.
Също така обяви и приятелски URL адреси може да направи някои проблеми.
Най-накрая знам поддомейни ще изисква конфигурации от сървъра страна.

Така че в този момент, ние трябва да го вземат в разследването, преди ние ще бъде готов да реши е Заслужава ли си да отида за нея или не.

tavenger5
18-04-13, 17:30
Благодаря за това, този Michal, аз го оценявам. Разбирам, ще има някои въпроси за решаване.

magmf
08-05-17, 19:53
Все още съм за изчакване на тази функция;) това ще улесни нещата перфектно, тъй като google webmaster инструменти разгледа subdomain, така че да мога да имат различни пропълзите скорост за всеки език

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.9.2