PDA

View Full Version: Решени Disabaling език. Htaccess

Simon Lloyd
25-05-11, 12:59
Здравей, в моя. Htaccess както вътре в папката на форума и извън аз имам vbet пренапише правилата, началото на който изглежда така
RewriteRule ^ / (AF |? Кв. | AR | | BG | около | ZH-CN | час | CS | DA | NL | EN | et | TL | FI | FR **********.. Моят език на форума е inglsh така трябва да бъде премахването на "EN", така че изглежда по този начин?
RewriteRule ^ / (AF |? Кв. | AR | да бъдат | BG | CA | ZH-КН | HR | CS | DA | NL | et | TL | FI | FR **********. Ако премахна "EN" и аз да видя форум страница или страница индекс извън форума на друг език, казват / PT / ще / EN / флаг, за да ме върне за гледане на форум в език по подразбиране?

Поздрави,
Саймън

kamilkurczak
25-05-11, 14:42
Здравейте,

Вашият основен код за език трябва да остане в Htaccess, разбира се английски флаг ще работи без този код. Htaccess.

Защо искате да изтриете този код. Htaccess?

Simon Lloyd
25-05-11, 15:30
Аз не непременно искате да изтриете, и проверка на размера на заявки, които аз имам, когато моя форум товари (23) и забелязах, че е използвал езика таблици i. ....en / кратко ********** / средно .. и т.н., когато наистина не трябва да се кеширането на всеки език, таблици за мен, като моя форум език е английски, браузъра ми е настроен на английски език и моя форум публикуване език е настроен на английски, затова си помислих, че може би имам нещо лошо.

Аз съм се опитват да намалят натоварване на моя сървър и запитвания.

Поздрави,
Саймън

kamilkurczak
25-05-11, 15:52
можете да изключите системата кеш за някои езици (например английски), използвайки тази опция:
admincp-> vBET Cache-> База данни Cache-> Гости Cache детайли

Simon Lloyd
25-05-11, 15:58
Добре, благодарил), аз имам приложили тази твърде публикувани от Михал

Simon Lloyd
25-05-11, 16:07
Камил, аз с увреждания En в база данни, кеш паметта и кеша гост след това се завтече кеш Cleaner (които никога не правя) и получи всички тези грешки?
Почистване база данни Cache
Изчиства маси за: EN
Готово. Почистени: 3 маси в 1 секунда (3 кеш маси на всеки език)

Почистване Гост Cache Files

Внимание: премахнете връзката ([пътека] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-82-p-3_html0.html) [function.unlink]: Няма такъв файл или директория в [пътека] / / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php он-лайн, 39

Внимание: премахнете връзката ([пътека] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-82-p-6_html0.html) [function.unlink]: Няма такъв файл или директория в [пътека] / / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php он-лайн, 39

Внимание: премахнете връзката ([пътека] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-13_html0.html) [function.unlink]: Няма такъв файл или директория в [пътека] / / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php он-лайн, 39

Внимание: премахнете връзката ([пътека] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-14_html0.html) [function.unlink]: Няма такъв файл или директория в [пътека] / / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php он-лайн, 39

Внимание: премахнете връзката ([пътека] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-15_html0.html) [function.unlink]: Няма такъв файл или директория в [пътека] / / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php он-лайн, 39

Внимание: премахнете връзката ([пътека] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-16_html0.html) [function.unlink]: Няма такъв файл или директория в [пътека] / / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php он-лайн, 39

Внимание: премахнете връзката ([пътека] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-17_html0.html) [function.unlink]: Няма такъв файл или директория в [пътека] / / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php он-лайн, 39

Внимание: премахнете връзката ([пътека] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-18_html0.html) [function.unlink]: Няма такъв файл или директория в [пътека] / / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php он-лайн, 39

Внимание: премахнете връзката ([пътека] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-22_html0.html) [function.unlink]: Няма такъв файл или директория в [пътека] / / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php он-лайн, 39

Внимание: премахнете връзката ([пътека] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-23_html0.html) [function.unlink]: Няма такъв файл или директория в [пътека] / / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php он-лайн, 39

Внимание: премахнете връзката ([пътека] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-24_html0.html) [function.unlink]: Няма такъв файл или директория в [пътека] / / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php он-лайн, 39

Внимание: премахнете връзката ([пътека] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-27_html0.html) [function.unlink]: Няма такъв файл или директория в [пътека] / / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php он-лайн, 39

Внимание: премахнете връзката ([пътека] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-29_html0.html) [function.unlink]: Няма такъв файл или директория в [пътека] / / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php он-лайн, 39

Внимание: премахнете връзката ([пътека] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-31_html0.html) [function.unlink]: Няма такъв файл или директория в [пътека] / / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php он-лайн, 39

********************... Включва / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php по линия 39

Внимание: премахнете връзката ([пътека] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_showgroups_php9.html) [function.unlink]: Няма такъв файл или директория в [пътека] / / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php он-лайн, 39
Изчиства файлове за: EN
Готово. Премахнат: 199 файл (а) в 2 секунди

Почистени 1 език (а)
Почистване завършен
Тези, които не са грешки, не може да ги публикувате тук, като границата, характер няма да го позволи и не можех дори да качите обикновен текстов файл, тъй като системата за закрепване не работи.

kamilkurczak
25-05-11, 18:07
ОК,

моля, проверете CHMOD във файловете вътре vbet_guestcache папка
моля, проверете CHMOD vbet_guestcache / EN / папка (трябва да бъде 777)

второ, моля проверете (и паста тук) vbet_guestcache локализация на вашия сървър. Моля, проверете дали вътре vbet_guestcache / EN / файлове, които все още съществуват или не (и проверете CHMOD на файлове вътре - трябва да бъде 777)

Simon Lloyd
25-05-11, 18:56
Всички файлове вътре vbet_guestcache са CHMOD 755, но сега са 777, файла се намира тук / public_html / Форуми / vbet_guestcache и / public_html / Форуми / vbet_guestcache / EN е празна, но това ще бъде, както аз, провеждан с кеш чисти, както е посочено по-горе.

Тези сега правилно?

EDIT: При проверка на друг vbet_guestcache файл (BE) Намирам, че всичко вътре в тази папка е CHMOD 644

kamilkurczak
25-05-11, 19:07
Вие трябва да направи CHMOD на 777 за всички кеш папки и подпапки вътре (употреба "CHMOD 777-R vbet_guestcache").

и го изпробвайте отново.

второ - имаме: Няма такъв файл или директория, така че аз ще провери пътя ви директория

Simon Lloyd
25-05-11, 19:09
Всички vbet_guestcache и под папки, сега са 777, аз ще ч. достъп до информация, така че можете да проверите:)

kamilkurczak
25-05-11, 19:13
благодаря, аз ще провери patha директория възможно най-скоро:)

Simon Lloyd
25-05-11, 19:20
часа изпрати:)

kamilkurczak
26-05-11, 22:31
Проверих вашата конфигурация в admincp - everythings добро,
Проверих вашия сървър файлове - също добър.

Аз трябва да проверите cachecleaner, но аз нямам разрешения за кеш-чисти раздел

Simon Lloyd
30-05-11, 18:48
Съжаляваме Камил, аз току-що са виждали това и ще се оправи разрешения (не че знаех, че не са имали разрешение) в AdminCp сега

Simon Lloyd
30-05-11, 18:49
Вие имате всички разрешения в момента:)

kamilkurczak
30-05-11, 20:15
благодаря, аз ще се опитам да намеря нещо във вашия сървър

kamilkurczak
31-05-11, 21:03
хей Саймън.

Проверих кеш папка и разрешения за файлове и всичко изглежда добре.
Проверих кеша на по-чисти и не могат да се възпроизвеждат този въпрос на вашия admincp.

Мога ли да го проверите отново и confrim, че този въпрос все още съществуват или не?
Благодаря:)

Simon Lloyd
31-05-11, 21:10
Аз ще направите чиста кеша в няколко моменти и да знаете резултата

Simon Lloyd
31-05-11, 21:11
Камил, допълнителни проблеми не съществуват, благодарение:)

Почистване база данни Cache
Изчиства таблиците за: FR
Изчиства маси за: MS
Изчиства маси за: TH
Готово. Почистени: 9 таблиците за 0 секунди (3 кеш маси на всеки език)

Почистване Гост Cache Files
Изчиства файлове за: FR
Изчиства файлове за: MS
Изчиства файлове за: TH
Готово. Премахнат: 695 файлове в 6 секунди

Почистени 3 език (ци)
Почистване завършен

kamilkurczak
31-05-11, 21:13
благодаря за потвърждението:) въпросът е решен:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.9.99