PDA

View Full Version: PhotoPost проблеми

Bill Craytor
22-02-11, 05:15
Имам проблеми с инсталирането VBet да работи с PhotoPost. Аз се опитах следните инструкции в други мнения, за да не се възползват.

Имам последните изтегляния на Еврофутбол и снимка след Еврофутбол се инсталира в

/ Начало / .... / public_html

PhotoPost е инсталиран в / Начало / .... / public_html / photopost

Това е също един photopost.xxxx.yyy

Имам копира стила от Еврофутбол PhotoPost и на
преводи знамена се появяват там. Но когато кликнете върху флаг, тя скача обратно към главния форум с основните преведени форум. Когато се върна в photopost форум не е преведена. Това също е един проблем, ако кликнете в нито подфоруми на PhotoPost.

Може ли някой да помогне?

kamilkurczak
22-02-11, 12:20
моля, поставете тук линк към интегриране на инструкциите, които сте направили.

bcraytor
26-02-11, 01:01
ValuationEngineer.com / обяви ValuationEngineer.com / преглед и ValuationEngineer.com / photopost

kamilkurczak
22-04-11, 09:54
Здравейте, моля да ви потвърдя, че този въпрос е все още на вашия форум (Имате ли нужда от нашата помощ все още?)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.9.99