PDA

View Full Version: Решени Проблем интеграция reviewpost / photopost



pepito69
04-07-10, 13:08
Здравейте,
Аз просто си купих Министерството на отбраната и работи добре във форуми, но и следват вашите указания, за да се даде възможност на преводи в други модове, но аз трябва да се прави someting погрешно.
форум папка:
: / / Моя домейн / форуми

Mod папки (тук е проблема):
: / / Моя домейн / opiniones
, Се нарича като photopost reviewpost.

Направих това:
# В vBET пакет / do-not-upload/tools/vbenterprisetranslator_front_controller.php промяна "SET_HERE_FULL_FORUM_DIRECTORY_PATH до пълния си път форум директория.
Да не се използва '/' в края. Ако не знаете какъв е вашият път, моля, вижте по-долу за инструкции.
# Копирайте vbenterprisetranslator_front_controller.php файла в директорията, използвани от Министерството на отбраната в URL

Тогава аз се губят. Това е Htaccess ми в / opiniones:
RewriteCond% {QUERY_STRING}! Пренасочени =
Език RewriteCond% {QUERY_STRING} =
RewriteRule ^(.*)$ vbenterprisetranslator_front_controller.php? Пренасочени = $ 1 & vbet_outside = вярно [L, QSA]

RewriteCond% {QUERY_STRING}! Vbet_outside = вярно
RewriteRule ^(.*)$ $ 1? Vbet_outside = вярно [L, QSA]

Какво съм аз греша?
Благодаря
Ах, аз също имам определени в admincp папките / opiniones / и / Fotos /, в директории, и проследяване на URL и проследяване на URL адрес извън форума директория

kamilkurczak
05-07-10, 12:15
Тук ще имаме решение.


Моля, намерете тази част на този пост:

How to integrate vBET exactly with this mod:

* PhotoPost - see instructions for case 4 and 5

vBET
06-07-10, 00:03
Точно така - phopopost не поддържа global_complete кука:) Моля, лопатар намек Камил - там ще намерите всички необходими стъпки как да се интегрират. Изпробван и работа:)

pepito69
06-07-10, 00:56
Аз ще го пробвам утре и ще ви кажа, и благодарение.

tsak76
06-07-10, 22:26
Точно така - phopopost не поддържа global_complete кука:) Моля, лопатар намек Камил - там ще намерите всички необходими стъпки как да се интегрират. Изпробван и работа:)

U може да ми каже точно какво да правят, за да intergrate с photopost професионалист, си в папка / снимки / какво да се постави в Htaccess / снимки? между другото аз използвам photopost про

vBET
07-07-10, 13:19
Инструкциите са ppropriate за photopost Pro версия.

За точното съдържание - всичко е описано в дадените инструкции. Моля, уведомете точно коя стъпка на interation ви не разбират и ние ще го опиша по-добре за вас.

Също така, моля, имайте предвид, че ако искаш да го направя за вас на вашия сървър, тогава ще могат да използват услугата intgration за $ 30 (). Все още ви насърчава да лопатар инструкции и да спаси парите си - ние ще ви дадем нашата безплатна онлайн поддръжка, описващи всяка стъпка, която вие не разбирате. В такъв случай просто моля уведомете стъпка изисква по-добро описание? Ако вече го е направил и че не работят - моля да ни даде youe Htaccess съдържание след интеграцията и ние ще проверим дали го прави, всичко е наред..

tsak76
07-07-10, 14:20
Просто ми кажете какво трябва да сложите в папката photopost Htaccess

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1