PDA

View Full Version: Благодарение vBET



dai-kun
07-11-09, 09:52
Имам много членове от различни страни, които не говорят английски, така че с този мод наистина помага ми. Много от тях по електронна поща ми казва колко хубаво е най-накрая да разберат и да комуникира с други членове на форум за използването на този софтуер.

Аз също бях търсене на моя сайт на Google и са намерили много от страниците са индексирани, както преведени версии, така че означава, че посетителите, които търсят на родния си език, са в състояние да вдигне моя форум и да генерират повече трафик: D.

Благодарим ви за чудесен софтуер!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1