PDA

View Full Version: Друга история на успеха



VGF
01-06-10, 16:15
Само съм плъгина, инсталиран като 10 дни (платената версия) и вече са се удвоили в размер на нормалната посетители. И това продължава да нараства с всеки изминал ден.

Някои от моите най-целеви страници са по-популярни и по-посещаваните в други езици ... отколкото в моя по подразбиране на английски език.

Това отне около 2 до 3 дни за хитовете от други страни да започнат да се появяват бавно. Но последните няколко дни те се увеличават драматично.

VbSEO имам инсталирани, както и, и да препоръча, че за другите. Тъй като неговите важни, за да има заглавието ключови думи в URL адреса ви, както и завършва с. HTML. Аз не съм опитал метод за оптимизация на URL на Еврофутбол 4.0, така че аз не съм сигурен колко добре, че човек работи.

Едно нещо, което знам със сигурност е, вие ще видите много малко увеличение на трафика на ключова дума, ако вашите страници не са SEO оптимизирани и все още да се сложи край. PHP

Също така, никога не съм модифицирани vbSEO Карта на сайта си, за да включват други езици. Infact увреждания vbSEO Карта на сайта напълно така, че Google може бавно да откриете всичко на себе си. Както е направил правилно. Не е нужно да представя вашия сайт на различни версии на Google или ... Това автоматично ще намери вашето съдържание и да го поставете в подходяща търсачката. (Google Китай, Google Индия и др..)

Общия брой попадения са се увеличили толкова много през последните няколко дни, че аз трябва да деактивирате "кой е онлайн" и други козметични функции на Еврофутбол, за да се запази натоварването на сървъра.

Михал е гений и този плъгин рита задника.

Единственият бъг, аз се завтече в при инсталиране, е, че имам "маркови безплатно" версия на Еврофутбол. Така че, когато аз се отстраняват на авторски права, объркан и с функционалността на vBet. Но всичко е добре сега и на персонала тук ми помогна да разреши.

PM за URL.

VGF
26-06-10, 16:26
Малко след един месец да има инсталиран този плъгин, аз съм все още се виждат около 75% увеличение в трафика от преди.

Има предвид, ние вече са хиляди посетители дневно, преди да сме инсталирали този плъгин, щях да вземе предвид това е огромен успех.

Други компании като vbSEO заяви, че тя ще бъде само временна скок на трафика за седмица или две и това е всичко .... добре, те са грешни.

Между другото, не си правете труда да се опитват да получите добри съвети от тях за тази приставка, те са срещу него за повече от година .... вероятно, тъй като техните разстроен те не измислят .. Редактиране:

vBet скали!

motshy
23-09-10, 19:57
Щастлив съм да чуя

Octavius
23-06-11, 05:07
Звучи страхотно!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1