PDA

View Full Version: Решени "Aminiwerting" скрит елемент, създаден от vBET, който разгражда стил



StarBuG
16-05-10, 18:09
Изглежда, че vBET създава този скрит елемент


<span style="visibility: hidden;">aminiwerting</span>

което ме кара да не могат да проектират футър ми начина, по който ми харесва.

Каква е причината за тази линия?
Как мога да го премахна?

vBET
16-05-10, 19:32
Моля, просто премахнете това. Вече е настоящото обявление за vBET версия 3.x, но го пропусна в следващата версия (статут на твърде рано да остане "затворен").

За да премахнете:
1. Редактирайте файла / включва / vbenterprisetranslator_functions_hooks.php
2. Премахване:


if (THIS_SCRIPT == 'index' && !isset($_REQUEST['language'])) {
$footer .= '<span style="visibility:hidden;">aminiwerting</span>';
}

StarBuG
16-05-10, 20:19
Ааа, перфектно.Сега ми нов долен изглежда хубаво и чисто: Patientenfragen.NET - ние имаме отговори (http://www.patientenfragen.net/) Благодаря :)

vBET
31-05-10, 20:23
ОК - ние имаме решение за това. Тя ще бъде включена в следващата версия. Според код бележки на тази част е полезно за нас за диагностични цели (понякога помага в случай на проблеми, за да разберете, това е нещо шаблони или не). Така код ще остане, но ще са се променили стил (до: дисплей: няма;) и ще има абсолютно никакво влияние върху оформление:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 supports automatic translations