PDA

View Full Version: Решени Google поща за мен



bhanuprasad1981
24-04-10, 20:37
Googlebot възникнали проблеми при обхождането на сайта ви Pdaapps (http://www.pdaapps.org/).

Googlebot се натъкнали на изключително голям брой връзки на вашия сайт. Това може да означава проблем с URL структура на вашия сайт. Googlebot може ненужно да се пълзи голям брой различни URL адреси, които сочат идентично или подобно съдържание, или пълзи части на вашия сайт, които не са предназначени да бъдат обходени от Googlebot. В резултат на Googlebot може да изразходва много по-голяма пропускателна способност, отколкото е необходимо, или може да бъде в състояние да индексира напълно цялото съдържание на сайта си.

Повече информация по този въпрос: -

Googlebot срещат изключително висок брой на URL адреси на вашия сайт - Webmaster Tools Помощ (http://www.google.com/support/webmasters/bin/answer.py?answer=76401)

Ето списък на пробата URL адреси с потенциални проблеми. Въпреки това, този списък не може да включва всички проблемни URL адреси на вашия сайт.


Имам нужда да се притеснявате за нищо?

vBET
25-04-10, 00:26
Моля:
1. Блок без значение съдържание от robots.txt (виж тук: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/408-vbet-performance.html)
2. Проверете в уебмастъра инструменти недостижими връзки. И ни бележка, ако това е някакъв начин, свързани с vBET.
3. Ако намерите на вашия форум някои "извита" връзки, където виждате кодове на няколко езика в една и съща връзка - бележка към нас.

PS.
Вие също може да се мисли за премахване на някои изходящи връзки (като Нортън, McAfee), също така имате 5 рекламни банери на главната страница (ЗАБЕЛЕЖКА: това ще не ще начело в този въпрос, но окончателно ще бъде по-добре за вашето SEO).

bhanuprasad1981
25-04-10, 07:08
ОК тук, е това, което направих: -
1. го направили
2. Webmaster Tools казват, че само 8 връзки недостижим
3. Не можех да разбера

също така съм махнал излишните реклами, сега само две рекламни банери, отстранени Norton и McAfee връзки


всяко по-предложения?

vBET
25-04-10, 19:57
Около 3. Ако намерите някъде по връзки като за вашия нов форум / EN / AF / PL ... - Моля да ни забележи го. Аз го напиша само в случай, защото vBET не трябва да доведат до такива връзки (тя бе коригирана преди дълго, дълго време).

Предимно подобни страници идва от страниците на календара и член. Ти го блокира в момента от robots.txt - мисля, че трябва да бъде достатъчно. Няма да има повече съвети в този момент - да не би проверка ли Google ще се радваме;)

bhanuprasad1981
28-04-10, 08:30
noooo ми индексирани URL адреси от 80k + до 14к, това, което се случва Притеснен съм: (трафикът е прекалено: (

vBET
29-04-10, 01:10
noooo ми индексирани URL адреси от 80k + до 14к, това, което се случва Притеснен съм: (трафикът е прекалено: (

Блокиран страници от robot.txt - така че всичко е ОК. Блокирани страници са премахнати от индекса. И вашия трафик се само трафикът, който е продуциран от роботи на страници, които са блокирани сега:) Така че всичко е като тя трябва да бъде. Роботите не пълзят на съответните страници (по-малко фалшив трафик - по-добра производителност на сървъра:)) и на съответните страници са премахнати от индекса (по-малко дублиране на съдържание, по-реално съдържание в индекса, по-добра SEO, и ви позволява надявам най-накрая PageRank ще се подобри: )).

Изглежда добре за мен:)

bhanuprasad1981
29-04-10, 05:44
robots.txt е в последните 3 месеца, така че не може да се издава: (истински URL адреси, е намалял.

vBET
29-04-10, 22:25
robots.txt е в последните 3 месеца, така че не може да се издава: (истински URL адреси, е намалял.

За съжаление - аз не разбрал един от нашите предишни отговори - Мислех, че просто промени robots.txt - това ще бъде причина за промяна на трафик. Сигурни ли сте, че не сте последните промени в robots.txt - моля проверете датата на промяна на файла.

Той все още изглежда, че причина за изчезване страници от индекси. Plese бележка, че Google не се променя индекси immediatelly. А 2-3 месеца срок за реакция към промените в сайта, са стандартни.

Ли сте в състояние да определи кои страници са в процес на изчезване от индекса, тъй като аз очаквам тези страници, е блокиран от robots.txt и можете да бъдете спокойни. Затова ви моля да се определи това, което изчезва - може би просто се случва това, което поиска чрез блокиране на страници в robots.txt

badawidollah
21-05-10, 12:44
аз имам този проблем ..
същия проблем, имаме
ми индекс от 134000 до 128000
и получих имейл от Google като твоя

моята карта на сайта генератор не работи този vbet

vBET
22-05-10, 23:14
аз имам този проблем ..
същия проблем, имаме
ми индекс от 134000 до 128000
и получих имейл от Google като твоя

моята карта на сайта генератор не работи този vbet

Знаете ли, fallowed инструкциите, дадени в тази тема? Моля, обърнете внимание, ЧЕ GOOGLE ще видите по-голямата част на неподходящи страници като дублирането на съдържание (т.е. държавите-страници, календар и др.). Ето защо е менгеме да го блокира преди Google ще разгледа този начин. Моля, използвайте robots.txt, за да блокират неуместно съдържание и имайте предвид, че броят на индексираните страници, защото блокирани страници ще бъдат премахнати от индекса, какво се очаква и добро.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1