PDA

View Full Version: vBET конфликти с vBOptimise Pro 2.0.1



StarBuG
23-04-10, 14:47
Здрасти

VBOptimise имам инсталиран Pro 2.0.1 (http://www.dragonbyte-tech.com/vbecommerce.php?do=purchase&act=product&id=1)

Това е основен продукт за моите форум.
Водят перфектен, но преведените страници не се показват, напълно или да доведе до грешки или да се държи странно.

Конфликтът се крие в кеширането на цяла страница за гостите от vBOptimise.
Все пак това е едно от големите предимства, въведени в новата версия превишена скорост pageload за гости до 500%.

Мога ли вид на решение с Decepter (програмист) (http://www.dragonbyte-tech.com/members/7-Deceptor) възможно най-скоро.

В момента vBET не е използваема с страница кеширане активни!

StarBuG

PS: ще го публикувам и в техния форум

vBET
23-04-10, 18:38
Decepter вече получавате от нас всички информации, които той вече питат. Ние ще си сътрудничим с него, за да се елиминира този конфликт:) аз да го преместите интеграция раздел, тъй като най-вероятно това ще изисква корекции на неговия продукт страна.

Все пак, ако получите съвет от Decepter за възможни актуализации на наша страна, те ще бъдат въведени, за да се уверя, продукт на щанд сътрудничи глоба:)

tavenger5
24-04-10, 05:20
Това би било страхотно, ако и двете от тези модове са работили заедно - след преведена страница се кешира, ще се зареди дори по-бързо, отколкото преди!

StarBuG
24-04-10, 11:38
Благодарение човек.

Знаех, че можех да разчитам на вас:)

Smiggy
24-04-10, 21:30
Михал, аз се надявам да предложи решение по-рано, отколкото късно.

Колко скоро мислите ли, че ще вземе?

vBET
25-04-10, 00:10
Не ме питат - въпросът е на vBOptimise страна. Ние даваме отговори на всички въпроси Decepter толкова бързо, както ние откриваме нашия имейл.

StarBuG
25-04-10, 15:36
Проблемът е решен от Deceptor.
Уговорката сега е включена във версията 2.0.1. Просто redownload и инсталирате:)

tavenger5
26-04-10, 15:23
StarBug, можете ли да потвърдите бъг, тук съм публикувал в vb4? Изглежда, че има нещо общо с бисквитка, която vBET комплекти. (Може да са свързани с vBET за vb4)

DragonByte Tech Форуми

tavenger5
26-04-10, 17:09
Всъщност, ние разбрахме, че горното не би се случило с vb4, тъй като URL не са преведени.

Тя изглежда като това се случва, защото кеш паметта се зарежда преди vbet пренасочва към URL по подразбиране език.

Михал, къде е код, който пренасочва към езика по подразбиране, когато идват от превод страница? Изпълняващият ред трябва да се промени, така че е преди vbOptimise кеш.

vBET
26-04-10, 23:19
Всъщност, ние разбрахме, че горното не би се случило с vb4, тъй като URL не са преведени.

Тя изглежда като това се случва, защото кеш паметта се зарежда преди vbet пренасочва към URL по подразбиране език.

Михал, къде е код, който пренасочва към езика по подразбиране, когато идват от превод страница? Изпълняващият ред трябва да се промени, така че е преди vbOptimise кеш.

Plrase, имайте предвид, че VBR URL адреси са преведени за приятелски URL адреси Автоматични и URL адреси vBSEO.

Технически подробности за пренасочване - виж PM.

linuxtuts
17-06-10, 20:48
Просто закупени vBet и брандинг такса, моля да ми кажете, това не е все още въпрос Mates ...


Благодаря,

vBET
18-06-10, 10:18
Собственик на vBOprimise Pro е контакт с нас преди много време за съвети как да разреши проблема (Въпросът е на тяхна страна). Ние не въпроси от темата за дълго време, така че ние, предполагам, че е решен. Все още не използват този мод на нашите форуми, така че да бъдете сигурни, моля попитайте vBOprimise Pro персонал около него, или може би някои от нашите потребители ще го потвърди.

linuxtuts
18-06-10, 14:12
Аз съм "Автоматични Оптимизирайте Pro 2.3.0", и не съм видял някакви грешки себе си.

Благодарение Mate,

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.10.1