PDA

View Full Version: Решете тези от вас, работи Tweet плакати



tavenger5
12-04-10, 19:25
Открих, че след обновяването vBET 3.3.2 чуруликане сайта спря автоматично актуализиране. Бях грешка на линията, който се добавя към functions_vbseo_createurl.php, когато ръчно изпълнението на задачата чуруликане плакат.

Ето какво трябва да редактирате, за да получите нещата работи отново ... (Или всеки мод, че използва vbseo URL)

в functions_twitterposter.php след


require_once(DIR . '/includes/functions_vbseo.php');

добавите


require_once(DIR . '/includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');


отново да качите файла

vBET
12-04-10, 21:43
Велики:) Ние не мислим за това.

Тя ще бъде по-добре, ако сложите:

require_once(DIR . '/includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');
вътрешността на файла vbseo functions_vbseo_createurl.php - някъде в началото. Благодарение, че всички плъгини, използване на URL адреси на vBSEO ще работят (също Генератор Карта на сайта интеграция ще бъде по-лесно). Моля да го проверите - ние ще го включи в интеграция инструкции за освобождаване на гнездо.

vBET
24-04-10, 20:02
Изглежда, че има един още по-добро решение - защото тя няма да изисква никакви допълнителни издание файлове. Ние ще добавим тази require_once в init_startup кука. Тя ще работи за всички плъгини:) Това ще бъде включен в следващата версия.

vBET
08-05-10, 22:33
Fix включени в vBET 3.3.3:)

Simon Lloyd
07-10-10, 16:33
Има ли начин да се спре туитове от чуруликане плакат tweeted в оригиналния език на плакати?

Наистина имам нужда от туитове, публикувани на английски език, да имаме една идея?

Поздрави,
Саймън

vBET
10-10-10, 22:07
Не знам детайли как работи този мод. Обикновено vBET позволява да се определят на текстове, които не ще бъдат преведени. Ако той е включен в шаблон, тогава можете да го сложи вътре не е преведено площ така между and . В случай на съобщения (така мнения, PM и т.н.), можете да използвате текст, вътре в notranslate BBCode.

Моля, кажете на Дали тя помага.

Simon Lloyd
11-10-10, 02:38
Благодарение на Михал, но това не помага туитове чуруликане плаката (мнения на Twitter) автоматично, но туитове на езика на плаката не преведени език.

Ето един чуруликане на полски език, но е трябвало да бъде englsih http://twitter.com/thecodecagecom/status/26576603442, но тя се появява на сайта ми като englsh http://bit.ly/cNJukU

vBET
11-10-10, 09:53
Аз не разбирам как тя работи. Моля, обяснете. Показване на съдържание на вашия форум за външно приложение? Или обратното? Как съдържание се внасят / изнасят? ...

vBET
11-10-10, 09:56
Също като виждам, че е написан на полски език (вероятно не могат да проверяват други преводи, защото надвишава максималния брой гледани мнения). Моля, просто отидете там и кликнете върху Редактиране на пост - ще видите какво е истински език там.

Simon Lloyd
11-10-10, 18:56
Аз не разбирам как тя работи. Моля, обяснете. Показване на съдържание на вашия форум за външно приложение? Или обратното? Как съдържанието се внасят / изнасят ... чуруликане плакат е мод в vbulletin.org (и може да имате мод, ако желаете), когато се прави на моя форум, тогава пост е TWEETED пост (изпратено до Twitter автоматично) от Министерството на отбраната, ако друга длъжност След това се прави, то отново ще получи TWEETED.

Накратко съдържанието не се внасят или изнасят наистина, това е изпратен в действителност като публикувате в Туитър.

Simon Lloyd
11-10-10, 18:57
Също като виждам, че е написан на полски език (вероятно не могат да проверяват други преводи, защото надвишава максималния брой гледани мнения). Моля, просто отидете там и кликнете върху Редактиране на пост - ще видите какво е истински език там.

Постът първоначално са направени в полски език е полски и непреведени текст е изпратен в Twitter.

Проверете PM ви, и са изпратили същите данни за достъп, че Камил е така не виждате maxed Обявление за извън теми:)

vBET
11-10-10, 20:46
Моля, направете прост тест. Напишете едно и също послание в полски преведена страница (на полски). Тогава го направя отново, но този път пиша не е преведена страница. Кажи прави, има ли разлика за съдържанието изпрати до Twitter за тези 2 съобщения.

Simon Lloyd
12-10-10, 08:14
Съжаляваме Михал не разбират, и IM не лак, така че аз не може да пише на полски език:)

vBET
13-10-10, 11:18
Можете да - вече имате такова съобщение, просто го копирате:)

Simon Lloyd
13-10-10, 12:03
Право Михал, и са написали 2 мнения както на полски, един полски флаг (тест след 1) и един с помощта на английски флаг (тест след 2), така имам tweeted като полски можете да видите тук туитове The Cage кодекс (thecodecagecom ) на Twitter (http://twitter.com/thecodecagecom) и оригиналните мнения тук:
Тест мнение за translation1 - Кейдж кодекс форуми и блогове (http://www.thecodecage.com/forumz/general-news-updates/208041-test-post-for-translation1.html)
Тест мнение за превод 2 - Кодексът Кейдж форуми (http://www.thecodecage.com/forumz/general-news-updates/208042-test-post-for-translation-2-a.html)

Имам нужда от тях да бъдат публикувани на английски език - възможно ли е?

vBET
14-10-10, 22:43
Изглежда, че Министерството на отбраната, която изпраща мнения пищялка ексфолианти BBCodes от съобщение. Моля, да го проверява за някои стандартни BBCodes - добавете съобщение с bbcdes за удебелен шрифт, код, цитирам. Направи го и проверете как изглежда в Twitter.

Ако ако е скраб от BBCode вместо на оценените, тогава ние не може да направи нищо. BBCodes работи само ако оценката се задейства и ако съществува ... В такъв случай можете да се свържете с Министерството на отбраната собственик за Twitter износ и да го помоли за промени, или, ако това е позволено правят промени в Министерството на отбраната Twitter себе си код.

Simon Lloyd
16-10-10, 12:28
Просто се проверяват с моите етикети VBA и те били съблечени от Tweet. Не се притеснявайте за това, тя не е много важно, мога да живея с него:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1