PDA

View Full Version: Как брандирането без работа опция?



nlpconnections
11-04-10, 13:55
Аз подкрепих това, когато той е свободен мод, но ти каза, че не са получили дарение ми - и след това дори когато ви даде номер Paypay сделка все още не е отговорила.

Сега имам платени за пълната версия и брандирането безплатно вариант, тъй като и аз все още имам всички брандиране на моя сайт и няма информация за това как да го премахнете.

Можете ли да отговори на това? Мисля, че това е несправедливо, че са платили два пъти и аз все още не са това, което съм платил за. :)

Как мога да премахна брандинг? :):)

vBET
11-04-10, 14:37
Здравейте:)

Не бях проверка на дарение, защото вие също пише, че ще закупи платената версия, така или иначе. Така че няма смисъл да губят време. Проверих този дарения точно сега и виждам, че имам дарение от НЛП Connections през януари (с различен номер на транзакцията) - пише за него през април ... Така че това е причината, поради която аз мислех, че тя не дойде - аз проверих само последните дарения, които не са направени преди няколко месеца.

Ако имате брандинг свободен лиценз, тогава по подразбиране се отстранява кредитни връзка. Вие също така позволява след това да премахнете информация за версия vBET на всички. Ние изпращаме инструкции как да направите това, като PM или имейл, ако някой иска.

Имаш ли това, за което сте платили - можете да бъдете сигурни за това:) Аз съм изпращане на PM в момента:)

nlpconnections
11-04-10, 16:40
Благодаря за това!

Octavius
23-06-11, 05:47
Здравейте:)

Не бях проверка на дарение, защото вие също пише, че ще закупи платената версия, така или иначе. Така че няма смисъл да губят време. Проверих този дарения точно сега и виждам, че имам дарение от НЛП Connections през януари (с различен номер на транзакцията) - пише за него през април ... Така че това е причината, поради която аз мислех, че тя не дойде - аз проверих само последните дарения, които не са направени преди няколко месеца.

Ако имате брандинг свободен лиценз, тогава по подразбиране се отстранява кредитни връзка. Вие също така позволява след това да премахнете информация за версия vBET на всички. Ние изпращаме инструкции как да направите това, като PM или имейл, ако някой иска.

Имаш ли това, за което сте платили - можете да бъдете сигурни за това:) Аз съм изпращане на PM да ви в момента:) Когато си купя брандирането безплатната версия е всички тези неща вече са отстранени?

kamilkurczak
23-06-11, 13:07
Ако имате брандинг свободен лиценз, тогава по подразбиране се отстранява кредитни връзка. Вие също така позволява след това да премахнете информация за версия vBET на всички.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1