PDA

View Full Version: Ще съдържание със задна дата да бъдат преведени?



brubros
15-03-10, 17:43
Моето разбиране за vBET е, че тя автоматично ще генерира 51 преводи за всяка част от съдържанието, който е създаден. Това повдига някои въпроси. Дали vBET вече не е необходимо кеширане, тъй преведени съдържание вече съществува за цялото съдържание? Друг въпрос имам, е в отношение, когато vBET 4.x е инсталиран. Дали на съществуващото съдържание (съдържание, вписани преди vBET е инсталиран), преведени на 51 други езика или превод започне с ново съдържание само? Ако съществуващото съдържание, не означава автоматично се превръщат в 51 други езика, ще го направя така, ако просто отворете документа и да принудят опресняване или други необходими стъпки? Има ли партида файл, който може да работи вместо да сила превод на цялата база данни? И как може да се определи дали даден документ е преведен от vBET в 51 други езика? Благодаря за четене през всички тези въпроси!)

vBET
15-03-10, 20:41
- VBET не е автоматично генерира 52 преводи за всяко съобщение. Това е забранено от TOS на Google. vBET превежда на търсенето и разбира се използва кеш, ако резултатите са вече кеширани.
vBET ще преведе цялото съдържание - старата обява нови, защото преводът е по поръчка. Можете да се чувствате ли някои страницата вече преведени, защото първият превод отнема повече време (защото ние трябва да чакат за резултатите на Google), след това, че е много по-бързо. Нямате нужда от сила освежаващо всякакво съдържание - преведена страница имат различни URL.

brubros
16-03-10, 01:36
OK, сега разбирам. Мисля, че аз е объркан от на описание за която има дом страница vBET, когато тя казва, "vBET незабавно прави вашия форум са 52 пъти повече съдържание, на 52 езика! Това означава, че 52 пъти повече URL адреси към теми които ще сега да бъде посетен от потребители, които търсят съдържанието на техните родни езици. "
Моля, знам, че съм много доволен от резултатите, аз съм вече от vBET. Въпреки това, описанието на това как работи vBET означава, че, ако някой, например, в Испания, влиза в търсене на Google в испанската заявка за нещо, което е вписано в английски език на моя сайт те не ще бъде в състояние да го намерите? Отново аз мисля, vBET е революционна и един чудесен пример за добри практики за програмиране. Просто трябва да бъдете сигурни, че аз разбирам, как тя напълно работи. Просто ми точка към съществуваща ресурс, ако вече сте се обясни това. Благодарим Ви!

vBET
16-03-10, 23:21
Описание разказва как за вашия нов форум актове - и след като инсталирате vBET форум актове като имат незабавно 52 пъти повече съдържание:)
Google и други роботи са пълзи сега преведените страници и индексите на съответните езици. Така че, ако някой от Испания ще постави в Google заявка в испански тогава той може да намерите преведени съдържание:)
Дали някой от Испания ще постави заявка на английски език, то разбира се, Google ще търси за съдържание на английски. Все още можете да използвате vBET опции за автоматично пренасочване на такива гост на неговия език (vBET тя признава, от заглавията изпрати от уеб браузър):)
Ако имате някакви други въпроси - моля, просто питам:)

hotslot
16-04-10, 23:29
Дали не Googles безплатно преводач направи същото нещо?

vBET
17-04-10, 17:28
Дали не Googles безплатно преводач направи същото нещо?

, Бр Google безплатно преводач няма да ви даде 52 пъти повече URL, които са индексирани и ви носи допълнителен трафик. Google няма да превежда ви URL. Google няма да позволите на потребителите да пишат съобщения в различни езици. Google само превежда. vBET поддържа многоезичен общество и да ви дава по-добри SEO.

hotslot
18-04-10, 02:34
Съгласен съм, аз ще се купуват много скоро.

Но имах един приятел наскоро купи това "преди 4 дни и той все още да виждате никакви индексирани страници за различни езици, дори на различни двигатели страна на Google търсене.

VGF
18-04-10, 16:07
Но имах един приятел наскоро купи това "преди 4 дни и той все още да виждате никакви индексирани страници за различни езици, дори на различни двигатели страна на Google търсене.

Пич, който обикновено отнема седмици, ако не за месеци. Общи знания за хора, които са в оптимизацията за търсачки.

Също така, аз лично не би дори препоръча изтеглянето на този, освен ако не сте vbSEO както и. vbSEO прави търсачката на URL приятелски .... и vBet прави вашия форум се чете във всички езици и ги индексира в много други търсачки от цялата страна.

След търсачката признава, съдържанието на страниците си са приемливи, за търсачките (език), те ще ги вземат.

vBET
18-04-10, 22:54
Също така, аз лично не би дори препоръча изтеглянето на този, освен ако не сте vbSEO както и. vbSEO прави търсачката на URL приятелски ....

Еврофутбол 4.x бюлетин приятелски URL адреси функционалност - не е нужно vBSEO повече за това. Разбира се, има различия между конфигурация възможности в родния Еврофутбол приятелски URL адреси и vBSEO URL адреси.

hotslot
20-04-10, 22:59
Пич, който обикновено отнема седмици, ако не за месеци. Общи знания за хора, които са в оптимизацията за търсачки.

Също така, аз лично не би дори препоръча изтеглянето на този, освен ако не сте vbSEO както и. vbSEO прави търсачката на URL приятелски .... и vBet прави вашия форум се чете във всички езици и ги индексира в много други търсачки от цялата страна.

След търсачката признава, съдържанието на страниците си са приемливи, за търсачките (език), те ще ги вземат.

Аз не мисля, че това е вярно. Тези уебсайтове имат висок PR рейтинг и са били онлайн в продължение на 10 години.

Im сигурен, че има харесвани от Google.

горещи поздрави

vBET
21-04-10, 01:44
Моля, обърнете внимание, че vBET няма нищо общо със скоростта на индексиране на страници от Google. Това зависи само от Google - може просто да направи предложения от sitemap.xml.

Моля, уверете се, че не сте блокиране на преведените страници с ценно съдържание от robots.txt (все още - той е посъветван да се блокира без значение преведените страници, като държавите-страници и др.).

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations