PDA

View Full Version: Решени От последните надграждане на vbet сървър за отчети прекомерно използване на ресурси от vbet



Simon Lloyd
21-02-12, 14:35
Здравей след надграждане до последния vbet снощи сървърът е сега докладване прекомерното използване на ресурсите от vbet
Час: Тю Feb 21 13: 02: 15 2012 + 0000
Акаунт: xxxxxx
Ресурси: Време за обработка
Превишени: 65324 > 1800 (секунди)
Изпълним файл: /usr/bin/php
Команден ред: /usr/bin/php
/xxxx/xxxxxx/public_html/forumz/vbenterprisetranslator_seo.PHP
PID: 28614
Убити: Noi възникналите стотици от тях, могат някой да работят върху оптимизиране код или нещо сума

r.dziadusz
23-02-12, 21:07
Ние работим по optimalization във всяка Риа; допълнително устройство за управление

Simon Lloyd
24-02-12, 22:51
Разбирам, че но последният е лоши за натоварване от този в предишния, той е убивайки моя сървър!

r.dziadusz
25-02-12, 17:05
Не сме направили никакви резултати, промяна на актуализации. Ние се добавят само нови доставчик на превод, с много същата algorith

Също така това, което виждате е:


Му да не vbenterprisetranslator_seo.php, което поема цялата си ресурси - е цялото ви форум, защото всяка заявка за форум отива trought vbenterprisetranslator_seo.php, които само определя няколко променливи за vbseo.php и включва наистина Заявеният ресурс. Зададете целия ви форум трафик към този файл от .htaccess файл. Така, че изобщо да няма никакъв проблем с този файл - това е консумацията на целия форум. Ако е необходимо повече описание в тази област - нови нишка се отвори за него или намери вече съществуваща. Един въпрос за един нишка

Simon Lloyd
27-02-12, 18:16
Може да направите предишната версия на vbet достъпни за мен да мога да понижават категорията и да видите, ако натоварването тогава subsides моля?

r.dziadusz
27-02-12, 19:07
PM промоцията проверете входящата поща

Simon Lloyd
03-03-12, 08:43
Благодаря!, ще инсталира, която по-късно днес и осчетоводяване обратно утре, след разглеждане sever статистика:)

Simon Lloyd
03-03-12, 08:45
За съжаление, Моят сайт е vb3, аз мисля, че пакета, който сте поставили е за vb4.

r.dziadusz
04-03-12, 21:49
О за съжаление го направя отново

Simon Lloyd
20-03-12, 20:33
Добре аз не пост отново веднага както исках да сте сигурни, но предишната версия не зареждане сървъра половина колкото е най-новата версия, мислиш ли, най-новата версия може да се наложи гледат да видите защо? :)

tavenger5
21-03-12, 16:52
Звучи като там е на повече от закъснение, защото vbet се превключва на друг доставчик на превод, който отнема повече време за да получите данни от. Когато прави това http връзки са отворени отляво (и понякога време).

r.dziadusz
21-03-12, 19:22
Тя може да бъде coused от "Apertium API", които понякога timeouting то на доставчик на вътрешна грешка, ли сте се опитали да я и от провери го отново

Simon Lloyd
03-04-12, 13:32
Не но аз ще провери, благодаря.

r.dziadusz
14-04-12, 16:47
Тъй като няма без отговор, аз ще маркира тази нишка решени, ако все още имате въпроси, моля падна свободни да aski аз ще го отново

Simon Lloyd
14-05-12, 00:37
Знам, че сте маркирали това решен, но съм бил не може да получи на вашия сайт при опит на няколко пъти!
Въпросът изглежда че vbet не затвори процеси правилно и оставя много от тях са открити, Apache след asseses колко дете процеси нужда и ги създава готов съвсем скоро всички повиквания към vbenterprisetranslator_seo.php и всички процеси, то се оставя отворена натоварването на сървъра върви нагоре.

Преместих сървър, по-мощен сървър и товара все още съществува, новият домакините казват, същата като старата една "вземете вашия доставчик на софтуер да оптимизират vbenterprisetranslator_seo.php за sever и всички файлове, които тя нарича"

Аз не може да запази тази нагоре, плащат за преводи и сега £ 200/месец за сървъра за това ме убива, какво трябва да направите, за да получите vbet да затворите това призовава процеси правилно?

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1