PDA

View Full Version: Решени Нищо не работи.



Taurus
03-02-12, 04:17
Момчета, аз наистина нужда от някои помощ тук. Сега имам Google vs2, платени API ключ, но отново, след като 1 минута никоя от услугите на преводач са достъпни. Изпълнение на изпитването на google ми дава това:

Начална превод тест за Google API v2
Резултат от изпитването: {"грешка": {"грешки": [{"домейн": "usageLimits", "причина": "dailyLimitExceeded", "съобщение": "дневен лимит превишена"}], "код": 403, "съобщение": "дневен лимит превишена"}}
Тест грешка:
Време (в милисекунди) на връзката: 118.327148438

С други думи дори и с Google API на платената vbet не прави нищо за мен вече. Как мога да получа това да работи отново?

Благодаря.

Simon Lloyd
03-02-12, 08:43
Телец какви граници да сте в https://code.google.com/apis/console/?pli=1#project:YOURPROJECTNUMBER:quotas?

Taurus
03-02-12, 09:52
Телец какви граници да сте в https://code.google.com/apis/console/?pli=1#project:YOURPROJECTNUMBER:quotas?

Аз не съм сигурен, ще трябва да проверите, Какво бихте препоръчали сложих там? Благодаря за помощ!

Taurus
03-02-12, 10:40
Добре е зададено на 2 000 000 знака на ден, аз сега повдигнати го 4 000 000 на ден. Това е моето google тест сега:

Начална превод тест за Google API v2
Резултат от изпитването: {"данни": {"преводи": [{"translatedText": "Здравей", "detectedSourceLanguage": "pl"}]}}
Тест грешка:
Време (в милисекунди) на връзката: 75.1730957031

Още на vbet на контролния панел google наличност само остава в никакъв.

Simon Lloyd
03-02-12, 10:59
Били ли сте опитвали ръчно изпълнение на cron (планираната задача) да актуализира това?, в моя опит използвам около 1 M знаци в един час!

Taurus
03-02-12, 11:03
Били ли сте опитвали ръчно изпълнение на cron (планираната задача) да актуализира това?, в моя опит използвам около 1 M знаци в един час!

Съжаляваме-капитан сте загубили ме, които cron за какво?

Simon Lloyd
03-02-12, 12:44
в Admincp > планирани задачи theres cron задание (планираната задача) да проверите на доставчиците, вашата тест, който сте предоставили показа, че google е налична след upping на лимита, но то не отразява веднага в admincp, тъй като на CRON задание не изпълни да я актуализирате:)

r.dziadusz
03-02-12, 17:36
Здрасти
Както виждам няма грешка. vBET автоматично проверява вашия наличността на всеки 10 минути. Ако искате, можете да го изпълните ръчно
admincp - > планирани задачи - > vB предприятие преводач (доставчиците достъпност) - > изпълни сега

Но също така и когато проверявате граници вече може да бъде достигнато. Google API v2 тест да не показва никакви грешки.

Taurus
03-02-12, 17:47
Да, че получавам, но защо го показва, че Google не е налична ако действително е налична?

Taurus
04-02-12, 06:35
Това е наистина получаване разочарован. Дори когато не е достигната границата, наличността на google поддържа връзки и изключва. И по време не се превежда. Моля мога да подпомогнат тук!

r.dziadusz
04-02-12, 14:06
Здрасти
Тя работи като това. vBET е chcecking, ако доставчикът е наличен и е или изключване. Също така той може да действа като т.е.:
Можете да зададете квоти до 2 М знака на ден
Сте използвали 1 999 995 знаци. И 5 знака е enaught да се направи на теста, така vBET ще позволи на доставчика, но не е enaught да преведете изречение, така че vBET ще маркира доставчик dissable отново.

Taurus
04-02-12, 15:36
Nope. Не може да бъде това. Мога да видите какво ми граница е и колко се използва в моя Google API страница. Е едва с 26 % използва, но в контролния панел на vbet, наличността на Google е да не.

Taurus
04-02-12, 16:41
Аз съм получаване изключително разочаровани с това сега. Имам нужда тук някои правилната поддръжка моля. Къде е Михал?

r.dziadusz
04-02-12, 23:40
Мога да извлечете регистрационни файлове ако имате PM достъп до данни на вашия ftp на Форума и тогава аз ще разберете защо vBET е забраняването на Google API v2

Taurus
05-02-12, 04:38
Мога да извлечете регистрационни файлове ако имате PM достъп до данни на вашия ftp на Форума и тогава аз ще разберете защо vBET е забраняването на Google API v2

Благодаря, PM, изпратени с регистрация в подробности.

r.dziadusz
05-02-12, 19:58
PM получава, но моля, прочетете PM - разрешение проблем, аз descibed го в РМ

Taurus
06-02-12, 11:52
Аз отговори ви PM.

Но аз трябва да кажа, това е напълно нелепо! Имам vbet, работи за 7 дни с API на платената от google, и ми бил вече е повече от 400 $! Вие наистина трябва тук, някои други начини, защото никой ще използва vbet с цени, като този. (И аз знам, че не е на vbet отказ за тези цени, но тя ще направи този продукт остарели!) Или трябва да кажете ми как мога да получа тази цена напълно, без да се занимават функции, vbet се предполага да се изпълни. Имам 2 vbet лицензи. Но аз ще престане да използвате утре ако не получавам правилната поддръжка тук сега. Благодаря.

r.dziadusz
06-02-12, 21:43
Точно сега ние сме в изпълнение решение. Преведения текст ще бъде редактирано manualy, Бу потребители – и ние се стреми за нови безплатни превод на API.

За geting цените надолу Моля прочетете този пост (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html#post10411)

EDIT
Все още не можете да влезете

r.dziadusz
21-02-12, 23:24
Няма отговор, аз ще го маркира решени, ако все още имате въпроси, моля пишете, аз ще го маркира отворена отново

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1