PDA

View Full Version: Да обяснят [Спешно помощ ***] 3xx, xxx дублира заглавието маркер ***



cevo
18-09-11, 18:02
Аз съм с vBET 4.4.0 и Google Webmaster инструмент доклад, че моят сайт получи 3xx ххх дублирани тагове заглавие ************!.
Последно време преди ъпгрейд имам само около 1XX, XXX.
Моля, да ми помогне да решим трафик ми намалява много бързо.
http://pic.citecclub.org/out.php/i33559_duplicatetitletag.png

cevo
18-09-11, 18:09
Ето няколко примера: Процесът Protect - Process и изключване Crazy - Pastebin.com (http://pastebin.com/Np9iQc97).

vBET
19-09-11, 13:21
Моля, обновете към новата версия. В този момент поддържа vBET (по желание - конфигурируеми) добавянето език в заглавието. Така че, ако имате заглавия, които не са превод (например имена на компания / продукт), след това на всички езици Microsoft трябва да се Microsoft, така че заглавието ще бъдат дублирани. Но когато нова опция е включена след това ще се добавят името на езика - например: (на английски) Microsoft. И това решава проблема - страници ще има различни заглавия:)

Аз не помня в коя версия на тази опция е добавен - моля потърсете опция, наречена "Добавяне на език на званието" в Admin CP. В най-новата версия vBET е точно Admin CP -> vBET -> Превод Options -> Add език на заглавието. Моля проверите ли се поддържа в по-старите си версия и да я включите. Така или иначе, ние винаги съветват да се използват най-новата стабилна версия е възможно за по-малко бъгове и подобрения:)

Моля, информирайте, та да помогне.

cevo
27-09-11, 04:29
Моля, обновете към новата версия. В този момент поддържа vBET (по желание - конфигурируеми) добавянето език в заглавието. Така че, ако имате заглавия, които не са превод (например имена на компания / продукт), след това на всички езици Microsoft трябва да се Microsoft, така че заглавието ще бъдат дублирани. Но когато нова опция е включена след това ще се добавят името на езика - например: (на английски) Microsoft. И това решава проблема - страници ще има различни заглавия:)

Аз не помня в коя версия на тази опция е добавен - моля потърсете опция, наречена "Добавяне на език на званието" в Admin CP. В най-новата версия vBET е точно Admin CP -> vBET -> Превод Options -> Add език на заглавието. Моля проверите ли се поддържа в по-старите си версия и да я включите. Така или иначе, ние винаги съветват да се използват най-новата стабилна версия е възможно за по-малко бъгове и подобрения:)

Моля, информирайте, та да помогне.


Тази версия вече има тази функция, аз не мисля, че проблема, свързани с този проблем.

С това заглавие този мод 5 разлика URL!! ЗАЩО??


Mac OS X 10.7 Lion тема за Windows 7 вече са на разположение за изтегляне!

1 (този, то не дори да добавите / KR след / форум)



2. (Как това се превежда без кода на държавата в URL?)


3. (Защо добавя "post147039" в края на URL и да причинят дублиране на URL адрес?)


4. (Защо го произвеждат "showthread.php? T79261" вместо името на темата)
/ Форум / showthread.php? = 79261

vBET
28-09-11, 00:59
Моля, дайте недвижими URL адреси (от PM, ако не искате да се публикува). В този момент мога само да предполагам какво се случва. Така че познае:
1, 2, 3, 4. всички тези URL адреси ще бъдат пренасочени по подходящ начин (с помощта на 301 заглавието) и вие ще видите съответната страница.

1. И защо е проблем? , под чието знаме сте намерили този URL? Предполагам, че не е от KR флаг, така че е ОК
2. Ако няма код на страната няма да бъдат преведени или ще бъдат пренасочени в случай, ако липсва езиков код е по погрешка (призната от "бисквитки"). Пак от флаг, която пое този URL? Предполагам, че от флага на вашия език по подразбиране форум - така че е ОК трябва да бъде без кода на езика, ако искате да се върнете към вашия език форум по подразбиране.
3. Моля, проверете vbseo настройки (или приятелски URL настройка - ако използвате тези). vBET не носи отговорност за URL формат
4. Откъде сте намерили това? Моля, дайте URL адрес към страница, на която го така ще можем да го анализираме. По принцип в някои места vbseo не се използва на всички и просто пренасочи след. Това може да бъде vBET бъг или просто поведението по подразбиране на vbseo. Можете да проверите това, като изключите vBET за момент.

Моля, да ни даде реални връзки за примерите, посочени тук + за всеки един от тези URL към страница, на която можем да я намерим и да посочите къде да го намерите.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1